fbpx

Gotujemy Rodzinnie

Przedstawiciel Handlowy Thermomix w Świerklanach

Thermomix Świerklany

Od wielu lat jako Przedstawiciel Handlowy firmy Vorwerk ( producenta oryginalnych urządzeń Thermomix ) prezentuje, pomagam, wspieram i doradzam swoich klientów w codziennym gotowaniu na urządzeniach Thermomix.
Jeżeli macie jakiekolwiek pytania dotyczące urządzeń lub chcielibyście, by na stałe zamieszkał Thermomix w Waszej kuchni – serdecznie zapraszam.

Thermomix Świerklany
Przedstawiciel Handlowy Thermomix
Thermomix Świerklany

Thermomix w Świerklanach

Thermomix można legalnie nabyć tylko poprzez przedstawicieli Handlowych Vorwerk

Jak informuje producent urządzeń – firma Vorwerk, urządzenia Thermomix można legalnie nabyć tylko za pośrednictwem przedstawicieli Handlowych Thermomix. Ostrzega także przed nabyciem urządzeń z innych źródeł – ( ogłoszeń, aukcji itd) nie podlegają one bowiem rękojmi producenta, często też są obciążone wadami fizycznymi i prawnymi.

Jeżeli jesteście zainteresowani urządzeniami Thermomix – serdecznie zapraszam do kontaktu. Najlepszym sposobem na ich poznanie jest prezentacja która może odbyć się u Państwa w domu, lub też prezentacja on-line którą mogę przygotować w dowolnym czasie i przeprowadzić na ZOOM lub w dowolnym komunikatorze.
Zapraszam do kontaktu :

tel. 794 062 404

W czym może pomóc Thermomix?

1

Zdrowe, pyszne i różnorodne posiłki dla całej rodziny

Thermomix to tysiące przepisów kuchni z całego świata. Żegnaj nudo i monotonio. A z każdego z nas zrobi mistrza kuchni.

2

Na Thermomix gotują z radością nawet dzieci

Na Thermomix nawet nastoletnie dziecko przygotuje pyszny 2-daniowy obiad wraz z deserem. Co więcej -dzieci gotują z radością i pasją.

3

Taniej, szybciej, wygodniej, smacznie

Dla mnie Thermomix to : 400 zł oszczędności miesięcznie, 180 wolnych godzin rocznie które przeznaczam na swoje pasję. Nie wierzysz? Zapraszam do kontaktu. Chętnie o tym opowiem

Our team of experts

Przedstawiciel Handlowy Thermomix Świerklany

Cookidoo

Zintegrowana z urządzeniem wspaniałą aplikacja Cookidoo - to nie tylko olbrzymia baza z dziesiątkami tysięcy przepisów, ale też automatycznie generowana lista zakupów, zaawansowana wyszukiwarka potraw itd.

Thermomix Friend

To jedyne w swoim rodzaju urządzenie wspierające Thermomix - pozwalające na gotowanie w tym samym czasie w 2 naczyniach. Dzięki temu możemy gotować jeszcze szybciej i jeszcze sprawniej.

Thermomix Świerklany

Masz wątpliwości? Zadzwoń. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Zapraszam do kontaktu codziennie od 7.00 do 23.00 :

Jerzy Antyga - Przedstawiciel Handlowy Thermomix