Przedstawiciel Thermomix Zebrzydowice

Thermomix Zebrzydowice

Thermomix Zebrzydowice

Od wielu lat jako ambasador marki Vorwerk ( producenta oryginalnych urządzeń Thermomix) wspieram swoich klientów w odkrywaniu niesamowitego i smacznego świata Thermomix.

I Was do tego świata zapraszam. Jeżeli chcesz poznać Thermomix – skontaktuj się ze mną. Chętnie Wam o nim opowiem, odpowiem na wszelkie pytania, przedstawię aktualną ofertę i promocje, a jak chcesz, to może wspólnie coś na nim ugotujemy?
Zapraszam

Przedstawiciel Handlowy Thermomix

Czym jest Thermomix?

Thermomix to moim zdaniem coś więcej niż zaawansowany robot kuchenny. I zgadza się z tym przeważająca większość moich klientów. To niesamowite rozwiązanie odmieniające naszą kuchnię , oszczędzające czas, pieniądze, dające radość z gotowania i angażujące w gotowanie wszystkich domowników.

W czym pomaga najbardziej?

Dzieci !

Thermomix sam wyciąga z pokoi, z przed telefonów i monitorów nasze dzieci. Samodzielnie robione posiłki przez 9 latkę? Wspaniały tort Pavlowa wykonany samodzielnie przez 11 – latka? A może 2 daniowy obiad z deserem zrobiony przez 13 latka?  To doświadczenia moich klientów, którzy przy gotowaniu otrzymali pomoc i znaleźli kolejne miejsce wspólnego spędzania czasu z dziećmi.

Pieniądze !

Moja rodzina oszczędza na gotowaniu w Thermomix ok. 400 zł miesięcznie. Niemożliwe?
Ależ tak. Policz ile kosztują składniki i prąd do wypieku doskonałego pieczywa i porównaj je z ceną pieczywa w sklepie. A Napoje? Desery? Ciasta? Torty?
Majonezy? Ketchup? Chrzan? 400 zł na 4 osobową rodzinę miesięcznie to minimum.
Zawsze śmiałem się, że Thermomix to nie zakup – a inwestycja.

Czas !

Na ile wyceniasz swój miesiąc pracy?
Z Thermomix rocznie – jak liczyłem spędzam ok 180 godzin w kuchni mniej. To tyle ile miesięcznie spędzam w pracy.
Więc Thermomix daje mi miesiąc urlopu – który mogę przeznaczyć na to co lubię- na realizację swoich zamiłowań, pasji, na odpoczynek czy relaks.  Wcześniej nie zdawałem sobie sprawy jak wiele czasu dziennie tracimy w kuchni.
Polecam

Zdrowie !

Z Thermomix odżywiamy się niezwykle zdrowo i różnorodnie. Eliminujemy ze swojego jadłospisu większość konserwantów i innej chemii dodawanej do wszystkiego co się da. W potrawach dla domowników przemycamy ogromną ilość warzyw i owoców. W zasięgu ręki – tysiące przepisów na niezwykle zdrowe potrawy i napoje. Twoja owsianka już nigdy nie wykipi ani się nie przypali… To naprawdę działa…

Nuda !

Żegnaj nudo i monotonio. Z aplikacją Cookidoo – mamy dostęp do kilkudziesięciu tysięcy przepisów z całego świata. Przepisów które zintegrowane z urządzeniem Thermomix będą prowadzić cię krok po kroku.. Nie dość że bez wysiłku przygotujesz wszystkie potrawy świata, to jednym kliknięciem w aplikacji dodasz wszystkie składniki potrawy do listy zakupów, zaplanujesz posiłki na tydzień itd..

Thermomix Friend

Od 2021 roku dostępny jest przyjaciel Thermomix – Stacja Thermomix Friend. To dodatkowe urządzenie pozwalające gotować w 2 naczyniach jednocześnie. Teraz bez problemu w tym samym czasie przygotujesz podwójną porcję potrawy czy jednocześnie ugotujesz obiad i pyszny deser.  A to wszystko za niewielkie pieniądze…

Thermomix Zebrzydowice

Wsparcie Przedstawiciela Thermomix

Z Thermomix nie jesteś sama..

Kupując oryginalny Thermomix otrzymujesz bezterminowe wsparcie swojego przedstawiciela – nie tylko w okresie gwarancji. Od lat pomagam i wspieram swoich klientów, służę pomocą, radą, a gdy trzeba – przyjeżdżam do klienta lub organizuję spotkanie on-line.

Przedstawiciel Thermomix Zebrzydowice

Chcesz poznać urządzenia Thermomix?

Chciałbym poznać twoje potrzeby i oczekiwania. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i zaproponuję rozwiązanie.

Zadzwoń : tel. 794 062 404

2

Umów się ze mną na spotkanie

Chcesz zobaczyć i poznać urządzenia Thermomix na żywo? Chętnie z nimi do Ciebie przyjadę i może wspólnie coś ugotujemy?

3

Spotkanie On-line?

Oczywiście także jest możliwe. W dogodnym momencie uruchomię kamery i skieruję je na urządzenia Thermomix, następnie zaproszę Cię do spotkania on-line na ZOOM lub dowolnym komunikatorze.

Najczęściej zadawane pytania

Szukasz Przedstawiciela Thermomix z Zebrzydowic lub okolic? Zapraszam.

Skontaktuj się ze mną. Na pewno coś wymyślimy. Dojeżdżam na terenie całego województwa śląskiego, poza tym wspieram klientów w całej Polsce.

Nie, prezentacja jest całkowicie darmowa. Co więcej – możesz na nią zaprosić rodzinę czy znajomych.

Prezentacja trwa zazwyczaj około 3 godzin.
Skontaktuj się ze mną.

Jak informuje producent oryginalnych urządzeń Thermomix – firma Vorwerk,  jedyną możliwością nabycia urządzeń Thermomix jest spotkanie z przedstawicielem Handlowym Vorwerk ( Thermomix) . Nie można legalnie zakupić nowych urządzeń poprzez aukcje, ogłoszenia itd. Choć wiele z nich kusi niższymi cenami – urządzenia te zazwyczaj obarczone są wadą prawną lub fizyczną i producent nie udziela na nie rękojmi.

Po prostu zadzwoń do Mnie. Możemy porozmawiać telefonicznie, mogę także do Was przyjechać.
Zapraszam : tel. 794 062 404

Przedstawiciel Thermomix Zebrzydowice

Serdecznie zapraszam do kontaktu. I zapraszam do wstąpienia do grona  moich klientów.

Sam od wielu lat gotuję na codzień na urządzeniach Thermomix, a pracując z klientami ciągle pogłębiam swoją wiedzę  – którą to wraz z wieloletnim doświadczeniem, chętnie się dzielę.