fbpx

Gotujemy Rodzinnie

Dietoterapia i Odchudzanie z Thermomixem?

Odchudzanie z Thermomixem? Tak, to możliwe dzięki SprawdzonyDietetyk.pl!

Cześć! Macie dość powielanych, nie działających, trudnych w przygotowaniu diet nie przynoszących efektów? Myślicie że odchudzanie z Thermomix jest trudne? A czy zastanawialiście się kiedyś, jak technologia może wspierać Wasze zdrowie i pomagać w dążeniu do wymarzonej sylwetki? W dzisiejszych czasach, kiedy każdy z nas jest zabiegany, warto znaleźć rozwiązania, które pomogą nam zadbać o zdrowie w prosty i przyjemny sposób. Dzisiaj chcę Wam przedstawić rozwiązanie, które może stać się Waszym najlepszym sprzymierzeńcem w walce z nadwagą i chorobami dietozależnymi!

SprawdzonyDietetyk.pl to profesjonalny gabinet dietetyczny, który korzysta z zaawansowanych technologii – w tym z Thermomix, aby ułatwić Wam zdrowe gotowanie. Niezależnie od tego, czy Waszym celem jest redukcja wagi, czy specjalistyczna dieta w chorobach dietozależnych – każdy plan żywieniowy jest dostosowany indywidualnie do Waszych potrzeb. Co więcej – dieta może zostać przygotowana dla jednej osoby – jak i całej rodziny, uwzględniając wymagania zdrowotne i preferencje każdego z jej członków.

Diety redukcyjne na Thermomix

Dlaczego warto wybrać SprawdzonyDietetyk.pl?

 1. Indywidualne podejście do każdego klienta – każda dieta jest skrojona na miarę, uwzględniając osobiste preferencje, stan zdrowia i cel żywieniowy.
 2. Wykorzystanie Thermomixa w diecie – Thermomix to nie tylko urządzenie, to asystent kuchenny, który ułatwia przygotowanie zdrowych i smacznych posiłków. Dzięki niemu przyrządzenie skomplikowanych dań staje się dziecinnie proste, co jest nieocenione, zwłaszcza w przypadku diet wymagających precyzyjnego dobierania składników. Dietoterapia lub odchudzanie z Thermomix może być naprawdę łatwe
 3. Profesjonalizm i doświadczenie – dietetycy z SprawdzonyDietetyk.pl to wykwalifikowani specjaliści, którzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, aby oferować Wam najnowsze i najskuteczniejsze metody dietoterapii. Doskonale znają także urządzenia Thermomix.
 4. Edukacja i wsparcie – nie tylko dostajecie plan żywieniowy, ale także kompleksową opiekę, włączając w to edukację na temat zdrowych nawyków, co gwarantuje długotrwałe efekty.
 5. Unikalny cel – to jeden z nielicznych gabinetów, w którym głównym celem nie jest przygotowanie Wam spisu posiłków które musicie ugotować, ale nauczenie Was jak prawidłowo się odżywiać. Choć oczywiście proponowany, dedykowany dla Was jadłospis także otrzymujecie.
Diety na Thermomix dla osób chorych

Trochę statystyk związanych ze złą dietą :

 1. Otyłość dotyka 18% Polaków i 15% Polek – liczba ta ciągle rośnie…
 2. W 2018 r. w Polsce chorowało na cukrzycę typu 2 – 2,9 mln dorosłych, czyli co jedenasta osoba w naszej populacji – liczba ta ciągle rośnie…
 3. Według WHO, ok. 25% z 11 milionów zgonów w krajach zachodnich spowodowane jest właśnie chorobami sercowo-naczyniowymi, w których jednym z głównych przyczyn jest zła dieta.
 4. W 2018 r. w Polsce żyło 9,9 mln dorosłych osób z nadciśnieniem tętniczym, którzy stanowili 31,5% dorosłej populacji- liczba ta ciągle rośnie..
 5. Miażdżyca, osteoporoza, itd.. mamy plagę chorób dietozależnych.
 6. Nowotwory – w samej Polsce ok. 100 000 zgonów rocznie i 170 000 nowych zachorowań. Zła dieta jest czynnikiem znacznie podnoszącym ryzyko zachorowania.

Co się jeszcze musi stać, byśmy wszyscy znaleźli czas by zadbać o siebie?

Skorzystaj z diet na Thermomix i dołącz do grona zadowolonych klientów!

Nie bójcie się zmian i zróbcie pierwszy krok ku zdrowszemu życiu. Z pomocą SprawdzonyDietetyk.pl i Thermomixa, możecie osiągnąć swoje cele zdrowotne i cieszyć się lepszym samopoczuciem każdego dnia. Zapraszamy do kontaktu i umówienia pierwszej konsultacji ( on-line lub w gabinecie dietetycznym w Jastrzębiu-Zdroju). Otworzy ona przed Wami drzwi do świata zdrowia i dobrego samopoczucia!

A może interesuje Was Thermomix na raty? Zapraszamy …

Jesteście gotowi na zmianę? SprawdzonyDietetyk.pl czeka właśnie na Was!

Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej lub skontaktuj się bezpośrednio, aby umówić się na indywidualne spotkanie. Zaufajcie profesjonalistom i pozwólcie sobie pomóc w osiągnięciu Waszych celów żywieniowych i zdrowotnych. Z SprawdzonyDietetyk.pl i Thermomixem każdy dzień może być krokiem do zdrowszej przyszłości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *