fbpx

Gotujemy Rodzinnie

THERMOMIX

Przedstawiciel Thermomix Żory

Thermomix w Żorach

Thermomix

Kolorowy Świat Thermomix Zaprasza 🙂

Thermomix Śląsk

Szukasz Przedstawiciela Thermomix w Żorach?

Jako Przedstawiciel Handlowy Vorwerk - producenta urządzeń Thermomix, od lat pomagam swoim klientom w odkrywaniu niesamowitego świata kuchni Thermomix. A świat ten jest niezwykle kolorowy, smaczny, zdrowy i oszczędny - co potwierdza 100% naszych klientów. Z radością prezentuję urządzenia za pomocą spotkań on-line, ale też chętnie dojeżdżam w najdalsze zakątki woj. Śląskiego, małopolskiego, opolskiego. Jako że sam od wielu już lat osobiście z powodzeniem wykorzystuję w kuchni urządzenia Thermomix i Thermomix Friend, dzielę się ze swoimi klientami prawdziwą wiedzą i doświadczeniem - a nie wyczytaną teorią 🙂 Dla swoich klientów jestem dostępy 7 dni w tygodniu, zawsze od 7.00 do 22.00. Wspieram, pomagam, podpowiadam. Jeżeli nie mogę czegoś wytłumaczyć przez telefon, podjeżdzam lub podpinam kamerę i prezentuję rozwiązanie online. Pomagam, wspieram, podpowiadam, rozwiązuję problemy. Jeżeli jesteś zainteresowany urządzeniem Thermomix - chętne odpowiem na wszelkie pytania, wytłumaczę, pomogę. A gdy stwierdzisz, że chcesz by urządzenie na stałe zamieszkało w twojej kuchni - pomogę ci je zdobyć i podpowiem najlepszy sposób sfinansowania zakupu. Prezentuję urządzenia w dowolny sposób : mogę w najdogodniejszym dla Ciebie momencie zrobić prezentację on-line, lub dojechać byśmy wspólnie coś ugotowali. Dlatego jeżeli szukasz Przedstawiciela Thermomix zadzwoń do mnie już teraz - tel. 794 062 404 lub napisz korzystając z formularza.

Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Thermomix TM6

Thermomix

Niesamowite urządzenie, które pozwala odżywiać się zdrowiej, lepiej, taniej i szybciej - pozostawiając nam wiele czasu byśmy mogli robić to, na co mamy ochotę 🙂

Mistrz kuchni

Thermomix z 12 latka zrobi mistrza kuchni, który przyrządzi pyszny 2-daniowy obiad z deserem, doskonale się przy tym bawiąc .

Thermomix w Żorach

Najczęściej zadawane pytania

Przedstawiciel Handlowy Śląsk

Gdzie kupić Thermomix?

Legalnie Thermomix można zakupić tylko poprzez przedstawicieli handlowych Thermomix.  Dlatego też skontaktuj się ze swoim przedstawicielem handlowym. Możesz także zadzwonić lub napisać do nas.

 

W jaki sposób można umówić się na spotkanie?

Zachęcam do kontaktu telefonicznego. Tak najszybciej i najprościej, a spotkanie można zaplanować nawet na dzisiaj.

 

Nie wiem czy urządzenie sprawdzi się w mojej kuchni. Czy mogę je najpierw zobaczyć?

Oczywiście. Zachęcam do poznania osobistego urządzenia. Jeżeli chcesz je zobaczyć, poznać, odezwij się do nas. W dowolnie wybranym przez ciebie czasie mogę pokazać ci urządzenia przez komunikator – opowiadając i prezentując jego działanie. Bezsprzecznie to najlepszy sposób poznania urządzeń.
Mogę także z nim do Ciebie przyjechać, i może wspólnie na nim coś ugotujemy?

Czy można spotkanie umówić na całym śląsku?

Jako Przedstawiciel Handlowy Thermomix obsługuję całe województwo śląskie, a także małopolskie i opolskie. Jestem tam gdzie jestem potrzebny.
Więc bez względu na to czy Thermomix jest potrzebny w Opolu, Katowicach, Gliwicach, Rybniku czy Bielsku – chętnie dojadę na spotkanie.

Dlaczego urządzeń Thermomix nie można kupić w sklepie?

Producent urządzeń, firma Vorwerk, mając na celu dobro klienta, rozprowadza urządzenia tylko poprzez swoich przedstawicieli handlowych.
Nabywając urządzenie z legalnego pochodzenia, poza gwarancją, rękojmią producenta, otrzymujecie wsparcie swojego przedstawiciela handlowego nie tylko przy zakupie, ale przez cały okres korzystania z niego. Twój przedstawiciel bezsprzecznie jest ważnym elementem, twoim opiekunem i doradcą.

Czym jest Thermomix

Thermomix to nie tylko zaawansowane urządzenie kuchenne. Bez wątpienia dla mnie to tak naprawdę inna filozofia gotowania. Pozwala na gotowanie niezwykle szybko, smacznie i zdrowo. Ze względu na niezwykłą bazę przepisów dostępną w aplikacji Cookidoo, tworzy gotowanie niezwykle prostym. Gotowanie na Thermomix to także niezwykła przygoda. gotując z nim zapominamy na zawsze o nudzie i monotonii. I właśnie na tę przygodę chciałbym Was zaprosić. I chętnie w niej zostanę Waszym przewodnikiem. Wystarczy zadzwonić…

Przedstawiciel Handlowy Thermomix Żory

Oszczędzanie z Thermomix

Wiesz że z Thermomix może zaoszczędzić nawet 400 zł miesięcznie?

Thermomix na prezent

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwości sprezentowania urządzenia Thermomix?

Thermomix gdy mieszkam za granicą

Informacje dla zainteresowanych urządzeniem Thermomix mieszkających za granicą.

Thermomix na raty

Kilka słów o możliwości zakupu urządzeń Thermomix na raty

Cena Thermomix TM6

Chciałbyś dowiedzieć się wiecej na temat opcji zakupu urządzeń Thermomix?

Diety na Thermomix

Thermomix to doskonałe narzędzie wspierające zdrowe odżywianie.

Najlepszy Dietetyk z dietami na Thermomix w Żorach?

Jeżeli diety na Thermomix to wg naszych klientów tylko SprawdzonyDietetyk.pl

Jeżeli macie dość nie sprawdzonych wynalazków i chcecie wreszcie coś skutecznego, to wybór tej firmy jest doskonały.  To nie sprzedawcy diet, ale gabinet w którym do każdego pacjenta podchodzą  indywidualnie i holistycznie. Polecamy.

Twoja Historia

THERMOMIX

Thermomix…  jestem zafascynowany tym urządzeniem. Tak jak kiedyś przez rok opierałem się przed zakupem pierwszego urządzenia, tak teraz nie wyobrażam sobie swojej kuchni bez niego. A dokładniej nich – na co dzień gotujemy w jednym urządzeniu, jednakże gdy planujemy gości lub idą święta gotujemy na 2 urządzeniach Thermomix i stacji Thermomix Friend.

Za co kocham Thermomix? Prawdopodobnie przez kolejnych 30 stron mógłbym o tym opowiadać.
Począwszy od wyjątkowych rozwiązań technicznych i technologicznych, poprzez zaangażowanie dzieci w gotowanie, zdrowe, pełne smaku,  warzyw i zdrowia posiłki, brak nudy i monotonii, codzienny zapach wypiekanego pieczywa czy ciast, na oszczędnościach pieniędzy kończąc.

To zaawansowane rozwiązanie które pomaga nie tylko w gotowaniu.  Przede wszystkim  oszczędza czas za którym obecnie ciągle biegniemy. Z pewnością walczy z nudą i monotonią. Podczas gdy wcześniej dzieci siedziały przed komputerami i smartfonami – teraz z uśmiechem zaangażowały się w domowe obowiązki, gotują obiady, deserki. Gdy chcą coś pysznego – po prostu idą do kuchni i gotują.
Reasumując :  fenomen Thermomix ma wiele kolorów i kształtów. Chętnie wam ich kilka pokażę. A resztę.. odkryć musicie już sami 

Przedstawiciel Thermomix w Żorach

Odwiedź nas :

Zapraszamy na nasze media społecznościowe