fbpx

Gotujemy Rodzinnie

RATY THERMOMIX – CZYLI WSZYSTKO O RATACH

THERMOMIX nA RATY

Thermomix na raty

Zapraszamy 🙂

rATY 0% NA tHERMOMIX

Tylko od 27.02 or 27.03 mamy szaloną świąteczną promocję : Raty 0% na 10, 20 i 22 raty. Zadzwoń już teraz !! tel. 794 062 404

Często nas pytacie o możliwość sfinansowania zakupu urządzenia Thermomix poprzez nie oprocentowane  raty 0 %
Oczywiście jest możliwość nabycia urządzenia Thermomix na raty, w tym okresowo na raty 0% .

Okresowo – zazwyczaj 2-3 razy w roku przez okres 2 – 3 tygodni –   firma Vorwerk wprowadza promocję ratalną 0%.  W tym wypadku wartość zakupu  dzielona jest na ilość rat bez dodatkowych kosztów. Niestety w takiej promocji maksymalna ilość rat wynosi zazwyczaj 20, sporadycznie 24 czy  36 .
O szczegóły zawsze możesz zapytać swojego Przedstawiciela Handlowego Vorwerk.

Thermomix na raty – najczęściej zadawane pytania :

Thermomix na raty, jakie dokumenty są potrzebne ?

Kredyt na zakup urządzenia Thermomix udzielany jest przez bank na oświadczenie – tzn. że nie ma konieczności przedstawiania zaświadczenia o dochodach. Jednakże należy podać wszystkie dane finansowe mające wpływ na ocenę zdolności kredytowej przez bank- miejsce, nazwę i nip zakładu pracy, dochód,  rodzaj umowy, spłacane kredyty, ilość osób na utrzymaniu, koszty utrzymania itd. Na podstawie oświadczenia bank ocenia zdolność kredytową i wydaje decyzję pozytywną lub negatywną. W określonych przypadkach bank może przed wydaniem decyzji poprosić o dostarczenie określonych dokumentów potwierdzających dane podane w oświadczeniu jak wyciąg z konta, umowę o pracę, decyzję emerytalną itd.

Klient musi posiadać aktualny dowód osobistynie ma możliwości otrzymania kredytu przez obywatela Polski, nie posiadającego aktualnego dowodu osobistego i legitymującgo się np. paszportem.

Thermomix na raty a BIK

Bank każdorazowo przed wydaniem decyzji kredytowej sprawdza w odpowiednich bazach ocenę kredytową kredytobiorcy. W przypadku negatywnej opinii z BIK lub istniejących zaległości, bank wydaje decyzję negatywną i nie udziela zgody na zawarcie kredytu. Dlatego osoby z problemami z BIK nie mają możliwości kupienia Thermomix na raty.

Thermomix na raty – na ile rat?

W standardowej ofercie można rozłożyć należność od 10 do 48 rat.  W ofertach promocyjnych – np. przy ratach 0%, maksymalna ilość rat zależy od aktualnej oferty. W takiej ofercie najczęściej można rozłożyć należność na 10 i 20 rat, zdarzyło się też na 30 czy 36  rat. Dlatego przed podjęciem decyzji sugeruję kontakt z przedstawicielem handlowym Thermomix, który udzieli wszelkich informacji.

Kiedy raty 0% na Thermomix?

Promocja ratalna uruchamiana jest okresowo. Nikt nie wie kiedy będzie następna. O dostępnośc najlepiej zapytać swojego przedstawiciela. Osobiście chętnie poinformujemy Cię o nowej promocji ratalnej. W tym celu prosimy o kontakt z nami.

Gdzie kupić Thermomix na raty?

Jedynym sposobem nabycia pewnego i legalnego sprzętu Thermomix, jest zakup  u przedstawicieli handlowych producenta Thermomix – firmy Vorwerk. Urządzenia nie są one rozpowszechniane w inny sposób. Nie da się kupić legalnego sprzętu na portalach ogłoszeniowych czy aukcyjnych ( o czym informuje na swojej stronie firma Vorwerk) .  Wszelkie formalności związane ze sprzedażą jak u umową ratalną załatwiają przedstawiciele Thermomix osobiście. Klient nie musi nigdzie chodzić i niczego  osobiście załatwiać. Zazwyczaj decyzja kredytowa zapada od razu po wprowadzeniu wniosku do systemu.

Thermomix na raty w jakim banku?

Obecnie firma Vorwerk współpracuje z 3 instytucjami finansowymi, w tym Credit Agricole oraz firmą Cofidis. Nie każdy przedstawiciel może mieć dostęp do wszystkich instytucji finansujących.

Thermomix na raty-jaka cena urządzeń?

Bez względu na formę płatności cena urządzeń jest taka sama.  Więcej na temat cen Thermomix  – zapraszam tutaj

Standardowe raty Thermomix..

Thermomix na raty standardowe?

Thermomix na działce

Firma Vorwerk współpracuje z kilkoma instytucjami finansującymi.

Co do rat standardowych

Standardowa oferta pozwala na finansowanie  urządzeń na dogodnych warunkach od 10 do 48  rat .
Kredyty te są tak skonstruowane że pozwalają na bez problemową nadpłatę kredytu – zmniejszając jednocześnie nie tylko zadłużenie ale także koszty kredytu.

Thermomix na raty – czy się opłaca?


Często pytacie czy opłaca się kupić Thermomix na raty, czy lepiej poczekać i dozbierać…
Co oczywiste, taką decyzję musicie podjąć indywidualnie.
Jednakże wiemy ( liczyliśmy tutaj : Oszczędzanie z Thermomix..) że 4 osobowa rodzina jak nasza, jest w stanie zaoszczędzić miesięcznie na gotowaniu w Thermomix przynajmniej 400 zł.
Więc – nie dość że gotując w  Thermomix, on sam się nam spłaca, to jeszcze zarabia na siebie  zostawiając w naszym budżecie określoną kwotę miesięcznie, które można przeznaczyć na to na co lubimy lub.. możemy spłacić go np. 2..3 x szybciej 🙂

Skontaktuj się ze swoim Przedstawicielem Handlowym – na pewno chętnie odpowie na wszelkie twoje pytania.

A gdybym powiedział że dzięki urządzeniu Thermomix możesz mieć ze 20 dni urlopu rocznie więcej?

Naprawdę 🙂

Thermomix - oszczędność czasu

Masz mało czasu?

Wyobraź sobie 20 dni, które możesz  przeznaczyć na wszystko na co masz ochotę nie tracąc złotówki z wynagrodzenia…

Liczyłaś/eś  np. ile czasu potrzebujesz na przygotowanie obiadu… np. 2 dań + zdrowego smaczny deseru?
Zrobiłem porównanie na naszym fanpage (przeczytaj tutaj)

Gotując prawie codziennie – oszczędzam rocznie ok. 160 godzin swojego życia które musiał bym spędzić w kuchni. Z Thermomix nie muszę.

Wiesz ile można zarobić przez 160 godzin? Ile wspaniałych rzeczy można przez ten czas zrobić?

Dlatego uważam, że zakup Thermomix to swego rodzaju inwestycja, opłacalna nawet przy dodatkowych kosztach kredytu.

Możesz nabyć urządzenie od razu lub czekać kolejne miesiące.
Jeżeli chcesz porozmawiać o urządzeniu Thermomix lub dowiedzieć się w jaki sposób może on zamieszkać na stałe w twojej kuchni, skontaktuj się ze swoim przedstawicielem handlowym. Możesz też wypełnić ankietę na stronie producenta urządzeń – firmy Vorwerk 

I jak zawsze w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących urządzeń –  możesz zadzwonić lub napisać do nas kliknij tutaj


A może szukasz dodatkowej ciekawej pracy  i chciałbyś poznać sposób jak zostać przedstawicielem handlowym Thermomix? O tym Przeczytaj tutaj

01

Krok 1

Podejmij decyzję.

03

Krok 3

Ciesz się ze wspaniałego urządzenia w twojej kuchni 🙂

Po co przedstawiciel Handlowy?

Profesionalna pomoc Ambasadora Thermoomix

Tylko Przedstawiciel Handlowy Vorwerk – producenta Thermomix, gwarantuje pewność sprzętu oraz jego legalność pochodzenia. Producent nie zgadza się na sprzedaż urządzeń w sklepach oraz na portalach aukcyjnych. Nie ponosi także odpowiedzialności z tytułu rękojmi za takie zakupy

Co zyskujesz kontaktując się z przedstawicielem handlowym Thermomix?

Kontakt z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące możliwości,  obsługi lub oferty urządzeń Thermomix lub po prostu szukasz kontaktu z kompetentnym przedstawicielem handlowym Thermomix – a może uważasz że powinniśmy o czymś napisać, wyjaśnić lub rozwinąć zagadnienie –  napisz lub zadzwoń do nas. 
Jak zawsze zapraszam 7 dni w tygodniu  od 7.00 do 22.00