fbpx

Gotujemy Rodzinnie

Thermomix cena.


Thermomix – prawdziwy mistrz kuchni, który odmieni Twoje doświadczenie kulinarne i sprawi że gotowanie stanie się proste, łatwe i przyjemne.  Nie wierzysz? 

Jeśli szukasz innowacyjnego sprzętu, który łączy w sobie funkcje wielu urządzeń kuchennych w jednym, to właśnie znalazłeś to, czego potrzebujesz!

Wartość, jaką niesie ze sobą Thermomix, jest nieoceniona. To nie tylko wszechstronny robot kuchenny, ale również twój osobisty asystent w kuchni. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym szefem kuchni, czy początkującym gotującym entuzjastą lub, czy po prostu musisz nakarmić rodzinę -Thermomix to doskonały wybór.

Pewnie zastanawiasz się, jakie obowiązują na Thermomix ceny. Pamiętaj, że zakup urządzenia Thermomix to inwestycja, która z pewnością się zwróci. Urządzenia te słyną z wysokiej jakości i niezawodności – zaprojektowane zostały aby zapewnić trwałość i niezawodność na lata. Wraz z urządzeniem otrzymujesz również dostęp do bogatej biblioteki przepisów, która otwiera przed Tobą nieskończone możliwości kulinarne.

Zakup Thermomix to nie tylko wydatek, ale przede wszystkim  inwestycja w zdrowe i smaczne jedzenie dla Ciebie i Twojej rodziny. Dzięki temu urządzeniu zaoszczędzisz czas, energię i pieniądze, jednocześnie czerpiąc radość z gotowania i eksperymentowania w kuchni.

Sprawdź  poniżej ceny Thermomix i dołącz do szerokiego grona zadowolonych użytkowników Thermomix. Odkryj, dlaczego nasze urządzenie stało się nieodłącznym elementem kuchni w domach na całym świecie.

Ile kosztuje thermomix TM6?

Cena urządzenia wielofunkcyjnego thermomix TM6 odzwierciedla 50 lat doświadczeń, ulepszeń i modernizacji urządzenia,  dzięki którym każda kolejna wersja urządzenia jest bardziej dopracowana i lepsza.
W wielu domach na świecie – także w Polsce, pracują jeszcze urządzenia typu TM21 czy TM31. Urządzenia te produkowane były 20-25 lat temu. I często, pomimo codziennej eksploatacji, pracują nadal.  Swoją jakością i funkcjonalnością, Multirobot Thermomix zdobywa wciąż nowych klientów na całym świecie – w samej Polsce jest już ponad milion gospodarstw które zdecydowały się kupić urządzenie.

 

Zobacz też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

 

Ile kosztuje Thermomix TM6

Ile kosztuje najnowszy model thermomix w 2024r ?

Jaka jest aktualna cena Thermomix ?

Od 8 stycznia 2024 obowiązują nowe ceny Thermomix. Urządzenie te można kupić w kilku wariantach, a aktualna cena thermomixa wynosi :

1) Nowy Thermomix firmy Vorwerk TM6 kosztuje 6 455 zł .
    Najnowszy model thermomix w swoim zestawie zawiera:

  • Podstawową książkę z inspiracjami kulinarnymi „Proste pomysły”,
  • Akcesoria tj. Naczynie miksujące, kopystkę, pokrywę naczynia, koszyczek, miarkę, motylek, osłonę przed rozpryskiwaniem, 3- częściową przystawkę Varoma® do gotowania na parze,
  • 6 miesięcy bezpłatnego dostępu do portalu przepisów Thermomix® Cookidoo® ( 1 miesiąc dodatkowo za zarejestrowanie nowego konta)

2) Kolejną opcją jest możliwość dodania do urządzenia Thermomix TM6 dodatkowej 3 letniej Usługi Nieodpłatnej Naprawy ( czyli dodatkowe 3 lata ochrony gwarancyjnej – razem 5 lat). Koszt usługi to 645 zł.

3) Thermomix TM6 można zakupić także w zestawie z nowością na rynku – Thermomix Sensor ( więcej o nim napisałem tutaj) do tego płacąc za zestaw 200 zł mniej niż kupując je osobno. Cena zestawu wynosi : 6950.00zł

Często firma Vowerk ogłasza różne promocyjne oferty – nie zmieniają one jednak nigdy ceny, a dotyczą np. okresowo uruchamianych promocji ratalnych 0%, gratisowych dodatków w formie np. torby na thermomix, książek czy osłony noża z funkcja obierania warzyw. Szczegóły dotyczącej aktualnej oferty promocyjnej znajdziecie tutaj.

Teraz już wiecie ile kosztuje urządzenie Thermomix firmy Vorwerk. 
Dodam (co ważne)  że aktualna cena Thermomix w całej Polsce jest taka sama- nie da się kupić legalnego nowego urządzenia taniej lub drożej. Czemu? Ponieważ firma Vorwerk nie prowadzi sprzedaży hurtowej, nie sprzedaje także do sklepów i nie zgadza się na sprzedaż urządzeń przez ogłoszenia czy aukcje. Więc jak cena zakupu odbiega od podanych cen – macie przynajmniej pewność że z urządzeniem lub sprzedającym jest coś nie tak. Tak samo jak z zakupem urządzeń z ogłoszeń czy popularnych portali aukcyjnych.

Na stornie głównej producenta zamieszono ostrzeżenie- informację, że na zakupione z ogłoszeń czy aukcji urządzenia producent nie udziela m.inn. rękojmi.

Ile kosztuje Thermomix TM6?

Jeżeli masz pytania dotyczące możliwości,  obsługi lub oferty urządzeń Thermomix lub po prostu szukasz kontaktu z kompetentnym przedstawicielem handlowym Thermomix – a może uważasz że powinniśmy o czymś napisać, wyjaśnić lub rozwinąć zagadnienie –  napisz lub zadzwoń do nas. 
Jak zawsze zapraszam 7 dni w tygodniu  od 7.00 do 22.00

Cena Thermomix Vorwrk

Czy można kupić Thermomix na raty?

 

Oczywiście, jest możliwość sfinansowania zakupu robota vorwerk thermomix za pomocą dogodnych rat bankowych. Wszystkie formalności załatwiają przedstawiciele Vorwerk. Więcej o ratach na Thermomix znajdziesz tutaj.

 

Czy warto inwestować w tak zaawansowane narzędzie  kuchenne jakim jest Thermomix ?

Na tak zadane pytanie każdy z nas musi odpowiedzieć sobie sam. 

Wiem tylko, że nie znam osobiście osoby która żałuje tego zakupu. Z premedytacją użyłem w tytule słowa „inwestować” – dzięki urządzeniu Thermomix możemy gotować taniej, szybciej, zdrowiej i bardziej różnorodnie.

Aby móc podjąć świadomą decyzję o zakupie, trzeba te urządzenie choć odrobinę poznać – a tutaj może nie wystarczyć wizyta u znajomych którzy z niego korzystają.
Najlepszym sposobem poznania urządzenia Thermomix TM-6 jest udział w bezpłatnej prezentacji wykonanej przez przedstawiciela handlowego Thermomix – do czego gorąco zachęcam.

Jeżeli nie macie czasu na prezentację – mogę także pokazać robot kuchenny Thermomix oraz nowy Thermomix Friend podczas spotkania on-line. W tym celu skontaktuj się ze mną – ustalimy godzinę spotkania. 

Jeżeli chcesz zapoznać się z wszystkimi nowymi funkcjami thermomix, jest to także dobre rozwiązanie. Jako ambasador Thermomix -Przedstawiciel firmy Vorwerk, chętnie wprowadzę Cię w kolorowy i smaczny świat przyjemnego gotowania.
A tu przeczytasz o  Przedstawicielu Thermomix w Tychach

Ceny Thermomix TM6

Co otrzymujemy kupując oryginalny Thermomix ?

Jak kupić Thermomix ?

Poza całym kompletnym urządzeniem i jego oprzyrządowaniem, abonamentem na dostęp do aplikacji Cookido ( która na urządzeniach thermomix pokazuje krok po kroku wszystkie etapy gotowania) oraz książką, otrzymujemy coś niespotykanego, unikalnego i tak naprawdę bezcennego.

O czym piszę?
Zdarzyło się Wam kupić markowy sprzęt do domu?
Nam wiele razy. Niestety gdy mieliśmy jakiekolwiek pytania dotyczące jego eksploatacji byliśmy bezsilni – sprzedawca rozkładał ręce. Brak wsparcia telefonicznego,  zamieszczone w dokumentacji informacje były lakoniczne i nic nie wnoszące. Byliśmy zdani wyłącznie sami na siebie. To samo, gdy po 2 lub 3 latach sprzęt przestawał działać – zaczynała się gehenna. Producenci nie byli zainteresowani ani naprawą ani wsparciem nas w jej otrzymaniu.  Więc zaczynała się długa i trudna walka. Walka o znalezienie serwisu który się zajmie naprawą, walka o dostarczenie odpowiednio opakowanego urządzenia do serwisu ( a skąd oryginalny karton). Walka by naprawa nie trwała 2 miesiące.

Wreszcie walka z cenami z kosmosu a na koniec walka z jakością naprawy i powtórną usterką po 5 czy 10 miesiącach, oczywiście innego elementu urządzenia.

A przecież  Robot kuchenny Thermomix jest w przeciętnym domu najbardziej obciążonym urządzeniem kuchennym, pracującym wiele razy dziennie.

Kupując Thermomix TM-6 otrzymujemy coś bezcennego – jest to pełna opieka przed i po-sprzedażowa Waszego opiekuna, czyli przedstawiciela handlowego

Dla mnie, niezmiernie ważne jest zadowolenie każdego z moich klientów. Przez cały okres eksploatacji urządzenia pozostaję do dyspozycji.

Jestem dostępy pod telefonem, jeżeli mam możliwość, odwiedzam swoich klientów osobiście. Pomagam jak tylko potrafię- doradzając, informując, podsyłając i publikując na  stworzonej dla swoich klientów grupie kolejne sprawdzone przepisy i rady.  Gdy coś się zepsuje – bez względu na to ile czasu minęło od zakupu, pomagam zorganizować pomoc. A jeżeli to konieczne – wspieram swoich klientów w przekazaniu urządzenia do serwisu.

A jak działa serwis Vorwerk?

Jak przebiega zgłoszenie i naprawa? Przede wszystkim wypełniamy formularz na stronie producenta – w czym oczywiście pomagam swoim klientom.
Otrzymujemy informacje kiedy po Thermomix pojawi się kurier, który przywozi karton, wraz z dokładną instrukcją jak je zapakować, z wydrukowanym listem przewozowym a nawet taśmą klejącą do jego zamknięcia. Po zapakowaniu kurier odbiera paczkę. Jesteśmy informowani na bieżąco o statusie urządzenia i przebiegu usługi. Po jej zakończeniu kurier ponownie dostarcza do nas naprawione urządzenie.

Pyszne danie z Thermomix
Cena Thermomix TM6

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące oferty, obsługi czy samych urządzeń Thermomix – , bez względu na to czy jesteś moim klientem czy nie  – zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania dotyczące urządzenia Thermomix.
Najlepiej po prostu zadzwońcie – jestem do dyspozycji codziennie – także w niedziele od 7.00 do 22.00

Chętnie odpowiem o urządzeniach Thermomix, o ich możliwościach, funkcjonalności a może wspólnie coś ugotujemy? A jeżeli będziecie chcieli by nowy nieużywany Thermomix zamieszkał w waszej kuchni.. także chętnie pomogę .