fbpx

Gotujemy Rodzinnie

Najlepszy prezent dla rodziny?

Oczywiście Thermomix

Dlaczego Thermomix?

Thermomix na prezent

Thermomix od 50 lat jest wzorem niezawodności, funkcjonalności oraz najnowocześniejszych rozwiązań usprawniających gotowanie. Przez lata stał się marzeniem wielu rodzin .
To nie tylko drogi garnek. To kombajn posiadający kilkadziesiąt funkcji nie tylko usprawniających gotowanie, ale pomagających pozbyć się nudy i monotonii, pozwalający oszczędzać miesięcznie znaczne kwoty pieniędzy.

Thermomix to robot kuchenny na którym zaczynają przygotowywać doskonałe potrawy wszyscy domownicy, integrujący w gotowanie nawet dzieci – ponieważ już 10 – 12 latek z tym urządzeniem przyrządzi bez problemu pyszny zdrowy 2-daniowy obiad z doskonałym deserem lub ciastem, doskonale rozwijając w nich umiejętności samodzielnego przygotowania posiłków i odciągając od komputerów czy smartfonów.

Thermomix to także zdrowe odżywianie – pozwalając na przemycenie do posiłków niesamowitej ilości warzyw i owoców, unikanie chemii i konserwantów. To także niesamowita oszczędność czasu. Czy wiesz że dając jako prezent Thermomix możesz podarować kilkanaście dni dodatkowego urlopu? Czas spędzony w kuchni z tym urządzeniem znacznie się skraca, a osoba gotująca może ten czas przeznaczyć na to, na co ma ochotę…

Czy to dobry pomysł na prezent?

Czy Thermomix sprawdzi się u mnie?

Thermomix i Thermomix Friend na prezent

Zadowolenie z zakupu Thermomix

Od lat, pracując jako Przedstawiciel Handlowy Thermomix, wspieram codziennie swoich klientów w poznawaniu urządzeń oraz codziennym na nich gotowaniu.
I z pośród setek swoich klientów, mam tylko jedną klientkę która była niezadowolona z zakupu. Niezadowolona ponieważ nigdy na nim nie gotowała.

Thermomix & Relacje domowe

Dzięki prostocie gotowania, funkcjonalności oraz dostępie do ogromnej bazy przepisów, Thermomix stał się narzędziem z którego chętnie korzysta cała rodzina.  Bez względu na to jak często gotujecie w domu – możliwość przyrządzania wspaniałych ciast, deserów, zup, potraw z całego świata i wszelakich kuchni, drinków, napoi bezalkoholowych itd stanowi nieocenioną pomoc.  Tym bardziej że dzięki urządzeniu kuchnia staje się częstym miejscem spotkań i wspólnych działań całej rodziny.  Śmiech dzieci przy wspólnym gotowaniu czy wsparcie obdarowanego w codziennych obowiązkach przez resztę domowników,, to bezcenne dodatki do Thermomix 🙂 .

Przedstawiciel Handlowy Thermomix

Jak go zdobyć?

Dystrybucja urządzeń Thermomix ze względu na specyfikę urządzenia odbywa się wyłącznie poprzez Przedstawicieli Handlowych Vorwerk – producenta urządzeń Thermomix.

Zakupu można dokonać najczęściej podczas prezentacji.
Producent na swojej stronie głównej informuje, że na urządzenia zakupione poza autoryzowaną dystrybucją – więc  na wszelkiego rodzaju portalach aukcyjnych , ogłoszeniowych itp nie udziela rękojmi i nie odpowiada za wszelkie ukryte wady prawne lub fizyczne.
Tylko nabywając urządzenie u przedstawiciela handlowego Vorwerk masz gwarancję pochodzenia, legalności, braku wad prawnych i fizycznych. Masz także pełną opiekę przed jak i po sprzedażową realizowaną przez swojego przedstawiciela handlowego, który bez problemu wytłumaczy, pokaże, pomoże i wesprze Cię w codziennym korzystaniu z wszystkich  walorów Thermomix.

 

THERMOMIX - PRZYJACIELEM RODZINY.

Thermomix jest doskonałym przyjacielem i sojusznikiem każdej rodziny.

Więcej o Thermomix

Masz pytania dotyczące Thermomix?

W celu uzyskania wyczerpujących informacji na każdy temat związany z Thermomix – zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu od 7.00 do 22.00
Wiele możesz także przeczytać w naszych artykułach :

Kiedy na pewno Thermomix sprawdzi się w twojej kuchni?