fbpx

Gotujemy Rodzinnie

Wieprzowiny Stir-Fry z Warzywami w Thermomix

?Wczorajszy obiadek ?

Dobrze, że używamy do jedzenia metalowych pałeczek- bo drewniane ?zostały by prawdopodobnie zeżarte wraz z potrawą. ?Zrobiłem dużą michę wieprzowinki?‍? ( to nowa odsłona wieprzowiny stir fry z warzywami w thermomix w-g przepisu Cookidoo. )

Przepis trochę bardziej pracochłonny – ale efekt.. miażdży. Do tego gar makaronu. ?Około 23?, po cichu zakradłem się do kuchni w poszukiwaniu pozostałości.. i lipa. Nic. Zero. Pustka.?? Reszta makaronu ryżowego.
Wrrrr…  Niestety tak to działa – są dania które znikają z talerza szybciej niż trwa ich przygotowanie. Wieprzowina Stir-Fry w Thermomix – do nich należy 🙂 Dzisiaj wyobraźcie sobie, czekam grzecznie na gulasz robiony na Thermomix przez syna, wychodzę z do pokoju i co widzę? ?
Moja ślubna? wcina wieprzowinkę z wczoraj.? Gdzie to skubaniutka schowała – nie mam pojęcia. Sama się nie przyzna..I ten niewinny głosik… ” No co.. zostało mi z wczoraj „??Na pociesznie zostawiła mi kilka łyżek sosu ?z makaronem ? Na szczęście, chwilę później, był gotowy gulasz.. także pyszny ? ?Tak to już jest z tym gotowaniem w Thermomix. Pysznie, zdrowo, kolorowo a przede wszystkim różnorodnie. Na pewno nie jest nudno ?? Przy okazji : ?Przypomnę tylko, że jeżeli jeszcze się wahacie – to ostatnie dni by zamówić Thermomix, jeżeli ma dotrzeć pod choinkę ? ?Pamiętaj że zawsze chętnie wprowadzę Cię w kolorowy świat Thermomix-a.
Wytłumaczę, ugotuję oraz jak podejmiesz decyzję, pomogę go zdobyć ? ?tel. 794 062 404

Link do przepisu na wieprzowinę stir fry z warzywami w thermomix ?https://cookidoo.pl/recipes/recipe/pl/r432475

Zobacz inne sprawdzone przepisy 🙂 ZAPRASZAMY