fbpx

Gotujemy Rodzinnie

Przedstawiciel Handlowy Thermomix w Mikołowie

Thermomix w Mikołowie

Od kilkudziesięciu już lat Thermomix podbija serca kobiet i mężczyzn na całym świecie. To fenomenalne urządzenie zastępujące kilkadziesiąt innych urządzeń kuchennych, oszczędzające czas, pieniądze, usuwające nudę i monotonię, angażujące w gotowanie także dzieci, pomagające odżywiać się różnorodnie i zdrowo.
Thermomix to coś więcej niż zaawansowane urządzenie kuchenne. Thermomix to inny świat gotowania.
Chcesz się przekonać? Skontaktuj się z nami

 

Gdzie kupić Thermomix w Mikołowie
Przedstawiciel Thermomix Mikołów

Prezentacja Thermomix Mikołów

Przedstawiciel Handlowy Thermomix Mikołów

Prawdopodobnie słyszeliście o urządzeniach Thermomix,  a może posiadacie nawet którąś ze starszych wersji urządzeń.
Najlepszym sposobem na poznanie urządzeń jest udział w spotkaniu.
Podczas spotkania  ( które może odbyć się u Państwa w domu lub którą możemy przeprowadzić on-line za pomocą spotkania na Zoom lub z wykorzystaniem jednego z komunikatorów) przedstawię najnowsze urządzenia, opowiem o nich, przedstawię pełna ofertę Thermomix, zaprezentuję choć część ich możliwości a także chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

A jeżeli już podejmiecie decyzję że chcecie by urządzenie na stałe zamieszkało w Waszej kuchni –   pomogę Państwu wybrać najlepszą ofertę, poinformuję o aktualnych promocjach i dopilnuję by urządzenie jak najszybciej w niej zamieszkało.

Następnie otoczę Was opieką posprzedażową – będę służył pomocą, radą  i wsparciem przez cały okres korzystania z urządzenia.
Spotkania przeprowadzam nie tylko  w Mikołowie ale i okolicznych miejscowościach. 
To nic nie kosztuje –  jest za darmo i może odbyć się w dowolnym czasie i miejscu.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Chcesz poznać ofertę Thermomix ?

1

Skontaktuj się z nami

Dla swoich klientów jestem dostępny 7 dni w tygodniu, od godziny 7:00 do 23.00.
Zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.


tel:+48794062404

2

Spotkanie On-line

Nie masz czasu na osobiste spotkania? A może mieszkasz gdzieś daleko? Nic nie szkodzi.
Jeżeli masz pytania dotyczące urządzeń lub oferty Thermomix , w dowolnym dniu i o dowolnej porze zapraszam na spotkanie on-line.
Uruchomię zestaw kamer i szczegółowo opowiem o urządzeniach oraz ich możliwościach.
Skontaktuj się z nami.

3

Chcecie zobaczyć jak Thermomix wygląda w Waszej kuchni?

A może chcecie na nich coś ugotować? Żaden problem, skontaktujcie się ze mną, W uzgodnionym terminie przyjadę do Państwa ze sprzętem i przygotujecie samodzielnie na nim kilka potraw. To najlepszy sposób poznania urządzeń Thermomix.

Czym Jest Thermomix

Thermomix to coś więcej niż zaawansowany robot kuchenny

Thermomix w kuchni to:

Szybsze przygotowanie posiłków, koniec z nudą i monotonią, integracja w gotowanie wszystkich członków rodziny ( 12 letnie dziecko z powodzeniem przygotuje pyszny 2 daniowy obiad z ciastem na deser) . Thermomix to także oszczędności ( w mojej 4 osobowej rodzinie oszczędzamy miesięcznie ok. 400 zł) oraz zdrowe, różnorodne jedzenie.

Thermomix Mikołów

Thermomix wraz ze zintegrowaną aplikacją Cookidoo to niesamowite urządzenie wspierające nas w wielu aspektach gotowania i przygotowywania posiłków - począwszy od ich planowania, poprzez automatycznie generowane listy zakupów po samo gotowanie.
Thermomix to inny wymiar gotowania.

Najlepszy Dietetyk w Mikołowie z dietami na Thermomix?

Jeżeli dieta na Thermomix to tylko polecany przez naszych klientów Gabinet Dietetyczny J&M Professional SprawdzonyDietetyk.pl
Przede wszystkim gwarantują spersonalizowane diety – czyli takie, które są planem żywieniowym dostosowanym do indywidualnych potrzeb, stanu zdrowia, stylu życia, a nawet genetyki klienta. Takie podejście umożliwia nie tylko osiągnięcie celów związanych z wagą czy zdrowiem, ale także promuje długoterminowe, zdrowe nawyki żywieniowe i ich przygotowanie nie obarcza nadmiarem obowiązków. Spotkania prowadzą w gabinecie dietetycznym oraz online.

Thermomix - Oszczędność czasu

Tak, co roku dzięki gotowaniu w Thermomix mam ok. 180 godzin wolnego. Godzin które mogę spędzić tak jak lubię. Godzi z moją rodziną, bliskimi, spełniając marzenia lub realizując pasje. 

Jeżeli też tak chcesz… to zapraszam