fbpx

Gotujemy Rodzinnie

Thermomix Wisła

Vorwerk Przedstawiciel Thermomix Wisła

Jeżeli tu trafiliście, prawdopodobnie szukacie informacji o Thermomix.

Od wielu lat jako ambasador marki Vorwerk ( producenta oryginalnych urządzeń Thermomix) prezentuję, odpowiadam na pytania i wspieram swoich klientów w odkrywaniu cudownego świata Thermomix.

Serdecznie zapraszam do kontaktu wszelkie osoby zainteresowane urządzeniami Thermomix, jak i osoby które na urządzeniach już pracują, jednakże mają jakiekolwiek pytania. 

Thermomix w Wiśle

W czym Thermomix może Wam pomóc?

Nie potrafię opisać wszystkich zalet oraz plusów wynikających z korzystania z  urządzeń Thermomix. To materiał na grubą książkę a nie krótki artykuł.

W swojej pracy Przedstawiciela Handlowego Thermomix – dzielę się przede wszystkim własną wiedzą i doświadczeniem wynikającym z wielu lat gotowania na urządzeniu oraz pracy z moimi klientami.

Więc zalety Thermomix w pigułce :

Miesięcznie oszczędzamy w moim domu około 400 zł tylko dzięki temu, że gotujemy w Thermomix.  Więc tak naprawdę thermomix nie dość że sam się spłaca, to jeszcze zarabia na nas. Nie wierzysz?

A gdyby ktoś dał ci 180 godzin rocznie czasu wolnego? Czasu który możesz przeznaczyć na swoje pasje, zainteresowania, dobrą książkę…
Tak, tyle godzin rocznie mniej spędzamy w kuchni. Też tak chcesz? 

Niesamowita, zintegrowana z urządzeniem Thermomix baza potraw. Zaawansowana wyszukiwarka, automatycznie generowana lista zakupów, dziecinnie proste gotowanie z aplikacji.. 

Opieka PH

Kupując Thermomix otrzymujecie ciągłą opiekę po sprzedażową swojego przedstawiciela handlowego. Osobiście pomagam, wspieram, prezentuję, doradzam przez cały okres korzystania z urządzenia – nie tylko w okresie gwarancji.

Gotuje cała rodzina...

Dzięki zaawansowanym funkcjom – na Thermomix gotuje cała rodzina. Już kilkunastoletnie dziecko potrafi przygotować doskonały 2-daniowy obiad dla całej rodziny. Dzieci same odchodzą z przed ekranów komputerów by przygotować sobie coś dobrego. 

Thermomix Friend

Dostępny jest już doskonały przyjaciel urządzenia Thermomix czyli Thermomix Friend. Urządzenie które pozwala gotować jednocześnie w 2 naczyniach, zwiększając za niewielkie pieniądze możliwości urządzenia Thermomix. 

Thwermomix Wisła

Thermomix w Wiśle

Jesteście zainteresowani urządzeniami Thermomix?

Serdecznie zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania, zaprezentuję urządzenia, przedstawię aktualną ofertę i obowiązujące aktualnie promocje.

Zapraszam tel.  794 062 404

Przedstawiciel Handlowy Thermomix w Wiśle

Jak się ze mną skontaktować?

1

Zadzwoń !!!

Telefon to nadal najlepszy sposób komunikacji –  w czasie rozmowy odpowiem na wszelkie pytania, opowiem o aktualnej ofercie a może umówimy się na spotkanie i wspólnie coś ugotujemy?

tel:794 062 404

2

Napisz do nas

Wejdź na nasz profil na facebook, napisz do nas na messenger , skontaktuj się ze mną na Whatsapp, napisz e-mail

Ale najszybciej działa telefon 🙂

3

Spotkania On-line

Zapraszam na spotkania On-line :w dowolnej chwili uruchomię kamery, skieruję je na urządzenia i odpowiem na wszelkie pytania.
Spotkania mogą odbyć się na ZOOM lub za pomocą dowolnego komunikatora.

Thermomix w WIśle

W czym mogę Ci pomóc?

Zapraszam do kontaktu we wszystkich sprawach związanych z Thermomix.

Najczęściej zadawane pytania

Zapraszam do kontaktu telefonicznego. Bardzo chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Osobiście nie znam niezadowolonego klienta. Jedyną grupą klientów która miewa problemy z obsługą urządzeń – to osoby w podeszłym wieku które nigdy nie korzystały z komputera czy wyświetlaczy dotykowych. W takiej sytuacji serdecznie zalecam przed zakupem udział w prezentacji, by klient osobiście przekonał się czy poradzi sobie z obsługą urządzenia.

Prezentacje to najlepszy sposób zapoznania się z ofertą urządzeń. Mogą one odbywać się osobiście w domu klienta lub on-line za pomocą aplikacji ZOOM lub dowolnych komunikatorów internetowych.

Prezentacja osobista trwa zazwyczaj do 3 godzin i jest całkowicie darmowa. Na prezentację można zaprosić także rodzinę czy znajomych.

W czasie prezentacji pokazuję urządzenia, ich działanie, możliwości. Opowiadam o ich funkcjach oraz odpowiadam na wszelkie pytania klientów. Jeżeli prezentacja odbywa się w domu klienta – wspólnie na urządzeniu Thermomix przygotowujemy także kilka potraw.

Serwis Thermomix funkcjonuje w wielu dużych miastach w Polsce. Serwis działa na zasadzie door-to-door. Po wypełnieniu formularza serwisowego, przyjeżdża kurier, urządzenie pakuje się do przywiezionego przez kuriera opakowania. Po naprawie – urządzenie dostarczane jest w ten sam sposób.

Stacja Thermomix Friend to przyjaciel urządzenia Thermomix. Jest to dodatkowa stacja z identycznym naczyniem miksującym jak w urządzeniu Thermomix, która niewielkim kosztem znacznie zwiększa możliwości urządzenia, pozwalając na gotowanie jednocześnie w 2 naczyniach.  Wiecej na ten temat przeczytacie tutaj

Zainteresowani? Więc czekam na Wasz telefon!

To naprawdę świetne urządzenie.

Skontaktuj się ze mną !