fbpx

Gotujemy Rodzinnie

Thermomix dla mieszkających poza granicami Polski

Jak mogę nabyć Thermomix gdy mieszkam za granicą? Cykl Odpowiedzi na częste pytania .

Pytanie 1

Mieszkam za granicą, w Niemczech, Szwajcarii, itp Czy mogę nabyć Thermomix w Polsce?

Na terenie Polski urządzenia Thermomix mogą nabyć tylko osoby mieszkające w Polsce. Dlatego dobrze porozumieć się w takiej sytuacji z rodziną lub przyjaciółmi mieszkającymi w Polsce.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Kontakt

Pytanie 2

W jaki sposób mogę zapłacić za Thermomix?

Klienci w Polsce zamówienie można opłącić przelewem, kartą lub gotówką. Posiadając zatrudnienie w Polsce, istnieje także możliwość zakupu urządzenia w systemie ratalnym.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Kontakt

Pytanie 3

Transport urządzenia za granicę

Urządzenia zakupione w Polsce dostarczane są wyłącznie na terenie Polski. Jeżeli któryś z klientów zamierza zabrać urządzenie za granicę, transport musi zorganizować w swoim zakresie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Kontakt

Pytanie 4

Chciałabym poznać urządzenia Thermomix

Wiemy że często prezentacja w obcym kraj wiąże się z problemem językowym, dlatego jeżeli chcecie poznać urządzenia możemy na spotkaniu on-line pokazać Wam jak urządzenie działa oraz udzielić wszelkich informacji o jego eksploatacji.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Kontakt

Pytanie 5

A gdy za granicą będę miała pytania lub problemy z urzadzeniem?

Bez względu na to gdzie mieszkacie, zawsze służymy radą i pomocą. Jesteśmy dostępni pod telefonem, komunikatorami typu WhatsApp i Messenger, gdy trzeba włączamy swoje kamery i na naszym urządzeniu pokazujemy jak wykonać określone działania.

Masz Pytania?

Skontaktuj się z nami !!
Kontakt

Pytanie 6

Gdzie najlepiej nabyć urządzenie Thermomix?

Urządzenie Thermomix w legalny sposób można nabyć wyłączenie poprzez przedstawicieli handlowych Vorwerk. Tylko w ten sposób będziecie mieć gwarancję pochodzenia i pewność że urządzenie pochodzi z legalnego źródła.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami !!
Kontakt
Skklep Thermomix

Masz pytania?

Jako ambasadorzy marki Vorwerk, producenta urządzeń Thermomix,  najwyższą wagę przykładamy zawsze do  pełnej satysfakcji naszego klienta.
Jeżeli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości – skontaktujcie się ze swoim przedstawicielem handlowym. Jeżeli to nie możliwe, z radością odpowiemy na wszelkie pytania oraz podzielimy się naszą pasją do gotowania w Thermomix.