fbpx

Gotujemy Rodzinnie

Przedstawiciel Handlowy Thermomix w Rydłutowach

Thermomix Rydłutowy

Jeżeli jesteście zainteresowani urządzeniami Thermomix w Rydłutowach lub okolicznych miejscowościach – serdecznie zapraszam Was do kontaktu.

Od lat jestem pasjonatem oraz ambasadorem marki Thermomix. Z radością dzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz pasją związaną z urządzeniami Thermomix. Wspierając  swoich klientów w poznawaniu smacznego, zdrowego i kolorowego świata. A może wspólnie coś ugotujemy?

Zapraszam na wspólne spotkanie – które może odbyć się u Państwa w domu. Jeżeli jednak nie macie czasu lub z innych przyczyn takie spotkanie jest niemożliwe, zapraszam także na spotkania on-line, w czasie których poprzez ustawione kamery pokażę urządzenia, dużo o nich opowiem a także chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Przedstawiciel Thermomix Rydłutowy

Chcecie porozmawiać o Thermomix?

“Thermomix to coś więcej niż robot kuchenny. To inny świat gotowania.”

Czym jest Thermomix

Thermomix to niezwykle zaawansowane urządzenie – robot kuchenny. Poza ogromem funkcji i możliwości pozwalających mu zastąpić ponad 20 urządzeń kuchennych, współpracując z  aplikacją Cookidoo  sprawia, że każdy z nas, staje się światowej sławy mistrzem kuchni.

Już nastoletnie dzieci potrafią samodzielnie przygotować na nim posiłki. Pieczywo? Obiady? Desery? Ciasta? Zupy? Przystawki? – kilkadziesiąt tysięcy przepisów w tym ok. 5 tyś w języku polskim pozwalają przygotować dokładnie to czego chcecie, bez wizyt w drogich restauracjach.

Zalety Thermomix?

Nie da się w kilku słowach opisać zalet tego urządzenia. To temat na całą książkę.

Skoro trafiliście na tę stronę, prawdopodobnie słyszeliście o tych urządzeniach, może nawet mieliście możliwość je zobaczyć.

Najlepszą rekomendacją tych urządzeń jest fakt, że część moich klientów to osoby które lat temu 15..20 kupiły urządzenie Thermomix znacznie starszej wersji i po tylu latach prawidłowej pracy, podejmują decyzję o zamianie na nowy model.
To naprawdę doskonały sprzęt do którego poznania – serdecznie zapraszam.

Thermomix w Rydłutowach

Jeżeli chcecie porozmawiać o urządzeniach, poznać ich aktualną ofertę, zobaczyć je czy samodzielnie na nich coś ugotować? Serdecznie zapraszam do kontaktu.

 

Przedstawiciel Handlowy Thermomix Łaziska

Najczęściej zadawane pytania

Oczywiście. Każda potrawa z Cookidoo ma opisaną ilość makroskładników i wartość kaloryczną. Istnieje też wielu profesjonalistów – dietetyków układających konkretne diety pod urządzenie Thermomix.
Więcej o dietach przeczytasz tutaj

Obsługuję teren całej Polski więc nie jest to problemem.

Po prostu skontaktuj się ze mną i chętnie pomogę Ci dokonać najlepszego dla Ciebie wyboru.
Chętnie także zaprezentuję urządzenia oraz przedstawię pełna ofertę na spotkaniu on-line lub osobiście.

Zapraszam

Standardowo na urządzenia producent udziela 2 lat gwarancji. Jest także możliwość ( tylko w chwili zakupu) wykupienia na Thermomix TM6 dodatkowej opcji – 3 dodatkowych lat usługi nieodpłatnej naprawy.

Oczywiście. Żona kiedyś policzyła że  miesięcznie oszczędzamy około 400 zł. Jak? Piekąc pyszne zdrowe pieczywo, samodzielnie robiąc wiele potraw i składników ( jak majonez, przyprawy, chrzan, ketchup, napoje itd) których wcześniej nie potrafiliśmy wykonać.
Do tego dochodzi niskie zużycie prądu, możliwość gotowania na tym samych naczyniu 2 potraw – np. zupy a na unoszącej się z niej pary : warzyw, mięsa i ziemniaków. Więcej o oszczędzaniu w Thermomix tutaj :

Od lat zajmuję się opieką nad klientami urządzeń Thermomix. Przeprowadzam prezentacje ( u klienta i on-line), tłumaczę, wspieram, pomagam. Jestem do dyspozycji 7 dni w tygodniu od 7.00 – do 23.00 – zawsze wtedy gdy tego potrzebujecie. 

 • Zawsze gdy zastanawiasz się dopiero nad nabyciem Thermomix.
 • Zawsze gdy jesteś już posiadaczem Thermomix ale nie masz kontaktu  ze swoim przedstawicielem.
 • Bez względu na to czy masz poważny problem z urządzeniem, nie wiesz jak przeprowadzić jakąś operację czy po prostu nie masz pomysłu na obiad .
 • Bez względu na to czy posiadasz nowe urządzenie czy twój Thermomix jest już kilka lat po gwarancji.
 • Zawsze też jeżeli chcesz, będę powiadamiał cię osobiście o wszystkich nowościach czy  promocjach.

Wybierz tylko dowolną formę kontaktu

 1. telefon tel:+48794062404
 2. e-mail : thermomix@rodzinagotuje.pl
 3. whatsapp
 4. facebook

Pokaz sprzętu może odbyć się osobiście u Państwa w domu lub on-line.
Przy pokazie u Państwa, przyjeżdżam ze sprzętem oraz produktami, opowiadam o urządzeniu, pokazuję jego najważniejsze możliwości i funkcje, a Państwo mają możliwość przygotowania kilku wybranych potraw. Pokaz trwa najczęściej ok. 3 godzin i jest całkowicie bezpłatny. Oczywiście może się on odbyć w dowolnym czasie dostosowanym do Państwa możliwości.
Na pokaz mogą Państwo zaprosić znajomych czy przyjaciół.

Prezentacja on-line – odbywa się za pomocą sieci internet. W uzgodnionym czasie – uruchamiam kamery skierowane na urządzenia, i a pośrednictwem aplikacji ZOOM lub dowolnego komunikatora, prezentuję oraz opowiadam o urządzeniach Thermomix. Odpowiadam także na wszelkie pytania dotyczące urządzeń.
Jest to szybsza, czasami wygodniejsza forma prezentacji .

W celu poznania aktualnej oferty firmy Vorwerk  zapraszam do kontaktu telefonicznego ze swoim przedstawicielem Vorwerk. Zawsze też możecie skontaktować się ze mną. 
Obecnie urządzenie Thermomix można nabyć w 4 opcjach :

 • Termomix TM6
 • Thermomix TM6 z UNN ( dodatkowe 3 lata gwarancji)
 • Thermomix TM6+ stacja Thermomix Friend ( TMF) z dodatkowym naczyniem miksującym
 • Thermomix TM6 + UNN+ stacja Thermomix Friend ( TMF) z dodatkowym naczyniem miksującym

Oczywiście. Producent urządzeń umożliwia płatność gotówką, przelewem, kartą płatniczą, blikiem jak i poprzez atrakcyjną ofertę ratalną.