fbpx

Gotujemy Rodzinnie

Thermomix na raty 0% 2024r

Raty 0% na Thermomix – Ułatwienie, Którego Szukałeś

Marzysz o Thermomixie w swojej kuchni, ale inwestycja wydaje się być dużym zobowiązaniem finansowym? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które sprawi, że zakup tego rewolucyjnego urządzenia kuchennego będzie łatwiejszy niż kiedykolwiek. Odkryj możliwości, jakie daje raty 0% na thermomix , i ciesz się nowymi kulinarnymi doświadczeniami bez obciążania Twojego budżetu!

Raty 0% na Thermomix

Raty 0% na thermomix czy są możliwe?

Okresowo firma Vorwerk ogłasza promocje ratalną – Raty 0%. Zazwyczaj jest ona ogłaszana na max 20 rat, czasami tylko dłużej. Promocje takie ogłaszane są zazwyczaj 2-3 razy w roku i trwają 2-3 tygodnie.
W chwili pisania tego artykułu, trwa promocja : DO 27 marca 2024 można zakupić urządzenie na 10, 20 i 22 rat 0%,

O aktualną ofertę najlepiej zapytaj swojego przedstawiciela Thermomix. Nie masz przedstawiciela? Skontaktuj się ze mną.

Oczywiście gdy zakup thermomix w ratach zero procent nie jest możliwe – zawsze można kupić thermomix na preferencyjny kredyt i skorzystać z przystępnych – nawet 48 rat. Nie mniej standardowa oferta jest już oprocentowana.

Dlaczego warto skorzystać z oferty ratalnej 0% na Thermomix?

 1. Bez dodatkowych kosztów: Raty 0% oznaczają, że nie płacisz nic więcej niż wartość urządzenia. Bez ukrytych opłat, bez dodatkowych kosztów, po prostu przejrzyste i uczciwe warunki. Wartość zakupu dzielisz na ilość rat i tyle wynoisi rata.
 2. Rozłóż płatność na dogodne raty: Zakup thermomix w ratach 0% dzięki elastycznej ofercie ratalnej, pozwala dostosować wysokość rat oraz okres kredytowania do swoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Maksymalny okres spłąt w ratach 0% podany jest w aktualnej promocji.
 3. Faktycznie zapłacisz za urządzenie mniej niż za gotówkę – nie wierzysz? Korzystając z oferty Thermomix raty 0% rata którą będziecie płacili za 20 miesięcy będzie o wiele mniej warta niż dzisiaj. A pieniądze, którymi trzeba było by zapłacić gotówką, jeżeli włożysz na jakąkolwiek lokatę przyniosą ci wymierny zysk.
 4. Obniżenie raty : Kupując Thermomix TM6 na raty zero procent zazwyczaj mamy ograniczony okres kredytowania do 20, 22 rat ( rzadko dłużej). Jeżeli zależy Ci na niższej racie , zawsze można skorzystać ze standardowej oferty ratalnej ( do 48 rat) lub część należności wpłacić gotówką, zmniejszając kwotę kredytu a więc i raty.
 5. Zrealizuj swoje marzenie już dziś: Nie musisz odkładać zakupu na później. Z ofertą ratalną 0%, Thermomix może zagościć w Twojej kuchni natychmiast, a Ty zaczniesz korzystać z jego możliwości bez zbędnej zwłoki. Jeżeli dodamy do tego oszczędności które generuje Thermomix ( w przeciętnej 3-4 osobowej rodzinie sięga nawet 400 zł miesięcznie) – to Thermomix sam się spłaca. To nie wydatek a inwestycja.

Znasz wszystkie korzyści finansowe z korzystania z Thermomix?

 • Oszczędność czasu i energii: Thermomix to jak posiadanie dodatkowej pary rąk w kuchni. Urządzenie to zmniejsza czas spędzony na przygotowywaniu posiłków, dając Ci więcej chwil dla siebie i bliskich. Jest też urządzeniem które jest bardzo ekonomiczne w użyciu. Zużycie prądu jest dużo mniejsze niż np. na kuchence indukcyjnej.
Thermomix na raty 0%


Dlaczego jeszcze warto skorzystać z oferty ratalnej 0% na Thermomix?

 • Wszechstronność i inspiracja: Od prostych przekąsek po wykwintne dania – Thermomix otwiera przed Tobą drzwi do niezliczonych przepisów i inspiracji kulinarnych z całego świata. W związku z tym, zamiast wydawać duże pieniążki w restauracjach – możesz przygotować potrawy samodzielnie w domu, czerpiąc z inspiracji przepisów z Cookidoo.
 • Oszczędne zakupy: Zastosowane rozwiązania w Thermomix pozwalają na bardzo ekonomiczne zakupy, robione zgodnie z generowaną automatycznie listą zakupów, dzięki temu kupujemy tylko produkty, które są konieczne do wykonania potraw. Dzięki temu marnujemy dużo mniej jedzenia.
 • Wykorzystywanie resztek – Zero Waste: W Cookidoo znajdziemy setki potraw które możemy przygotować z wykorzystaniem resztek składników pozostających w naszej kuchni. Bez względu na to czy jest to czerstwe pieczywo, obierki z warzyw czy mięso z rosołu. Wszystkie te produkty wcześniej wyrzucane, teraz możemy przetworzyć i wykorzystać do wykonania zupełnie nowych dań.
 • Samodzielne przygotowanie wcześniej kupowanych produktów – Z thermomix bez problemu przygotujesz masę produktów które wcześniej musieliśmy zakupić, nabywając produkty droższe, niższej jakości, zawierające duży dodatek niezdrowych konserwantów czy sztucznych barwników, dodatkowo płacąc za opakowania. Teraz z Thermomix sami robimy: od wspaniałej przyprawy uniwersalnej, koncentratu bulionu, poprzez majonezy, ketchupy, dżemy, masło – na zdrowych likierach kończąc.

Thermomix raty 0% – warunki uzyskania kredytu

Kredyt w ratach 0% jaki i standardowy udzielany jest przez banki współpracujące z przedstawicielem producenta Thermomix – Vorwerk Polska. To standardowy kredyt i aby go otrzymać trzeba spełnić wszystkie kryteria nakładane przez bank.

Wniosek kredytowy może być złożony wyłącznie przez przedstawiciela handlowego Thermomix po uprzednim sprawdzeniu tożsamości klienta na podstawie dokumentu tożsamości ( nie ma możliwości złożenia wniosku kredytowego przez klienta samodzielnie).

Kredytobiorca musi mieć stały dochód od przynajmniej 3 miesięcy, gwarantujący dochody przez cały okres kredytowania. Dlatego też osoba która ma umowę o pracę na czas określony np. jeszcze 18 miesięcy, nie otrzyma kredytu na 20 rat. Bank sprawdza BIK i na podstawie oświadczenia o dochodach i kosztach życia kredytobiorcy i jego rodziny, podejmuje decyzję kredytową.
Po złożeniu wniosku kredytowego, decyzja jest zazwyczaj w ciągu minuty.

Raty 0% Thermomix

Kto nie ma szansy na zakup thermomix na raty 0%?

 • Osoby ze złą historią kredytową, z negatywną opinią w BIK
 • Osoby zadłużone, posiadające nie spłacone należności
 • Osoby bez stałych dochodów, pracujące krócej niż 3 miesiące, mające umowę na czas określony krótszy niż okres spłaty kredytu
 • Osoby bez adresu zamieszkania w Polsce oraz osoby bez polskiego numeru telefonu.
 • Osoby nie posiadające aktualnego dokumentu tożsamości.
 • Osoby ze zbyt niskimi dochodami lub utrzymujące się wyłącznie z zasiłków i dopłat.

Nie pozwól, aby kwestie finansowe stanęły na drodze do Twoich kulinarnych marzeń. Skorzystaj z oferty ratalnej 0% na Thermomix i przekształć swoje gotowanie w prawdziwą przyjemność. To nie tylko zakup urządzenia kuchennego, to inwestycja w jakość życia, zdrowe odżywianie i niezapomniane chwile spędzone na gotowaniu dla siebie i najbliższych. Podziel się tą wiadomością z rodziną i przyjaciółmi – może to właśnie oferta, której szukali!

Jeżeli nie masz pewności czy możesz skorzystać z możliwość zakupu urządzenia na raty 0% na thermomix , skontaktuj się ze swoim przedstawicielm handlowym Thermomix. Nie masz swojego przedstawiciela? Skontaktuj się ze mną.

Najczęściej zadawane pytania o Thermomix raty 0%

Kiedy będzie następna promocja ratalna raty 0%? O aktualną ofertę zapytaj swojego przedstawiciela handlowego Vorwerk. Jeżeli nie masz swojego przedstawiciela, zachęcam do kontaktu ze mną, chętnie poinformuję Cię kiedy pojawi się nowa oferta oraz przedstawię bieżącą.

Czy można zakupić thermomix na 36 rat 0%? To zależy od aktualnej oferty oferty promocyjnej. Zazwyczaj maksymalny okres kredytowania to 20 rat, choć czasami zdarza się ( nie częściej niż raz na rok) promocja na zakup thermomix na 36 rat . Zawsze też, korzystając ze standardowej ( oprocentowanej ) oferty, można rozłożyć należność nawet na 48 rat

Co potrzebuję do zakupu Thermomix na raty? Wystarczy aktualny dowód tożsamości. Informację o dochodach, kosztach i miejscu zatrudnienia. Nie są wymagane zaświadczenia o dochodach- o tym kredytobiorca oświadcza słownie pod rygorem odpowiedzialności karnej.

Ile wynosi rata kredytu na zakup Thermomix na raty 0%? Przy kredycie 0% nie ma żdnych kosztów dodatkowych – wartość zakupu dzielimy przez ilość rat – i otrzymujemy wysokość raty. Aktualne ceny urządzeń można sprawdzić tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *