fbpx

Gotujemy Rodzinnie

RATY THERMOMIX – CZYLI WSZYSTKO O RATACH

THERMOMIX nA RATY - Kompedium

Thermomix na raty

THERMOMIX NA RATY - Kompendium wiedzy

Często nas pytacie o możliwość sfinansowania zakupu urządzenia Thermomix poprzez kredyt ratalny.
Planujące zakup thermomixa , klient ma zawsze możliwość wyboru formy jego opłacenia . Może wybrać płatność gotówką, przelewem, kartą kredytową, Blik jak i zakup thermomixa może sfinansować poprzez kredyt bankowy , w tym okresowo kredyt bankowy promocyjny raty 0% .

Okresowo – ponieważ zazwyczaj 2-3 razy w roku przez okres 2 – 3 tygodni –firma Vorwerk wprowadza promocję ratalną 0%.  W tym wypadku wartość zakupu dzielona jest na ilość rat bez dodatkowych kosztów, prowizji czy ubezpieczeń. Niestety w takiej promocji maksymalna ilość rat wynosi zazwyczaj 20 lub 22.

Table of Contents

Thermomix na raty – najczęściej zadawane pytania

Kupno thermomix na raty, jakie dokumenty są potrzebne ?

Kredyt na zakup urządzenia Thermomix udzielany jest przez bank na oświadczenie – tzn. że nie ma konieczności przedstawiania zaświadczenia o dochodach. Jednakże należy podać wszystkie dane finansowe mające wpływ na ocenę zdolności kredytowej przez bank- miejsce, nazwę i nip zakładu pracy, dochód,  rodzaj umowy, spłacane kredyty, ilość osób na utrzymaniu, koszty utrzymania itd. Na podstawie oświadczenia bank ocenia zdolność kredytową i wydaje decyzję pozytywną lub negatywną. W określonych przypadkach bank może przed wydaniem decyzji poprosić o dostarczenie określonych dokumentów potwierdzających dane podane w oświadczeniu jak wyciąg z konta, umowę o pracę, decyzję emerytalną itd.

Klient musi posiadać aktualny dowód osobistynie ma możliwości otrzymania kredytu przez obywatela Polski, nie posiadającego aktualnego dowodu osobistego i legitymującego się np. paszportem. Dokumenty potrzebne więc do zawarcia umowy kredytu to dowód tożsamości kredytobiorcy.

Thermomix na raty a BIK

Bank każdorazowo przed wydaniem decyzji kredytowej sprawdza w odpowiednich bazach ocenę kredytową kredytobiorcy. W przypadku negatywnej opinii z BIK lub istniejących zaległości, bank wydaje decyzję negatywną i nie udziela zgody na zawarcie kredytu. Dlatego osoby z problemami z BIK – w tym posiadające zajęcia komornicze, nie mają możliwości kupienia Thermomix na raty.

Thermomix na raty – na ile rat?

W standardowej ofercie można rozłożyć należność od 10 nawet do 48 rat.  W ofertach promocyjnych – np. przy ratach 0%, maksymalna ilość rat zależy od aktualnej oferty. W takiej ofercie najczęściej można rozłożyć należność na 10 i 20 rat, czasami np. 22 raty. Dlatego przed podjęciem decyzji sugeruję kontakt z przedstawicielem handlowym Thermomix, który udzieli wszelkich informacji.

Gdzie kupić Thermomix na raty?

Jedynym sposobem nabycia pewnego i legalnego sprzętu Thermomix, jest kupno thermomix u przedstawicieli handlowych producenta Thermomix – firmy Vorwerk. Urządzenia nie są rozpowszechniane w inny sposób. Nie da się kupić legalnego sprzętu na portalach ogłoszeniowych czy aukcyjnych ( o czym informuje na swojej stronie firma Vorwerk).  Na stronie producenta zamieszczone jest ostrzeżenie – informujące o tym, że urządzenia zakupione z ogłoszeń, aukcji czy sklepów internetowych firma nie udziela np. rękojmi.
Wszelkie formalności związane ze sprzedażą jak u umową ratalną załatwiają przedstawiciele Thermomix podczas spotkania. Klient nie musi nigdzie chodzić i niczego osobiście załatwiać. Zazwyczaj decyzja kredytowa jest w ciągu minuty od wypełnienia przez przedstawiciela wniosku kredytowego. Dlatego zakup na raty Thjermomix jest taki prosty.

Thermomix na raty w jakim banku?

Kredyt ratalny thermomix udzielany jest przez banki współpracuje z Vorwerk – obecnie to np. Credit Agricole , Cofidis.

Thermomix na raty – jaka cena urządzeń?

Bez względu na formę płatności cena urządzeń jest taka sama.  Nie da się kupić legalnego nowego sprzętu w innych cenach ( jeżeli ktoś proponuje cenę choć o 1 zł różniącą się od wskazanej, macie przynajmniej pewność że coś z urządzeniem jest nie tak). Aktualne ceny Thermomix – zapraszam tutaj

Kiedy Thermomix 7 na raty

Aktualnie produkowanym modelem urządzenia jest TM6 i zgodnie z oficjalną informacją przekazaną przez producenta – nie wiadomo kiedy pojawi się nowa wersja urządzenia. Zgodnie z zapewnieniem – na pewno nie w roku 2024. Co oczywiste – nie istnieje więc także oferta raty 0% na Thermomix 7.

Jak odbywa się zakup Thermomix na raty?

Wszystkie formalności załatwiamy my ( przedstawiciele handlowi Vorwerk) w czasie spotkania. Wniosek kredytowy wprowadzamy elektronicznie potwierdzając zgodnie z dokumentem tożsamość kredytobiorcy. Decyzja kredytowa zazwyczaj jest w ciągu minuty.

Czy można szybciej spłacić raty na Thermomix?

Standardowa oferta pozwala na finansowanie  urządzeń na dogodnych warunkach od 10 do 48  rat .
Kredyty te są tak skonstruowane że pozwalają na bez problemową nadpłatę kredytu – zmniejszając jednocześnie nie tylko zadłużenie ale także koszty kredytu.

Kiedy po zakupie na raty otrzymam nowy Thermomix ?

W zależności od aktualnej oferty oraz możliwości – po wprowadzeniu wniosku, uzyskaniu akceptacji banku i jego podpisania przez kupującego – przedstawiciel może od razu pozostawić nowy Thermomix w Waszej kuchni lub wprowadzić zamówienie dostawy do Państwa nowiutkiego urządzenia prosto z produkcji . Taka dostawa zazwyczaj dokonywana jest w ciągu kilku dni.

Jakie jest standardowe oprocentowanie rat na Thermomix?

Oferta ratalna jest zmienna, a oprocentowanie zależy od aktualnej oferty, długości trwania spłaty kredytu itd. W chwili pisania tego tekstu ( kwiecień 2024) oprocentowanie oscyluje się w granicach 0,7 % miesięcznie.

Czy można część należności za Thermomix wpłacić gotówką a część wziąć na raty?

Oczywiście, można część płątności dokonać w dowolnej formie – jak gotówką, kartą, blikiem czy przelewem, a resztę rozłożyć na dogodne raty.

Gdy kupujemy Thermomix na raty 0% – co oczywiście oprocentowanie wynosi 0%

Jaka może być najniższa rata Thermomix TM6?

Oferta ratalna thermomix jest zmienna. W obecnej ofercie można zakupić Thermomix TM6 z miesięczną rata już od ok. 180 zł . To znacznie mniej niż oszczędności które zakupione urządzenie nam miesięcznie daje. Kwota raty Thermomix oczywiście może być niższa przy częściowej wpłaci własnej.

Czy czy mogę kupić thermomix na raty pracując za granicą?

Oczywiście jest taka możliwość. Klient jednak musi mieszkać w Polsce, posiadać tutaj miejsce zamieszkania oraz polski nr telefonu. W takiej sytuacji niektóre jednostki finansujące zgadzają się udzielić kredytu.

Jak jest wysokość raty thermomix ?

Wysokość raty zależy od wartości zakupu oraz ilości rat a także aktualnej oferty. Kupując Thermomix mamy często możliwość zakupu go z dodatkowymi akcesoriami czy przedłużoną gwarancją, stąd wartość zakupu może być różna. Interesuje Was cena urządzenia thermomix lub wysokość raty thermomix ? Zapraszam do kontaktu telefonicznego – tel. 794 062 404

Jak przebiega spłata rat kredytu thermomix ?

Podpisując umowę kredytową klient otrzymuje harmonogram spłat zgodnie z którym powinien dokonać spłat. Może dokonywać regularnych spłat samodzielnie lub też ustawić na swoim koncie zlecenie stałe. Spłata rat kredytu thermomix powinna być dokonywana w określonych w umowie i harmonogramie terminach. Brak terminowej spłaty może pociągać za sobą dodatkowe koszty.

Raty 0 procent Thermomix

Thermomix na działce

Kiedy raty 0% na Thermomix?

Thermomix na raty 0% w promocja ratalnej dostępny jest okresowo.

Firma Vorwerk nie informuje wcześniej o planowanej promocji. O dostępność rat 0% najlepiej zapytać swojego przedstawiciela. Chętnie poinformujemy Cię o nowej promocji ratalnej.

W tym celu prosimy o kontakt z nami. W chwili pisania tego artykułu ( kwiecień 2024) nie wiemy od kiedy następne raty 0% na thermomix będą uruchomione.

Ile kosztuje Thermomix na raty 0%


Przy promocji ratalnej kupując thermomix na raty 0% , klient nie ponosi żadnych kosztów kredytu – tzn że wartość zamówienia dzieli się przez ilość rat i otrzymujemy wysokość raty. Aktualne ceny thermomix na raty 0% – zapraszam tutaj


 

 

A może szukasz sprawdzonego gabinetu dietetycznego? Polecam Sprawdzonydietetyk.pl
Doskonałe diety także na Thermomix.

Jak kupić urządzenie thermomix na raty 0%?

Thermomix na raty 0% można nabyć tak samo jak podczas każdej innej formy zakupu. Skontaktuj się ze swoim przedstawicielem handlowym Vorwerk. Nie masz przedstawiciela? Zapraszam do kontaktu – chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Kiedy były raty 0 procent thermomix ?

Jeżeli interesuje Was zakup thermomix w promocji, zestawienie pełnej oferty i promocji które się odbyły znajdziecie tutaj – zapraszam do lektury . Jeżeli interesuje Was aktualna oferta ratalna thermomix – zapraszam serdecznie do kontaktu osobistego. Znajdziecie tu też informację – kiedy były raty 0% na Thermomix na przestrzeni ostatnich miesięcy. Promocja rat 0% jest uruchamiana na ustalony z góry okres.

Zakup Thermomix w promocji 0% – na ile rat można rozłożyć płatność?

Zazwyczaj należność można rozłożyć na 20 – max 22 raty. Sporadycznie promocja pojawia się na max 30 czy 36 rat. O aktualną ilość rat thermomix zapytaj swojego przedstawiciela lub zadzwoń do mnie.

Ile wynosi miesięczna rata thermomix raty 0%?

Promocja ratalna thermomix różni się w zależności od aktualnej oferty. Wysokość raty zależy od wariantu zakupu oraz ilości rat. Jeżeli np. wybieramy podstawowe urządzenie : TM6 w cenie 6455 zł i rozłożymy płatność na 22 raty: rata wynosi 6455/22 = 293,41 zł.

Co oznacza „promocja raty totalne 0%” na Thermomix?

Oznacza to że w kredycie tym nie ma żadnych kosztów, prowizji, odsetek czy ukrytych kosztów ubezpieczenia. Wartość zakupu dzielona jest przez ilość rat i tyle wynosi rata.

 

A gdybym powiedział że dzięki urządzeniu Thermomix możesz mieć ze 20 dni urlopu rocznie więcej?

Naprawdę 🙂

Thermomix na raty – czy się opłaca?

Często pytacie czy opłaca się kupić Thermomix na raty, czy lepiej poczekać i dozbierać… Czy rozłożenie ceny thermomix na raty ma sens?
Co oczywiste, taką decyzję musicie podjąć indywidualnie.
Jednakże wiemy ( liczyliśmy tutaj : Oszczędzanie z Thermomix..) że 4 osobowa rodzina jak nasza, jest w stanie zaoszczędzić miesięcznie na gotowaniu w Thermomix przynajmniej 400 zł.
Więc – nie dość że gotując w  Thermomix, on sam się nam spłaca, to jeszcze zarabia na siebie, zostawiając w naszym budżecie określoną kwotę miesięcznie, które można przeznaczyć na to na co lubimy lub.. możemy spłacić go np. 2..3 x szybciej 🙂 Rozłożenie ceny thermomix na raty, pozwala na zakup w sposób nie obciążający domowego budżetu, bez konieczności wydawania swoich oszczędności czy rezerwy budżetowej.

A gdy mamy możliwość zakupu thermomix na raty 0% – kalkulacja jest oczywista. Pomimo tego, że koszt zakupu thermomix wydaje się być wysoki , promocja ratalna thermomix powoduje, że po rozłożeniu zakupu na raty, staje się naprawdę atrakcyjna i przystępna.

Skontaktuj się ze swoim Przedstawicielem Handlowym – na pewno chętnie odpowie na wszelkie twoje pytania lub zadzwoń do mnie.

 

Thermomix - oszczędność czasu

Masz mało czasu?

Wyobraź sobie 20 dni, które możesz  przeznaczyć na wszystko na co masz ochotę nie tracąc złotówki z wynagrodzenia…

Liczyłaś/eś  np. ile czasu potrzebujesz na przygotowanie obiadu… np. 2 dań + zdrowego smaczny deseru?
Zrobiłem porównanie na naszym fanpage (przeczytaj tutaj)

Gotując prawie codziennie – oszczędzam rocznie ok. 160 godzin swojego życia które musiał bym spędzić w kuchni. Z Thermomix nie muszę.

Wiesz ile można zarobić przez 160 godzin? Ile wspaniałych rzeczy można przez ten czas zrobić?

Dlatego uważam, że zakup Thermomix to swego rodzaju inwestycja, opłacalna nawet przy dodatkowych kosztach kredytu.

Możesz nabyć urządzenie od razu lub czekać kolejne miesiące.
Jeżeli chcesz porozmawiać o urządzeniu Thermomix lub dowiedzieć się w jaki sposób może on zamieszkać na stałe w twojej kuchni, skontaktuj się ze swoim przedstawicielem handlowym. Możesz też wypełnić ankietę na stronie producenta urządzeń – firmy Vorwerk 

I jak zawsze w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących urządzeń –  możesz zadzwonić lub napisać do nas kliknij tutaj


A może szukasz dodatkowej ciekawej pracy  i chciałbyś poznać sposób jak zostać przedstawicielem handlowym Thermomix? O tym Przeczytaj tutaj

01

Krok 1

Podejmij decyzję.

03

Krok 3

Ciesz się ze wspaniałego urządzenia w twojej kuchni 🙂

Po co przedstawiciel Handlowy?

Profesionalna pomoc Ambasadora Thermoomix

Tylko Przedstawiciel Handlowy Vorwerk – producenta Thermomix, gwarantuje pewność sprzętu oraz jego legalność pochodzenia. Producent nie zgadza się na sprzedaż urządzeń w sklepach oraz na portalach aukcyjnych. Nie ponosi także odpowiedzialności z tytułu rękojmi za takie zakupy

Co zyskujesz kontaktując się z przedstawicielem handlowym Thermomix?

Kontakt z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące możliwości,  obsługi lub oferty urządzeń Thermomix lub po prostu szukasz kontaktu z kompetentnym przedstawicielem handlowym Thermomix – a może uważasz że powinniśmy o czymś napisać, wyjaśnić lub rozwinąć zagadnienie –  napisz lub zadzwoń do nas. 
Jak zawsze zapraszam 7 dni w tygodniu  od 7.00 do 22.00

Wiesz jakie Thermomix pełni funkcje w naszych kuchniach?

Wszystkie zalety i wady które dostrzegliśmy – opisałem artykule na swoim blogu. Znajdziesz go tutaj