fbpx

Gotujemy Rodzinnie

Przedstawiciel Handlowy Thermomix w łaziskach

Thermomix Łaziska

Mieszkacie w Łaziskach lub okolicach i chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej o urządzeniach Thermomix? Chętnie wprowadzę Was w zaczarowany świat Thermomix.
Od wielu lat jako ambasador marki Vorwerk dzielę się doświadczeniem i wiedzą oraz służę pomocą swoim klientom.
Serdecznie zapraszam do kontaktu

Przedstawiciel Thermomix Łaziska

W czym mogę pomóc?

Po co mi Przedstawiciel Thermomix…

Informacje o Ofercie

Chętnie zapoznam Was z aktualną ofertą urządzeń firmy Vorwerk.  Przedstawię możliwości urządzeń, sposób działania, odpowiem na wszelkie pytania – a w przypadku zainteresowania,  pomogę wybrać najlepszą opcję.

Informacje o Thermomix

Odpowiem na wszelkie pytania i wątpliwości. Jako wieloletni użytkownik urządzeń Thermomix, podzielę się z Wami swoim doświadczeniem i wiedzą. Możemy porozmawiać przez telefon, dowolny komunikator. Mogę także dla Was uruchomić spotkanie na ZOOM w czasie którego także pokażę urządzenia.

Spotkanie z Thermomix

Zapraszam do wspólnego gotowania. Jeżeli jesteście zainteresowani urządzeniem Thermomix, chętnie przyjadę do Was ze sprzętem i może wspólnie coś ugotujemy? W czasie takiego spotkania odpowiem także na wszelkie pytania i wątpliwości.

Zakup Thermomix

Jeżeli podejmiecie decyzję by Thermomix zamieszkał na stałe w Waszej kuchni, pomogę Wam go zdobyć.

Wsparcie pozakupowe

Zapewniam wsparcie pozakupowe przez cały okres korzystania z urządzenia – nie tylko w okresie gwarancji. Pomagam i wspieram Was we wszystkich sprawach związanych z Thermomix.

Ile kosztuje moje wsparcie...

Moje działania dla moich klientów są całkowicie bezpłatne – prezentacja, wsparcie przed i po zakupie, pomoc w uruchomieniu czy późniejszy kontakt kosztuje równe 0zł. 

Na zawsze.

Thermomix Łaziska

Pozwól by Thermomix odmienił świat twojej kuchni

Thermomix to coś więcej niż tylko zaawansowane urządzenie kuchenne. 

Przedstawiciel Handlowy Thermomix Łaziska

Chcesz poznać Thermomix?

1

Masz pytania?

Chętnie odpowiem na wszelkie Wasze pytania. Opowiem o  urządzeniach, eksploatacji, gotowaniu… Zapraszamy 7 dni w tygodniu od 7.00 do 23.00

tel:794 062 404

2

Chcesz zobaczyć Thermomix?

Możemy umówić się na spotkanie u Państwa w Domu lub on-line W czasie spotkań zaprezentuję możliwości i przedstawię najnowszy sprzęt firmy Vorwerk.

3

Chcesz by Thermomix zamieszkał już w Twojej kuchni?

Zachęcam do kontaktu telefonicznego, chętnie pomogę. przedstawię aktualną ofertę

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do lektury artykułów dotyczących Thermomix :

Thermomix jest niezwykle ekonomicznym urzadzeniem. Jak liczyliśmy, miesięcznie oszczędzamy dzięki niemu ok. 400 zł . Nie wierzysz? Przeczytaj

Aktualnie produkowana wersja Thermomix TM6 znacznie  różni się od swojego poprzednika.
Przeczytaj tutaj

Oczywiście, w tym celu należy skontaktować się ze swoim przedstawicielem handlowym. Można oczywiście zawsze także napisać lub zadzwonić do nas.
Więcej o ratach : przeczytasz tutaj

Cookidoo to ogromna baza przepisów współpracująca z urządzeniami Thermomix. Obecnie zawarto w niej kilkadziesiąt tysięcy przepisów.
Zawsze możesz założyć bezpłatne konto testowe by je poznać. Zawsze też zapraszam w razie pytań do kontaktu z nami : link do cookidoo

Podaruj sobie i swoim bliskim Thermomix.

Mało jest prezentów tak idealnych dla rodziny. Zero nudy i monotonii w kuchni, średnio 30 minut dziennie gotowania mniej, dzieci same przygotowują 2-daniowe obiady, odkładają telefony i przychodzą sobie zrobić ciasteczka czy placuszki :). Dzięki Thermomix ograniczyliśmy chemię i konserwanty. Jemy niezwykle różnorodnie. Oszczędzamy produkty i energię.

I są to doświadczenia nie tylko nasze, ale także kilkuset naszych klientów z którymi pozostajemy w kontakcie .