fbpx

Gotujemy Rodzinnie

Przedstawiciel Handlowy Thermomix

Jerzy Antyga

Przedstawiciel Handlowy Thermomix

Thermomix W Moim Życiu

Od wielu lat jestem pasjonatem urządzeń Thermomix. Od dawna też, sam też gotuję w urządzeniach Thermomix, które na stałe zamieszkały w mojej kuchni. Przygotowuję na nich ok. 90 % potraw dla całej rodziny, korzystając nie tylko z aplikacji cookidoo ale także przygotowując swoje autorskie przepisy.

Po kilku latach gotowania w Thermomix, będąc pod wielkim wrażeniem zastosowanych w nich rozwiązań technicznych i technologicznych ( choć jako automatyk z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu urządzeń dla przemysłu spożywczego powinienem być na nowinki uodporniony) – podjąłem pracę jako przedstawiciel handlowy Thermomix.
(Uwaga- jeżeli też zastanawiasz się nad pracą przedstawiciela lub po prostu szukasz sposobu dy dorobić do budżetu – zapraszam do przeczytania mojego artykułu: jak zostać przedstawicielem Thermomix, gdzie dokładnie opisałem jak wygląda codzienna praca przedstawiciela i co wniosła w moje życie. Zapraszam Was do współpracy.)

W każdym razie od wielu lat poznaję urządzenia, ich funkcje i możliwości i korzystam z nich w praktyce na co dzień. Dzięki temu znam doskonale urządzenia Thermomix – ich walory i możliwości. Pracując z klientami, dzielę się przede wszystkim swoją własną wiedzą i doświadczeniem, a uzupełniam ją wiedzą zdobytą w szeregu szkoleń, książek i innych dostępnych materiałów.

Więcej o mnie :

Mam wspaniałą żonę, dwoje już dorosłych, niesamowitych dzieci.

Po 13 latach w ostatnim moim zakładzie pracy, podjąłem decyzję o zmianach…
Zawsze lubiłem nowe wyzwania. Wiedząc ile radości i korzyści daje Thermomix ( od lat sami z niego korzystamy) – podjąłem decyzję o dzieleniu się tą wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Było mi tym łatwiej że.. kocham ludzi. A praca ta daje mi ogromna satysfakcję – widząc niezmienne zadowolenie moich klientów, gdy mogę wspierać ich i służyć pomocą w odkrywaniu świata Thermomix .

Bo gotowanie w Thermomix to .. inny wymiar gotowania. Inny świat. Lepszy, smaczny, bardziej kolorowy. I do tego świata właśnie każdego z Państwa chciałbym serdecznie zaprosić.

Praca jako przedstawiciel handlowy Thermomix

Już Konfucjusz napisał „Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”- i to jest prawda.

Praca przedstawiciela Thermomix to niekończąca się, niesamowita przygoda. To niezwykła elastyczność harmonogramu pracy który sam ustalam, to ciągłe szkolenia ( i nie chodzi tylko o umiejętności sprzedażowe) oraz wsparcie ( otrzymywane od niezwykłych ludzi jak moja wspaniała Dyrektor Okręgu oraz doświadczona liderka mojej grupy). To ciągłe obcowanie i poznawanie kolejnych ciekawych i inspirujących ludzi jak moi klienci. To także rozwój osobisty i zawodowy. Tak, podjęcie współpracy z Vorwerk Polska było doskonałym posunięciem.
A że gotowanie w Thermomix to także moja pasja a opieka nad klientami jest przyjemnością – więc tą pasją z radością się dzielę.

Praca To Nie Wszystko..

Na co dzień jako wolontariusz, poruszam się jako ratownik własnym motoambulansem, oraz jako wolontariusz włączam się wiele akcji związanych z ratowaniem zdrowia i życia ludzkiego a także szerzeniem wiedzy o udzielaniu pierwszej pomocy.

Poza tym uwielbiam wędkować, spędzać wolny czas na łonie przyrody czy spotykać się ze znajomymi. Przyznam się ze wstydem, że niestety ostatnio mało czasu znajduję na dobrą książkę czy kino.
Ale obiecuję – że to zmienię

Czego Mogą Ode Mnie Oczekiwać Moi Klienci?

Zawsze angażuję się we wszystko co robię, całym sobą. Traktuję swoją pracę ambasadora firmy Vorwerk – niezwykle poważnie. A że Thermomix w oczach wielu klientów to produkt premium, więc i ja staram się otoczyć Was opieką premium.

Dlatego też jestem dostępny dla klientów przez wszystkie dni tygodnia od świtu do zmroku. Odbieram telefony, odpisuję, pomagam, doradzam, informuję. Jeżeli rozmowa nie pomaga – uruchamiam kamerę, kieruję ją na urządzenia i pokazuję. Jeżeli jest potrzeba, wsiadam w auto i dojeżdżam do klienta. Oczywiście przeprowadzam prezentacje i pokazy urządzeń Thermomix. Robię wszystko, by satysfakcja moich klientów z urządzeń była na 100 % .

 

Jesteście Zainteresowani Urządzeniami Thermomix?

Jako ambasador marki Vorwerk wszystkim zainteresowanym urządzeniami Thermomix służę pomocą, m. inn :

Posiadacie Już Urządzenia Thermomix?

Wspieram i pomagam wszystkich swoich klientów. Nie zostawię bez pomocy także tych , którzy nie mają już kontaktu ze swoim przedstawicielem handlowym

Jako przedstawiciel handlowy Vorwerk obsługuję klientów na terenie całej Polski i nie tylko. Nie zostawię bez pomocy także osób polskojęzycznych mieszkających za granicą – więc jak zawsze zapraszam do nieskrępowanego kontaktu.

W przypadku jakichkolwiek pytań – serdecznie zapraszam do nieskrępowanego kontaktu. Najlepiej telefonicznego – w ten sposób będę mógł w pełni odpowiedzieć na wszelkie pytania. Będę się cieszył jak zadzwonicie
Zapraszam 7:00 – 22.00 – 7 dni w tygodniu.

Odpowiedzi na ostatnio zadane mi tu pytania :

Jak pisałem tu w wielu miejscach – mogę podzielić się tylko swoim doświadczeniem. Moim zdaniem nie ma urządzenia które miało tak wielki pozytywny wpływ na moją rodzinę. Sami możecie sprawdzić co zyskujecie z Thermomix. Nie macie pewności? Zapraszam do kontaktu telefonicznego – chętnie udzielę wszelkich informacji.

Serdecznie zapraszam do kontaktu – mam także w Bielsku wielu wspaniałych klientów.

Niestety szczegółowo nie odpowiem na to pytanie. Mogę tylko napisać że wynagrodzenie jest prowizyjne i atrakcyjne. Ale wszystkie najważniejsze informacje zawarłem w poście o pracy przedstawiciela Thermomix

Jeżeli macie dodatkowe pytania – zawsze serdecznie zachęcam do kontaktu bezpośrednio ze mną.

Mogę odpowiedzieć tylko za siebie – oczywiście że ja tak. Służę pomocą swoim klientom nie tylko w okresie gwarancji. W drobnych sprawach pomagam samodzielnie jak potrafię, a jeżeli urządzenie musi trafić do serwisu, pomagam dokonać zgłoszenia i wspieram w kontakcie z serwisem.

Przede wszystkim musimy sobie wyjaśnić – przedstawiciel nie sprzedaje urządzenia w swoim imieniu – ale w imieniu producenta urządzeń firmy Vorwerk. To Vorwerk Polska przyjmuje zamówienie, wystawia fakturę i to on jest gwarantem. Dlatego to jedyna forma gdzie możemy zakupić pewne urządzenie – kupujemy je wyłącznie bezpośrednio od producenta.

Oczywiście, o ile jesteś „mobilna” – tzn potrafisz się przemieszczać po okolicach ze sprzętem to jak najbardziej. Masz możliwość elastycznego ustawienia czasu pracy o którym sama decydujesz. Nie zmusza ona do pracy w określonych godzinach. To doskonałe rozwiązanie z którego skorzystało już wiele mam.

Jest kilka rozwiązań – jeżeli masz znajomego przedstawiciela- po prostu zadzwoń do niego. Możesz też wypełnić ankietę na stronie producenta. Zawsze także można zadzwonić do mnie – chętnie i bez problemu pomogę.

Dobre pytanie – najlepiej kupić. Ale można też go wypracować podejmując współpracę z firmą Vorwerk. Jeżeli jesteście zainteresowani – zapraszam do kontaktu, chętnie pomogę i wytłumaczę.

Obecnie produkowany od kilku lat jest jeden model – Thermomix TM6 oraz stacja Thermomix Friend. Chodzą od dawna plotki o kolejnym modelu TM7- które wyjaśniam w tym artykule.

Zapraszam do kontaktu – chętnie pomogę, wyjaśnię i wytłumaczę. Wystarczy kilka podstawowych danych po podaniu których, otrzymasz zaproszenie na niezobowiązujące spotkanie w swoim biurze regionalnym. A podczas spotkanie wszystkiego się dowiesz. A ja oczywiście pomogę rozpocząć tę przygodę.