fbpx

Gotujemy Rodzinnie

THERMOMIX

Przedstawiciel Thermomix Jastrzębie-Zdrój

Thermomix Jastrzebie

Thermomix

Odkryj świat gotowania w Thermomix

Thermomix Śląsk

Szukasz Przedstawiciela Thermomix w Jastrzębiu-Zdroju?

Jako przedstawiciel handlowy Thermomix, od wielu lat pomagam i wspieram swoich klientów w odkrywaniu cudownego świata Thermomix. Mieszkam w Jastrzębiu-Zdroju. Jestem dostępny 7 dni w tygodniu służąc pomocą, radą oraz informując o wszystkich ich możliwościach i funkcjach.A jeżeli chcielibyście lepiej poznać te urządzenia i sami ocenić czy były by przydatne w Waszej kuchni - serdecznie zapraszam do wspólnego gotowania. Mogę np. przyjechać do Państwa i wspólnie możemy coś ugotować.I codziennie, każdej osobie zainteresowanej Thermomix - chętne odpowiem na wszelkie pytania, wytłumaczę, pomogę. A gdy ktoś zapragnie by urządzenie na stałe zamieszkało w Jego kuchni - pomogę je zdobyć i podpowiem najlepszy sposób sfinansowania zakupu.Zapraszam do kontaktu :

Thermomix Jastrzębie-Zdrój

Thermomix

Niesamowicie zaawansowane urządzenia odmieniające nasza kuchnię. Bez względu na to czy kochasz czy nienawidzisz gotować - to urządzenie jest właśnie dla Ciebie .

Przedstawiciel Thermomix

Koniec z nudą w Kuchni

Pożegnaj nudę i monotonię w kuchni. Tysiące przepisów które przyrządzi z twoją niewielką pomocą Thermomix rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Thermomix i Thermomix Friend Jastrzębie-Zdrój

Najczęściej zadawane pytania

Przedstawiciel Handlowy Thermomix Jastrzębie-Zdrój

W jaki sposób można zakupić Thermomix?

Zgodnie z decyzją producenta dystrybutora urządzeń Thermomix – urządzenia te Thermomix można nabyć wyłącznie  za pośrednictwem przedstawicieli handlowych Thermomix.  Dlatego też w tym celu skontaktuj się ze swoim przedstawicielem handlowym, wypełnij ankietę na stronie producenta – firmy Vorwerk. Możesz także zadzwonić lub napisać do nas.

Czy można się z nami umówić na spotkanie?

Oczywiście, do czego gorąco zachęcam. Przede wszystkim zapraszam do  kontaktu telefonicznego. Tak jest najprościej, a spotkanie można zaplanować często nawet na ten sam dzień.

Zapraszamy tel. tel. 794 062 404

 

A jak nie mam pewności czy Thermomomix sprawdzi się w mojej kuchni?

Podzielamy opinię, że przed podjęciem decyzji o zakupie, powinniśmy najpierw urządzenie zobaczyć i poznać – w czym oczywiście chętnie pomożemy. 
Dajcie tylko znać.  W dowolnie wybranym przez Was terminie, mogę z Thermomix  do Was przyjechać, i może wspólnie na nim coś ugotujemy?
Zapraszam

Czy spotkanie musi się odbyć w Jastrzębiu Zdroju?

Oczywiście że nie. Jestem wszędzie tam, gdzie jestem potrzebny. Bez problemu dojadę do sąsiednich miejscowości.
Więc bez względu na to czy Thermomix jest potrzebny w Opolu, Katowicach, Gliwicach, Rybniku czy Bielsku – chętnie dojadę na spotkanie do zainteresowanej osoby.

Czy Thermomix można kupić w sklepie??

Niestety nie ma takiej możliwości. Na stronie producenta urządzeń, firmy Vorwerk istnieje ostrzeżenie przed zakupem urządzeń z innych stron, portali akcyjnych ,z ogłoszeń itp. Producent urządzeń, firma Vorwerk, dla zapewnienia pełnej satysfakcji klienta zadecydowała, że zakup urządzeń możliwy jest  tylko poprzez przedstawicieli handlowych Thermomix.

Czy Thermomix sprawdzi się gdy nie lubię gotować?

Thermomix to nie tylko niezwykle zaawansowany robot kuchenny. To wielofunkcyjny kombajn. Wraz  z ogromną bazą przepisów dostępną w aplikacji Cookidoo, powoduje , że nuda i monotonia gotowania znika, a każdy z naszych domowników bez problemu przygotuje pyszny, 2 daniowy obiad wraz z deserem.
Gotowanie na Thermomix to także niezwykła przygoda. Gotując z nim zapominamy na zawsze o nudzie i monotonii. Zapominamy o niezdrowym jedzeniu, konserwantach i fast food.  I gotujemy rodzinnie – wspólne gotowanie z innymi domownikami – bezcenne 

Przedstawiciel Handlowy Thermomix Jastrzębie-Zdrój

Oszczędzanie z Thermomix

Wiesz że z Thermomix może zaoszczędzić nawet 400 zł miesięcznie?

Thermomix na prezent

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwości sprezentowania urządzenia Thermomix?

Thermomix gdy mieszkam za granicą

Informacje dla zainteresowanych urządzeniem Thermomix mieszkających za granicą.

Thermomix na raty

Kilka słów o możliwości zakupu urządzeń Thermomix na raty

Cena Thermomix TM6

Chciałbyś dowiedzieć się wiecej na temat opcji zakupu urządzeń Thermomix?

Thermomix Friend

Więcej o przyjacielu urządzenia Thermomix czyli stacji Thermomix Friend

Mój

THERMOMIX

Moja historia to historia człowieka który kilka lat temu nie chciał słyszeć o zakupie gara za 5 tyś złotych, a dzisiaj gotuje na 2 urządzeniach Thermomix i stacji Thermomix Friend.
To jedno z niewielu urządzeń które odmieniły moje życie i sprawdzają się w nim na co dzień – poza samochodem i motocyklem.

Thermomix i stacja Thermomix Friend na stałe zamieszkała na blacie kuchennym. Wstaje wraz ze mną gdy zaraz po przebudzeniu włączam na nim owsiankę ( zaraz po uruchomieniu ekspresu do kawy) i idzie spać często po mnie ( gdy w nocy któreś z domowników ma ochotę na jakieś naleśniczki czy shakshuke na Varomię.

Nie jestem w stanie wymienić wszystkich plusów urządzenia. Bo pomaga w wielu aspektach naszego życia – począwszy od zdrowej żywności, poprzez wielką oszczędność czasu, a na integracji w gotowanie najmłodszych domowników kończąc.

Chcesz poznać Thermomix? Daj znać.. Jako przedstawiciel Thermomix w Jastrzębiu-Zdroju, chętnie pomogę w poznaniu jego fenomenu..

Przedstawciel Thermomix Jastrzębie

Odwiedź nas :

Zapraszamy na nasze media społecznościowe