fbpx

Gotujemy Rodzinnie

Jak Zostać Przedstawicielem Thermomix?

PROMOCJA DLA NOWYCH PRZEDSTAWICIELI !!!

Jesteś zainteresowany/ana współpracą jako Przedstawiciel Handlowy Thermomix?
To naprawdę doskonała chwila na podjęcie współpracy. Takich warunków jeszcze nie było.

Zadzwoń – chętnie opowiem o szczegółach.

tel. 794 062 404

Gdzie kupić Thermomix

Przedstawiciel Thermomix Vorwerk

Być może z jakichś powodów nie możesz obecnie zakupić urządzenia Thermomix. A bardzo chciał/a posiadać swój. A może rozglądasz się za ciekawą i pasjonującą pracą .. która może być Twoją pracą dodatkową lub zajęciem głównym?

Lubisz wyzwania i chcesz realizować swoje marzenia, a obecnie szukasz pracy która ci to umożliwi? Jesteś znudzony/a lub wypalony/a obecną posadą i szukasz czegoś nowego?

Przydały by się dodatkowe pieniądze do twojego domowego budżetu zarobione w czasie wolnym? A może jesteś już właścicielem urządzenia Thermomix – i przy okazji polecania go innym, chcesz dorzucić coś do domowego budżetu?

Jesteś mamą, tatą prowadzącym gospodarstwo domowe i nie masz czasu na pracę zawodową w pełnym wymiarze- i szukasz czegoś co pomoże Ci zdobyć dodatkowe środki?

Jeżeli na któryś z powyższych punktów odpowiedziałeś/aś sobie „tak „– to zajęcie jest dla ciebie i jesteś gotowy podjąć współpracę jako przedstawiciel handlowy Vorwerk Polska. Chętnie wprowadzę Cię w ten świat – i pomogę, gdy pomocy będziesz potrzebował/a
Zainteresowana/ny -po prostu zadzwoń do mnie.  

 

Jakl zostać przedstawicielem Thermomix
Jak Zostać Przedstawicielem Handlowym Thermomix

Jak Ja Zostałem Przedstawicielem Thermomix?

Przedstawiciel Vorwerk jako dodatkowy zarobek.

Z zawodu jestem automatykiem – i po kilkunastu latach zarządzania zespołem ludzi czułem się naprawdę zmęczony i wypalony.
Prywatnie jestem też wolontariuszem – ratownikiem poruszającym się moto-ambulansem (motocyklem ratunkowym). Niewątpliwie wolontariat wiąże się z wydatkami – samodzielnie pokrywałem koszty sprzętu czy materiałów opatrunkowych wykorzystywanych podczas moich działań, obciążając tymi wydatkami nasz budżet domowy.
W rezultacie tego pojawił się pomysł podjęcia jakiegoś zajęcia, które mógłbym łączyć z pracą na etacie, i którą mógłbym wykonywać w czasie wolnym. Takiego które pozwoliło by mi na finansowanie swoich działań jako wolontariusz. A może i na realizację innych moich marzeń…
Jako że od jakiegoś czasu byłem posiadaczem urządzenia Thermomix – pojawił się pomysł.. a może i ja mógłbym się tym zająć?

Urządzenie jest przecież świetne – wręcz genialne, pracę z ludźmi lubię, gotować także.
Poprosiłem swojego przedstawiciela handlowego o pomoc w podjęciu pracy jako przedstawiciel handlowy Thermomix.

Początki pracy jako przedstawiciel Thermomix

I stało się – dołączyłem do zespołu Przedstawicieli Handlowych Vorwerk i nie bez wątpliwości – zacząłem pracę, którą na początku traktowałem jako pracę dodatkową ( taką jest dla większości przedstawicieli Thermomixa )
Przed wejściem w szeregi przedstawicieli thermomixa miałem możliwość przejść kilku szkoleń które pokazały jak efektywnie wykorzystać możliwość współpracy z Vorwerk.
Na początku współpracy, poza otrzymywaną prowizją, mamy możliwość wypracowania urządzenia Thermomix na własność. To niezwykła okazja z której skorzystałem.

Jak Zostać Przedstawicielem Handlowym Thermomix – mój rozwój w firmie.

Przede wszystkim, współpraca z firmą Vorwerk układała się wspaniale. Wsparcie jakie od samego początku otrzymałem, ogrom wiedzy i doświadczeń – pomagał i mobilizował. Z czasem osiągane dochody były coraz większe i w pewnym momencie zaczęły przekraczać dochody osiągane z mojej pracy zawodowej. Dlatego złożyłem wypowiedzenie z i w pełnym zakresie poświęciłem się pracy przedstawiciela Thermomix.

Decyzja którą podjąłem była genialna. Dzisiaj zarabiam znacznie więcej, sam decyduję o swoim czasie pracy. A praca jest ciekawa – wręcz pasjonująca. Wciąż poznaję nowych ludzi, pracuję w super zespole w którym zamiast rywalizować – pomagamy sobie wzajemnie. Codziennie czuję satysfakcję i radość.

W związku z tym, jeżeli chcesz podjąć pracę Przedstawiciela Thermomix – skontaktuj się ze mną.
Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i pomogę przyłączyć się do wspaniałego zespołu.

“Wybierz Pracę, Którą Kochasz, A Nie Będziesz Musiał Pracować Nawet Przez Jeden Dzień W Swoim Życiu.”

~ Konfucjusz

Najważniejsze zalety współpracy jako przedstawiciel Thermomix

  • Brak konieczności jakichkolwiek inwestycji – niczego nie trzeba kupować, nie ma tu jakichś pakietów startowych które musisz nabyć by następnie je prezentować. Wszystko czego na początku potrzebujesz otrzymasz od Vorwerk.
  • Masz szansę  na nieograniczone zarobki przedstawiciela handlowego które uzależnione są przede wszystkim od zaangażowania a więc i wyników.
  • Dla mnie bardzo  wartościowy jest nieokreślony czas pracy – pracuje wtedy kiedy mam czas wolny lub gdy potrzebuje. Na pewno elastycznie możecie pogodzić tę pracę z każdą inną oraz obowiązkami domowymi.
  • Wartościowe są dodatkowe benefity : dostęp do szkoleń, wiedzy, możliwości otrzymania/ wypracowania dodatkowych akcesoriów , podróży…
  • Bardzo ważne jest to, że współpracę można rozpocząć nawet wtedy gdy nie jest się w posiadaniu urządzenia thermomix. Ten można przecież w czasie pierwszych 75 dni z Vorwerk wypożyczyć a w tym czasie wypracować swój nowy , najnowszy i upragniony Thermomix.
  • Jest to praca w świetnych zespołach z wieloletnią tradycją – w których nigdy nie jesteś ze swoim problemami sam, i w których nie czuć rywalizacji – kolokwialnie mówiąc, gramy do jednej bramki.
  • Masz dostęp do darmowego konta Cookidoo a thermomix na którym pracujesz ma  gwarancję do zakończenia współpracy.

Bez względu na to skąd jesteś oraz jaki zawód wykonujesz : jeżeli lubisz ludzi i gotowanie : jest to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie. I ty możesz zostać przedstawicielem Thermomix. A ja chętnie w tym pomogę.

"Za Dwadzieścia Lat Bar­dziej Będziesz Żałował Te­go, Cze­go Nie Zro­biłeś, Niż Te­go, Co Zro­biłeś. Więc Od­wiąż Li­ny, Opuść Bez­pie­czną Przys­tań. Złap W Żag­le Po­myślne Wiat­ry. Podróżuj, Śnij, Od­kry­waj."

~ Mark Twain

Kim Jest Przedstawiciel Thermomix?

Potocznie nazywamy Przedstawicielem Thermomix lub przedstawicielem firmy Vorwerk osobę, będącą Przedstawicielem Handlowym firmy Vorwerk ( producenta urządzeń Thermomix), zajmującym się prezentowaniem oferty urządzeń Thermomix oraz opieką nad klientami firmy Vorwerk Polska, pracujący na stanowisku przedstawiciela handlowego.

Zastanawiasz Się Nad Podjęciem Pracy Jako Przedstawiciel Thermomix? Aby zgłosić chęć bycia przedstawicielem thermomixa najlepiej .. zadzwonić do mnie. Wypełnię formularz zgłoszeniowy który musisz potwierdzić mailowo.
Najważniejsze – decyzja o chęci współpracy do niczego Cię nie zobowiązuje. Po wyrażeniu przez ciebie zgody, zostaniesz najpierw zaproszony na spotkanie informacyjne na którym otrzymasz pełne i kompleksowe informacje o współpracy. Dowiesz się także szczegółowo na czym polega praca przedstawiciela. I wtedy, mając komplet wiedzy, sam/a zadecydujesz co dalej.

Jaką pomoc otrzymasz?

Sprzęt

Nie musisz martwić się o sprzęt - masz możliwość wypożyczenia wszystkiego co potrzebne na początek a w początkowym okresie 75 dni, także wypracowania urządzenia Thermomix.

Materiały

Otrzymasz także akcesoria i materiały reklamowe niezbędne do pracy jako przedstawiciel urządzeń thermomix .

Wsparcie

Dostaniesz dostęp do serii szkoleń oraz wsparcie i pomoc od swojej grupy w tym od lidera grupy. Jeżeli to ja wprowadzę Cię do firmy – także moją pomoc.

Kotg może pracować jako przedstawiciel Vorwerk

Dla kogo jest stanowisko przedstawiciela thermomix ?

Dla wszystkich . Oczywiście są osoby które mają większe lub mniejsze predyspozycje lub cieszą się większymi lub mniejszymi umiejętnościami przedstawiciela handlowego.

Nie mniej, w codziennej pracy przedstawiciela można bez problemu niezbędną wiedzę jak i doświadczenie zdobyć. Sukces na stanowisku przedstawiciela handlowego thermomix zależy od zaangażowania w pracę oraz chęci zdobywania wiedzy i umiejętności niezbędnych do poprawnych kontaktów z klientami. To nie jest trudne.

 Bez względu na to czy możesz poświecić na pracę codziennie 8 godzin, czy 3 godziny na tydzień – warto spróbować.

Zarobki przedstawiciela handlowego Thermomix

Mogę napisać tylko, że zarobki przedstawiciela handlowego są godne i wprost proporcjonalne do efektów. Wręcz nieograniczone. Wszystko zależy od zaangażowania przedstawiciela handlowego – czyli ilości czasu i energii, którą na pracę poświęcimy.

Podstawowym zarobkiem przedstawiciela jest jasny system prowizyjny, związany ze sprzedażą urządzenia Thermomix. Więcej na temat wynagrodzeń przedstawiciela Thermomix dowiesz się podczas spotkania informacyjnego. Troszkę więcej mogę powiedzieć w rozmowie telefonicznej

Słyszeliście o Thermomix TM7? W tym artykule rozwiewam wątpliwości

Czy polecam pracę przedstawiciela Thermomix?

Oczywiście. Z całego serducha polecam współpracę z Vorwerk Polska. Jeżeli chcesz zostać przedstawicielem, chcesz mieć elastyczny czas pracy, firma Vorwerk oferuje naprawdę doskonałe jej warunki. Codzienna praca przedstawiciela polega przede wszystkim na umawianiu i przeprowadzaniu prezentacji urządzenia Thermomix, przeprowadzaniu procesu sprzedaży (gdy chce ktoś kupić ), oraz opieką nad swoimi klientami. Przedstawiciele pracują wtedy gdy mają czas, który sami sobie organizują. Prezentacja Thermomixa przeprowadzana jest zazwyczaj w domu klienta na jego zaproszenie.
Zapraszam do kontaktu ze mną – To może być pierwszy krok do pasjonującej kariery, w której będziesz dzielić się swoją miłością do gotowania i Thermomix z innymi ludźmi.

Praca jako przedstawiciel handlowy Thermomix daje Ci możliwość rozwoju osobistego i zawodowego. Możesz zdobyć cenne umiejętności sprzedażowe, budować sieć kontaktów i rozwijać się w dynamicznym środowisku. Dodatkowo, wynagrodzenie oparte na prowizji daje Ci szansę na wzrost zarobków wraz z rozwojem Twojej kariery.

Jestem Przedstawicielm Handlowym Vorwerk już od wielu lat

Jedną z największych zalet pracy jako przedstawiciel handlowy Thermomix jest elastyczność. Możesz dostosować harmonogram pracy do swoich potrzeb i preferencji. To świetna okazja dla osób poszukujących pracy w pełnym wymiarze godzin, a także dla tych, którzy chcą pogodzić pracę z innymi zobowiązaniami, takimi jak opieka nad rodziną.

Z czasem, praca jako przedstawiciel handlowy Thermomix to nie tylko praca, to styl życia. Będziesz miał okazję reprezentować renomowaną markę, która oferuje innowacyjne i wysokiej jakości urządzenia kuchenne. Thermomix to niezwykłe narzędzie, które sprawia, że gotowanie staje się łatwiejsze, szybsze i bardziej kreatywne. Będziesz mógł dzielić się tą wiedzą i pasją z innymi, obserwując jak odmieniasz życie swoich klientów.

Czekam na Twój telefon.

 
 

Skontaktuj się ze mną