fbpx

Przedstawiciel Thermomix Cieszyn

Jerzy Antyga

Przedstawiciel Handlowy Thermomix Cieszyn

Thermomix Cieszyn

Thermomix w naszej kuchni

Od wielu lat codziennie gotuję urządzeniach Thermomix. Od kilku lat, jako Przedstawiciel Handlowy Vorwerk (producent urządzeń Thermomix) dzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem jak i pomagam w poznawaniu kolorowego świata Thermomix .

To niesamowita przygoda dla mnie – jak i dla moich wspaniałych klientów.  To jakby odkrywanie kuchni na nowo.

Kilkadziesiąt tysięcy przepisów w aplikacji cookidoo, przepisów które z powodzeniem i radością przyrządzi każdy, nawet 12 letni domownik…  Prosta i bez problemowa obsługa urządzeń, smak wyszukanych potraw przygotowanych przez wszystkich domowników ( nawet dzieci z chęcią włączają się w gotowanie) , eliminacja z naszej kuchni wielu szkodliwych składników, olbrzymia zdrowych warzyw przemycana do naszego menu, ogromna oszczędność czasu i pieniędzy ( tak – pieniędzy – w moim domu miesięcznie na gotowaniu w Thermomix oszczędzamy ok. 400 zł) , niezwykle ekonomiczne rozwiązania dotyczące eksploatacji i zużycia prądu ,  sławna już wieloletnia trwałość i niezawodność…

To i wiele innych czynników sprawia, że urządzenia Thermomix są najlepszym rozwiązaniem,  wprowadzającym rewolucję do naszej kuchni.

Jerzy Antyga

Przedstawiciel Thermomix Cieszyn

Prezent Thermomix

Jeżeli tu jesteś, prawdopodobnie interesujesz się urządzeniami Thermomix.

Chętnie pomogę Wam poznać te urządzenia. Najlepszym sposobem, jest spotkanie w formie on-line lub też mogę przyjechać do Was osobiście, zabierając ze sobą sprzęt, abyście sami mogli na nich coś ugotować.

Pomogę, pokażę, odpowiem na wszelkie pytania, doradzę.

A jeżeli podejmiesz decyzję..

Jeżeli zapragniecie by Thermomix zamieszkał w Waszym domu, pomogę je zdobyć, doradzę także najlepszy sposób finansowania i zapoznam Was z aktualną ofertą oraz ew. promocjami.

W czasie gotowania na Thermomix :

– Zawsze staram się pomóc w ich uruchomieniu, aktualizacji i konfiguracji. Pomagam także w utworzeniu konta w aplikacji Cookidoo.

– Przez cały okres eksploatacji doradzam, służę pomocą i wsparciem w rozwiązywaniu wszelkich problemów czy wątpliwości. Moje wsparcie trwa przez cały okres korzystania z urządzenia – nie tylko w okresie gwarancji.

– W przypadku problemów technicznych, wspieram i pomagam w kontakcie z serwisem.

– Korzystając z mojej pomocy – zawsze będziecie powiadamiani o nowej ofercie, promocjach czy nowościach i aktualizacjach.

– Staram się pozostawać w stałym kontakcie z każdym z moich klientów, odpowiadając na wszelkie pytania i służąc pomocą. 

Chcesz poznać urządzenie Thermomix?

Zapraszam codziennie, 7 dni w tygodniu, od 7.00 do 23.00

 

Numer telefonu

tel:+48794062404

Email:

thermomix@rodzinagotuje.pl

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły prezent

Przedstawiciel Thermomix Cieszyn i okolice