fbpx

Przedstawiciel Thermomix Katowice

Witajcie

Przedstawiciel Handlowy Thermomix Katowice

Thermomix Łaziska
Przedstawiciel Thermomix Katowice

Od wielu lat jako ambasador marki Thermomix dzielę się swoją pasją i doświadczeniem oraz wspieram swoich klientów w odkrywaniu wspaniałej kuchni Thermomix.

Jestem pasjonatem urządzeń Thermomix. Od wielu lat także na nich gotuję – często kilka razy dziennie. 

Doskonale znając te urządzenia, będąc przekonany o ich wysokiej niezawodności i jakości, mając także świadomość jak doskonale Thermomix sprawdza się w wielu aspektach ( nie tylko w gotowaniu) w moim domu, podjąlem współpracę z firmą Vorwerk, i jako Przedstawiciel Handlowy Thermomix dzielę się wiedzą i wspieram swoich klientów w zgłęboaniu tajników kuchni Thermomix.

Thermomix moim zdaniem to coś więcej niż robot kuchenny.  To coś więcej niż tylko kolejny sprzęt ułatwiający gotowanie.

Czy znacie inny tak przydatny sprzęt? Przecież Thermomix:

 • ułatwia gotowanie – zastępuje kilkanaście innych urządzeń kuchennych
 • Pozwala by każdy z nas stał się mistrzem kuchni światowej sławy, potrafiącym przygotować wykwintne potrawy z całego świata ?
 • Angażuje do gotowania wszystkich domowników, wyciąga dzieci w pokoi – a te zaczynają samodzielnie i z ochotą gotować. Tort czy 2-daniowy obiad przygotowany przez 12-latkę? Bez problemu.
 • Nie dość że na siebie oszczędza to jeszcze zarabia na nas. Najniższa rata obecnie to mniej niż 150 zł, a Thermomix oszczędza w mojej 4 osobowej rodzinie ok. 400 zł miesięcznie ( więcej tutaj)
 • Udostępnia w urządzeniu z aplikacji cookidoo dziesiątki tysięcy przepisów, z czego kilka tysięcy w języku polskim.
 • Jest niezwykle energooszczędny – pozwala gotować szybciej, sprawniej, np. gotujemy zupę – a na parze wydobywającej się z naczynia gotujemy na parze wyśmienite warzywa i pierś z indyka 🙂
 • Oszczędza ogromną ilość czasu . Ile kosztuje twoja godzina? Za ile gotowi bylibyście stać godzinę przy garnkach by dla kogoś gotować? Właśnie – z Thermomix możemy oszczędzić nawet 200 godzin w których w normalnych warunkach spędzilibyście w kuchni. Nie wierzycie? Zapraszam tutaj
 • Zdrowie – jemy niezwykle zdrowo, w większości przepisów przemycamy do potraw ogromne ilości warzyw i owoców. Dzięki Thermomix nie zjadamy ogromnych ilości konserwantów i dodatków które na codzień znajdują się w przetworzonej żywności ( więcej o diecie na thermomix tutaj)
 • Koniec z nudą i monotonią.

I mógłbym tak jeszcze długo.. długo.. To nie są marketingowe brednie. To moje doświadczenia z korzystania z Thermomix przez wiele lat, w 4 osobowej, 2 pokoleniowej rodzinie. W domu w którym często bywają goście. Wreszcie w domu – w którym wszyscy domownicy na co dzień zajęci są innymi sprawami – a ulubionym miejscem spędzania wolnego czasu żadnego z nich nie była kuchnia.

Skoro tu jesteście to szukacie informacji Thermomix.
Dobrze trafiliście. Chętnie pomogę, odpowiem na wszelkie pytania, pokażę, wytłumaczę, zaprezentuję. A gdy podejmiecie decyzję – pomogę Wam wybrać najlepszy sposób finansowania oraz przedstawie wszelkie opcje i aktualne promocje.
Jako przedstawiciel Handlowy Thermomix – wspieram klientów także  w Katowicach i sąsiednich miastach.

Zapraszamy do kontaktu : 
7 dni w tygodniu od 7.00 do 23.00

 • Najlepszy pozostaje kontakt telefoniczny do którego zachęcam tel:+48794062404
 • Zawsze możecie do nas napisać poprzez e-mail.  Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe thermomix@rodzinagotuje.pl
 • Znajdźcie nas na Facebook  ( Kliknij tutaj) i napiszcie do nas przez Messenger –
 • Napisz do nas przez Whatsaap ( kliknij tutaj)
 • Można też skontaktować się z nami poprzez instagram ( kliknij tutaj)

Wraz z urządzeniem Thermomix, moi klienci otrzymują bezterminowe wsparcie i pomoc w codziennym korzystaniu z urządzeń.

 • przekazuję informacje o aktualnej ofercie oraz promocjach Thermomix
 • przyjeżdżam do klientów jak i przeprowadzam spotkania on-line.
 • pomagam dobrać najlepszy sposób finansowania zakupu
 • pomagam w uruchomieniu urządzeń po zakupie
 • wspieram, pokazuję, tłumaczę, pomagam w codziennym korzystaniu z urządzeń Thermomix
 • pomagam w kontakcie z serwisem
 • informuję o wszelkich akcjach, promocjach, nowościach
 • pomagam od podstaw odkrywać świat Thermomix

Najczęściej zadawane pytania

Pytania do Przedstawiciela Handlowego Thermomix Katowice

Kupując urządzenie Thermomix na osobę fizyczną, otrzymujemy 2 lata gwarancji. Jest także ( za niewielką opłatą) możliwość przedłużenia gwarancji na Thermomix TM6 do lat 5.

Jedynym legalnym sposobem nabycia urządzeń Thermomix, jest zawarcie umowy z przedstawicielem handlowym Thermomix. Thermomix nie jest sprzedawany w żaden inny sposób. Producent na swojej stronie informuje, że urządzenia zakupione w inny sposób – na aukcjach, ogłoszeniach itd pozbawione są rękojmi. Wiele z nich posiada także różne wady prawne i fizyczne.
W przypadku chęci nabycia  urządzenia Thermomix, zapraszam do kontaktu ze swoim Przedstawicielem Handlowym, zawsze także zapraszam do kontaktu ze mną.

Oczywiście. Na życzenie klienta zapoznaję go z obowiązującą aktualnie ofertą ratalną i w przypadku zainteresowania pośredniczę w zawarciu umowy kredytowej. Wszystko odbywa się podczas spotkania, decyzja kredytowa wydawana jest praktycznie od razu po wypełnieniu wniosku.

Oczywiście. Uzgadniam z klientem dogodny dla niego termin spotkania.
Przed spotkaniem wysyłam zaproszenie do spotkania na ZOOM ew, może się ona odbyć za pomocą jednego z dostępnych komunikatorów.
W czasie spotkania kieruję kamery na urządzenia Thermomix, i chętnie odpowiadam na wszelkie pytania. Szczegółowo opowiadam o ich możliwościach, funkcjach, trybach czy aplikacji Cookidoo.

Także nie ma problemu – Uzgadniam wcześniej z klientem dogodny termin,. We wskazanym terminie przyjeżdżam pod wskazany adres przywożąc ze sobą urządzenia oraz produkty na których goście mogą przygotować kilka różnych potraw.
W czasie spotkania zapoznaję uczestników prezentacji z pełna ofertą firmy Vorwerk, odpowiadam na wszelkie pytania, dzielę się doświadczeniem i wiedzą.

W przypadku chęci organizacji prezentacji : mogą Państwo wypełnić formularz na stronie Vorwerk, skontaktować się ze swoim Przedstawicielem Thermomix lub po prostu skontaktować się ze mną.

W takiej sytuacji zachęcam do kontaktu telefonicznego.  Na pewno znajdziemy sposób by Thermomix zamieszkał w Waszej kuchni tak, jednocześnie by  Państwo otrzymali wszelką wiedzę i wsparcie.

W ofercie  dostępny jest wyłącznie najnowszy model urządzeń – obecnie jest to Thermomix TM6 oraz Stacja Thermomix Friend.

Zapraszamy do kontaktu : 
7 dni w tygodniu od 7.00 do 23.00

 • Najlepszy pozostaje kontakt telefoniczny do którego zachęcam tel:+48794062404
 • Zawsze możecie do nas napisać poprzez e-mail.  Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe thermomix@rodzinagotuje.pl
 • Znajdźcie nas na Facebook  ( Kliknij tutaj) i napiszcie do nas przez Messenger –
 • Napisz do nas przez Whatsaap ( kliknij tutaj)
 • Można też skontaktować się z nami poprzez instagram ( kliknij tutaj)

Zapraszamy.