fbpx

Gotujemy Rodzinnie

Gdzie kupić Thermomix?

Gdzie kupić Thermomix?

Multirobot thermomix zdobywa coraz większą rzeszę zwolenników – zastępując w kuchni ponad 20 innych urządzeń kuchennych, upraszczając, przyśpieszając oraz obniżając koszty codziennego gotowania.

Gdzie kupić Thermomix – to jedno z często zadawanych nam pytań. Widzieliśmy już urządzenie, podoba nam się. Wiemy, że chcemy je zakupić tylko.. gdzie i jak je nabyć?

Producent a jednocześnie jedyny dystrybutor urządzenia Thermomix – firma Vorwerk, wybrała jako jedyny kanał sprzedaży – zakup w sprzedaży bezpośredniej poprzez ambasadorów firmy – czyli swoich przedstawicieli handlowych.
Więc odpowiedź na pytanie gdzie kupić Thermomix – jest prosta.

Biorąc pod uwagę specyfikę, złożoność produktu, ilość opcji, ogrom dostępnych funkcji, wiedzę potrzebą do bezproblemowego na nim gotowania – oraz pełne wsparcie uzyskane podczas zakupu u przedstawicieli handlowych , prezentację urządzenia thermomix a także wsparcie przed i po zakupowe, odpowiedź powinna być tylko jedna.

Poniżej stanowisko producenta urządzeń – zamieszczonej na oficjalnej stronie Vorwerk Polska

"W związku z docierającymi do Spółki informacjami o możliwości nabycia urządzenia Thermomix® za pośrednictwem stron internetowych, platform sprzedażowych lub portali społecznościowych informujemy, że urządzenie Thermomix® jest sprzedawane wyłącznie podczas prezentacji przez upoważnionych do tego przedstawicieli handlowych Vorwerk Polska Sp. z o.o. Sp.k.  Sprzedaż urządzenia Thermomix ® innymi kanałami niż sprzedaż bezpośrednia nie jest prowadzona przez Vorwerk Polska Sp. z o.o. Sp.k. W przypadku nabycia urządzenia od innego podmiotu niż Vorwerk Polska Sp. z o.o. Sp.k., w tym za pośrednictwem platform sprzedażowych lub portali społecznościowych Vorwerk Polska Sp. z o.o. Sp.k. nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z rękojmi za wady fizyczne lub prawne rzeczy sprzedanej."

NIEPRAWDĄ JEST, ŻE NA AUKCJI LUB Z OGŁOSZENIA MOŻNA KUPIĆ URZĄDZENIE FIRMY VORWERK OD PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH VORWERK. TAM SPRZEDAJĄCY TYLKO TWIERDZĄ ŻE SĄ PRZEDSTAWICIELAMI.

Gdzie kupić Thermomix - tylko u przedstawiciela

Gdzie kupić Thermomix?

Jeżeli jesteście zainteresowani nabyciem urządzenia – skontaktujcie się ze swoim przedstawicielem handlowym lub wypełnijcie ankietę na stronie producenta – firmy Vorwerk.

Zapraszam także do kontaktu ze mną, Od wielu lat jestem Przedstawicielem Handlowym Thermomix.

Chętnie pomogę, odpowiem na wszelkie pytania i wprowadzę Was w kolorowy i smaczny świat Thermomix.

Zapraszam 7 dni w tygodniu – od 7 do 22 ( także w niedziele i dni wolne)  Tel. 794 062 404

Thermomix – gdzie kupić?

Więc skoro Przedstawiciele Handlowi Thermomix nie sprzedają urządzeń przez jakiekolwiek ogłoszenia, a firma Vorwerk oferuje urządzenie thermomix tylko poprzez swoich przedstawicieli, skąd więc jest tak wiele urządzeń Thermomix na bardziej i mniej popularnych portalach aukcyjnych, aukcjach, licytacjach, portalach ogłoszeniowych?
Ten temat opisałem dość szczegółowo na naszym blogu. Masz wątpliwości? Zadzwoń do mnie.

Tylko i wyłącznie, kupując u przedstawiciela handlowego Thermomix Polska:

  • macie gwarancję legalności urządzenia,

  • otrzymujecie urządzenie w pełnym zestawie, w najnowszej wersji,

  • macie dostęp do wsparcia przed zakupowego

  • prezentacja thermomix -podczas prezentacji macie możliwość poznania wszelkich funkcji i możliwości urządzenia.

  • otrzymujecie pełne wsparcie po zakupowe, pomoc w uruchomieniu i konfiguracji sprzętu

  • gdyby coś się działo z urządzeniem- wsparcie w kontakcie z serwisem i szybkie wsparcie.

  • Macie dostęp do swojego przedstawiciela – jestem dla swoich klientów dostępny codziennie. I zachęcam ich do kontaktu gdy cokolwiek się dzieje, mają jakiekolwiek pytania, potrzebują rady lub .. nie mają pomysłu co zrobić na obiad czy deser. Tak – w tym także pomagam, od lat sam gotuję w urządzeniu 🙂
Gdzie kupić Thermomix

Pamiętajmy, że kupujemy urządzenie które ma służyć nam doskonale wiele lat.

Czy dla drobnych oszczędności lub niewiele wartych gadżetów, opłaca się ryzykować wadami ukrytymi, krótszą gwarancją lub utratą urządzenia w przypadku jakiejkolwiek awarii? Czy dla tych kilku złotych oszczędności opłaca się rezygnować ze wsparcia i pomocy oferowanej przez przedstawiciela handlowego Thermomix?
Oczywiście zawsze możesz zaryzykować i dokonać zakupu thermomix z ogłoszenia lub aukcji- najwyżej będziesz wysyłać urządzenie do serwisu w Hiszpanii, albo okaże się że kupione niby nowe urządzenie jest zastawem innego kredytu. Co chwilę mam telefony od ludzi którzy kupili urządzenia na popularnych portalach ogłoszeniowych i aukcyjnych. I po roku często muszą kupić jeszcze raz lub dowiadują się że urządzenie jest pozbawione gwarancji i rękojmi..

Czy można kupić Thermomix bez prezentacji?

Dlaczego Thermomix bez prezentacji?

Od wielu lat jestem przedstawicielem handlowym Thermomix . W swoej pracy często spotykam się z pytaniem : Czy mogę kupić Thermomix bez prezentacji?

Powody chęci zakupu urządzenia Thermomix bez prezentacji jest wiele – często moi klienci znają urządzenie, gotowali na nim, znają jego opcje i funkcje. Czasami niechęć do prezentacji wynika z przyczyn zdrowotnych, a czasami po prostu klienci nie mają ochoty na prezentację urządzenia. Nie chcą spotykać się z nie znanym sobie przedstawicielem handlowym firmy Vorwerk.

Czy można zakupić Thermomix bez prezentacji?


Osobiście gorąco zachęcam do prezentacji, jednakże jeżeli są do niej przeciwskazania, mamy przecież inne możliwości – jak spotkanie on-line, w trakcie których mogę pomóc uruchomić urządzenie i przekazać wszelkie informacje niezbędne do prawidłowego korzystania z urządzenia.
Po szczegółową odpowiedź zapraszam do kontaktu telefonicznego.
Przedstawię wszystkie możliwości oraz opcje, a Wy będziecie mogli wybrać tę najlepszą. Na pewno będziecie zadowoleni.

 

Często pytacie – ile kosztuje Thermomix?

Cena Thermomix a dokładniej legalnych urządzeń thermomix jest w całej Polsce taka sama ( widoczna na oficjalnej stronie Vorwerk). Czemu? Ponieważ firma Vorwerk nie sprzedaje urządzeń inaczej niż poprzez swoich przedstawicieli. Nie da się kupić np. 100 urządzeń taniej by je później sprzedać. Vorwerk nie sprzedaje także urządzeń do sklepów i hurtowni.

Kupując legalne urządzenie – kupujecie je bezpośrednio u producenta i to z nim zawieracie umowę sprzedaży i to on wystawia fakturę. Przedstawiciel jest tylko pełnomocnikiem producenta.
Aktualna cena thermomixa uzależniona jest od wariantu zakupu: czy kupujemy wraz ze stacją Thermomix Friend, czy chcemy przedłużyć gwarancję, itd. Zawsze w cenie zakupu sprzętu – poza urządzeniem i całym zestawem oprzyrządowania otrzymujemy okresowy dostęp do Cookidoo – ogromnej bazy przepisów Thermomix.

Interesują Cię ceny urządzeń? Zobacz aktualną cena zakupu modelu TM6 oraz opcje zakupu

Gdzie kupić Thermomix

W jakiej formie można zapłacić za urządzenie Thermomix?

Kupując legalne urządzenie od przedstawiciela handlowego Thermomix Polska , można nabyć roboty Thermomix płacąc wszelkimi dostępnymi metodami : w tym gotówką, przelewem tradycyjnym lub szybkim, płacą kartą lub BLIK-iem.

Można też u przedstawiciela zawrzeć umowę kredytową i kupić thermomix na raty, w ten sposób finansując zakup. bez względu na sposób płatności – środki  te są bezpieczne – trafiają bezpośrednio na konto producenta, firmy Vorwerk Polska.


Jeżeli chcesz kupić Thermomix, na pewno znajdziemy optymalne dla Ciebie rozwiązanie tak, by nowy model Thermomix jak najszybciej zamieszkał w Twojej kuchni.

Jaki jest obecnie najnowszy model Thermomix?

Najnowszy model Thermomix – to oczywiście TM6 który bezsprzecznie zdobywa opinie najlepszego z dotychczasowych modeli.

Te wysokiej klasy urządzenia wielofunkcyjne, wciąż modernizowane i ulepszane – a każdy z klientów który kupił legalny Thermomix – ma dostęp zawsze do najnowszych funkcji i opcji – aktualizacja systemu odbywa się zdalnie przez zabudowany moduł WiFi. Aktualizacja jest dla klientów dostępna bezterminowo i bezpłatna.

Poza modelem TM6 w ofercie znajduje się także stacja Thermomix Friend którą można kupić w wersji przystosowanej do współpracy z modelem TM5 lub TM6.

Coraz głośniej mówi się o modelu TM7 który jakoby niebawem ma się pojawić . Zapraszam do lektury materiału o urządzeniu TM7

Ile czeka się na Thermomix?

Dostępność urządzeń Thermomix zależy od okresu w którym kupujemy. Np w 2022 roku klienci chcący nabyć nowy model, czekali nawet do 12 tygodni od zakupu. W chwili pisania artykułu ( czerwiec 2023) sam thermomix jak i w towarzystwie stacji thermomix friend – dostępny jest praktycznie od ręki.
Zadzwoń – chętnie poinformuję Cię jak jest dzisiaj okres oczekiwania. – tel. 794 062 404

Gdzie kupić osprzęt urządzeń Thermomix?

Opcjonalny osprzęt często zwiększa możliwości urządzenia lub udostępnia dodatkowe funkcje urządzenia thermomix . Osprzęt najlepiej kupić bezpośrednio w sklepie producenta urządzeń .

W samej Polsce w chwili pisania artykułu pracuje ponad milion urządzeń Thermomix. W związku z ogromnym rynkiem, wiele firm próbuje produkować podzespoły lub osprzęt do tego modelu, podrabiając produkowany przez Vorwerk asortyment lub wymyślając swoje rozwiązania.


Niestety, często są to podzespoły wykonane nieudolnie, ze szkodliwych materiałów lub zagrażające bezpieczeństwu urządzenia.
Pamiętam jak z rok temu sieć zalewała fala reklam zaślepki noża. Kilku moich klientów skusiło się na okazyjny zakup – skończyło się wymianą zniszczonego naczynia a w 2 przypadkach – kompletnym zalaniem urządzenia i drogą naprawą w serwisie.


Zawsze zachęcam swoich klientów, by przed zakupem jakichkolwiek podzespołów, najpierw skontaktowali się ze mną bym mógł doradzić – co jest lub może być przydatne a co absolutnie odradzam.
W niedługim czasie napiszę artykuł o wyposażeniu i osprzęcie który zdobywa przychylne opinie użytkowników a także zwiększa możliwości urządzeń.
Po napisaniu – podlinkuję go tutaj.


Pamiętaj – przed zakupem osprzętu z innego źródła niż na oficjalnej stronie Vorwerk – skonsultuj to ze swoim przedstawicielem – możesz także skontaktować się ze mną.

Opcjonalny osprzęt który najwyżej oceniają moi klienci.

Osłona 2.0 umożliwia obieranie warzyw, np. ziemniaków, buraków czy marchewek. Wystarczy wykorzystać tryb obieranie w urządzeniu Thermomix® TM6, aby szybko i dokładnie obrać warzywa. W wesji TM5 ustaw obroty 4 na 4 minuty, w razie potrzeby czas można wydłużyć o 2 minuty.

Osłona 2.0 chroni również składniki przed stycznością z nożem miksującym, tym samym umożliwiając gotowanie w niskich temperaturach (tryby Wolne Gotowanie lub Sous-vide) w urządzeniu Thermomix®.

Nakładka krojąca Thermomix® pozwala szybko i łatwo pokroić owoce i warzywa, oszczędzić czas i pozbyć się wysiłku związanego z ręcznym krojeniem składników. Teraz szybciej i łatwiej pokroisz niezbędne składniki w estetyczny sposób. Nakładka krojąca Thermomix® posiada niezwykle ostre ostrza, które zapewniają precyzyjne krojenie składników w plasterki i paski. Można jej używać w urządzeniach Thermomix® TM6 i TM5. 

Wykonana z certyfikowanego dębu podstawka pod urządzenie Thermomix®, pozwoli bezpiecznie przesuwać urządzenie. Specjalne nóżki zapewnią stabilizację urządzenia podczas jego pracy a dodatkowo, gdy będzie potrzeba, pozwolą łatwo przestawić Thermomix®.

Szerokość: 29,5 cm
Długość: 34,5 cm
Wysokość: 3 cm

A może kupić używany Thermomix ?

Czasami pytacie czy można kupić używany…

To temat rzeka. Tak, używane urządzenia – o ile są zadbane, pochodzą z legalnego źródła i nie miały przygód, bez problemu posłużą jeszcze wiele lat. Z wielką radością  sprzedaję najnowszy model urządzenia klientowi, który posiada wiekowy już model i korzysta z niego codziennie od 15-20 a nawet 25 lat. Zazwyczaj klient kupuje  najnowszy thermomix, a stary wędruje do dzieci lub znajomych, którzy nadal z niego korzystają.

Jednakże to dość skomplikowane urządzenie – i na naszym rynku mamy zalew różnej maści „cwaniaków” próbujących sprzedać „prawie nowe”, „nowe”, ” rzadko używane” itd. urządzenia – zazwyczaj okazyjnie. Obserwuję sprzedającego który wystawił już 14 aukcję – sprzedając 14 urządzenie opisując jako nietrafiony weselny prezent…

Trafia do mnie masa ludzi którzy popełnili taki zakup. W każdym razie – jeżeli mogę doradzić, możesz spokojnie kupić jeżeli kupujesz od znajomego, przyjaciela, osoby zaufanej którą znasz. Jeżeli od nieznajomej osoby – bez względu na podawany powód, stan, mniej lub bardziej wiarygodną historię – stanowczo odradzam.

Nie wierz także w ogłoszenia osób które piszą że są przedstawicielami. Jak pisałem wcześniej – żaden przedstawiciel Vorwerk Polska nie wystawia żadnych ogłoszeń o sprzedaży.

A jeżeli masz wątpliwości..

A jeżeli masz wątpliwości..

Zastanawiasz się nad zakupem urządzenia thermomix ? Po prostu zadzwoń.

Aby rozwiać wątpliwości -zobacz prezentację urządzenia thermomix. Zapraszam też na spotkania online gdzie będę w stanie pokazać ci urządzenia oraz wszystkie jego możliwości.

Pamiętaj
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące
eksploatacji urządzeń Thermomix lub oferty Vorwerk – zawsze możesz
skontaktować się ze swoim przedstawicielem handlowym, możesz skontaktować się bezpośrednio z Thermomix Polska .

Zawsze też możesz zadzwonić do mnie – chętnie pomogę : Tel:+48794062404

CHCESZ POZNAĆ THERMOMIX?

Jeżeli szukasz kontaktu z Przedstawicielem Handlowym Thermomix, jeżeli masz jakiekolwiek pytania o działanie, konserwacje czy czyszczenie urządzenia, jeżeli szukasz kogoś kto doradzi, odpowie, a może zastanawiasz się nad tym, czy będzie dla Ciebie przydatne…  zapraszam do kontaktu.

Ile kosztuje Thermomix TM6 w 2023 roku ?

Jaka jest cena urządzenia Thermomix TM 6? Co otrzymujemy w tej cenie?

Alergeny w kuchni Thermomix?

Znając uczulające nas alergeny, mamy możliwość eliminacji ich z naszej diety.

Oszczędzanie z Thermomix?

Czy przy takiej cenie zakupu urządzenia Thermomix, korzystanie z niego może być opłacalne? Oczywiście !!