fbpx

Gotujemy Rodzinnie

Thermomix w Zebrzydowicach

Thermomix Zebrzydowice

Od wielu lat jako ambasador marki Vorwerk ( producenta oryginalnych urządzeń Thermomix) wspieram swoich klientów w odkrywaniu niesamowitego i smacznego świata Thermomix.

I Was do tego świata zapraszam. Jeżeli chcesz poznać Thermomix – skontaktuj się ze mną. Chętnie Wam o nim opowiem, odpowiem na wszelkie pytania, przedstawię aktualną ofertę i promocje, a jak chcesz, to może wspólnie coś na nim ugotujemy?
Zapraszam

Przedstawiciel Handlowy Thermomix

Czym jest Thermomix?

Thermomix to moim zdaniem coś więcej niż zaawansowany robot kuchenny. I zgadza się z tym przeważająca większość moich klientów. To niesamowite rozwiązanie odmieniające naszą kuchnię , oszczędzające czas, pieniądze, dające radość z gotowania i angażujące w gotowanie wszystkich domowników.

W czym pomaga najbardziej?

Dzieci !

Thermomix sam wyciąga z pokoi, z przed telefonów i monitorów nasze dzieci. Samodzielnie robione posiłki przez 9 latkę? Wspaniały tort Pavlowa wykonany samodzielnie przez 11 – latka? A może 2 daniowy obiad z deserem zrobiony przez 13 latka?  To doświadczenia moich klientów, którzy przy gotowaniu otrzymali pomoc i znaleźli kolejne miejsce wspólnego spędzania czasu z dziećmi.

Pieniądze !

Moja rodzina oszczędza na gotowaniu w Thermomix ok. 400 zł miesięcznie. Niemożliwe?
Ależ tak. Policz ile kosztują składniki i prąd do wypieku doskonałego pieczywa i porównaj je z ceną pieczywa w sklepie. A Napoje? Desery? Ciasta? Torty?
Majonezy? Ketchup? Chrzan? 400 zł na 4 osobową rodzinę miesięcznie to minimum.
Zawsze śmiałem się, że Thermomix to nie zakup – a inwestycja.

Czas !

Na ile wyceniasz swój miesiąc pracy?
Z Thermomix rocznie – jak liczyłem spędzam ok 180 godzin w kuchni mniej. To tyle ile miesięcznie spędzam w pracy.
Więc Thermomix daje mi miesiąc urlopu – który mogę przeznaczyć na to co lubię- na realizację swoich zamiłowań, pasji, na odpoczynek czy relaks.  Wcześniej nie zdawałem sobie sprawy jak wiele czasu dziennie tracimy w kuchni.
Polecam

Zdrowie !

Z Thermomix odżywiamy się niezwykle zdrowo i różnorodnie. Eliminujemy ze swojego jadłospisu większość konserwantów i innej chemii dodawanej do wszystkiego co się da. W potrawach dla domowników przemycamy ogromną ilość warzyw i owoców. W zasięgu ręki – tysiące przepisów na niezwykle zdrowe potrawy i napoje. Twoja owsianka już nigdy nie wykipi ani się nie przypali… To naprawdę działa…

Nuda !

Żegnaj nudo i monotonio. Z aplikacją Cookidoo – mamy dostęp do kilkudziesięciu tysięcy przepisów z całego świata. Przepisów które zintegrowane z urządzeniem Thermomix będą prowadzić cię krok po kroku.. Nie dość że bez wysiłku przygotujesz wszystkie potrawy świata, to jednym kliknięciem w aplikacji dodasz wszystkie składniki potrawy do listy zakupów, zaplanujesz posiłki na tydzień itd..

Diety na Thermomix

Thermomix jest doskonałym narzędziem do optymalizacji diety. Bez względu na to czy zależy Ci na redukcji masy ciała, potrzebujesz wsparcia w chorobie czy po prostu zdrowo chcesz się odżywiać – Thermomix stanowi doskonałe narzędzie do osiągnięcia Twojego celu.
Więcej o dietach na Thermomix przeczytasz tutaj.

Thermomix Zebrzydowice

Wsparcie Przedstawiciela Thermomix

Z Thermomix nigdy nie jesteście sami..

Kupując oryginalny Thermomix otrzymujesz bezterminowe wsparcie swojego przedstawiciela – nie tylko w okresie gwarancji. Od lat pomagam i wspieram swoich klientów, służę pomocą, radą, a gdy trzeba – przyjeżdżam do klienta lub organizuję spotkanie on-line.

Przedstawiciel Thermomix Zebrzydowice

Chcesz poznać urządzenia Thermomix?

Chciałbym poznać twoje potrzeby i oczekiwania. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i zaproponuję rozwiązanie.

Zadzwoń : tel. 794 062 404

2

Chcesz zobaczyć i poznać urządzenia Thermomix na żywo? Chętnie z nimi do Ciebie przyjadę i może wspólnie coś ugotujemy?

3

Spotkanie On-line

Chciałbyś zobaczyć urządzenie a nie masz czasu na prezentację? Możemy spotkać się w dowolnej chwili na spotkaniu online gdzie mogę pokazać sprzęt i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Najczęściej zadawane pytania

Szukasz Przedstawiciela Thermomix z Zebrzydowic lub okolic? Zapraszam.

Skontaktuj się ze mną. Na pewno coś wymyślimy. Dojeżdżam na terenie całego województwa śląskiego, poza tym wspieram klientów w całej Polsce.

Nie, prezentacja jest całkowicie darmowa. Co więcej – możesz na nią zaprosić rodzinę czy znajomych.

Prezentacja trwa zazwyczaj około 3 godzin.
Skontaktuj się ze mną.

Jak informuje producent oryginalnych urządzeń Thermomix – firma Vorwerk,  jedyną możliwością nabycia urządzeń Thermomix jest spotkanie z przedstawicielem Handlowym Vorwerk ( Thermomix) . Nie można legalnie zakupić nowych urządzeń poprzez aukcje, ogłoszenia itd. Choć wiele z nich kusi niższymi cenami – urządzenia te zazwyczaj obarczone są wadą prawną lub fizyczną i producent nie udziela na nie rękojmi.

Po prostu zadzwoń do Mnie. Możemy porozmawiać telefonicznie, mogę także do Was przyjechać.
Zapraszam : tel. 794 062 404

Najlepszy Dietetyk w Zebrzydowicach z dietami na Thermomix?

Na rynku mamy dziesiątki osób i firm które próbują tworzyć diety na Thermomix z różnym skutkiem.
Gabinet Dietetyczny J&M Professional Sprawdzony Dietetyk – to profesjonalny gabinet dietetyczny specjalizujący się w dietoterapii i dietach redukcyjnych.  Indywidualnie podejście do każdego pacjenta i niezwykła skuteczność.
Moi klienci polecają.

Przedstawiciel Thermomix Zebrzydowice

Serdecznie zapraszam do kontaktu. I zapraszam do wstąpienia do grona  moich klientów.

Sam od wielu lat gotuję na co dzień na urządzeniach Thermomix, a pracując z klientami ciągle pogłębiam swoją wiedzę  – którą to wraz z wieloletnim doświadczeniem, chętnie się dzielę.