fbpx

Gotujemy Rodzinnie

Thermomix
w ustroniu

Jako Przedstawiciel Handlowy Thermomix w Ustroniu i okolicach od wielu lat przedstawiam ofertę urządzeń Thermomix, odpowiadam na pytania, informuję klientów o nowościach i promocjach, pomagam wybrać sposób finansowania a także wspieram klientów w zgłębianiu tajników smacznego i zdrowego świata Thermomix

Przedstawiciel Thermomix Ustroń

Inny wymiar gotowania...

Trudno wyliczyć wszystkie  plusy wynikające z rozpoczęcia  przygotowania posiłków w Thermomix. Tego jest naprawdę wiele.

Thermomix Ustroń
Termomix w Ustroniu
Thermomix Ustroń
Teromix Ustroń

Przede wszystkim – to doskonały lek na brak czasu. Posiłki gotuje się dużo szybciej i ergonomiczniej. Jak obliczyłem, spędzamy w kuchni rocznie około.. 180 godzin mniej. To tyle ile mamy rocznie urlopu. Nie wierzysz? Sprawdź

Koszty? Tak, Thermomix kosztuje sporą sumę, ale średnio miesięcznie oszczędzamy na nim ok. 400 zł. A były to wyliczenia z ubiegłego roku.. WIęc Thermomix nawet na kredyt nie dość że sam się spłaca to jeszcze zostawia w budżecie niezłą sumkę . Możesz o tym przeczytać tutaj.

Thermomix pozwala odżywiać się niezwykle zdrowo. Gotując z Thermomix dodajemy do potraw całą masę warzyw, nie korzystamy z chemicznych konserwantów i dodatków, posiłki przygotowujemy na bieżąco. Lody, sorbety, ciasta – wszystko z domowych zdrowych składników. Majonez, ketchup, masło, likiery, koncentrat bulionu, przyprawę uniwersalną – wykonujemy samodzielnie – taniej, zdrowiej a zajmuje to chwilę. Wielu dietetyków układa diety specjalnie pod Thermomix. Przykład opisany jest tutaj

I co dla nas najważniejsze – gotowanie z Thermomix integruje całą rodzinę, której wszyscy członkowie z radością włączają się w gotowanie. Zintegrowana aplikacja Cookidoo pozwala na gotowanie wielu tysięcy potraw przez każdego z domowników. Tort zrobiiny przez 12 latkę? Pyszny obiad 2 daniowy z deserem zrobiony samodzielnie przez 13 latka? Z Thermomix to żaden problem. Już kilkuletnie dzieci pod opieką rodziców przygotowują w nim ulubione potrawy czy desery.  A możliwości sprzętu pozwalają na gotowanie w urzadzeniu każdemu – bez względu na jego wiedzę i zdolności kulinarne.

 

Thermomix Skoczów

Thermomix na działce

"

Przedstawiciel Thermomix Ustroń

Thermomix w Ustroniu

Jeżeli zastanawiasz się nad urządzeniem Thermomix – serdecznie zapraszam do kontaktu. Bardzo chętnie zorganizuję spotkanie On-line lub przyjadę do Was osobiście by zapoznać Was z walorami urządzenia. Pokażę je, opowiem o ich możliwościach, zaprezentuję i odpowiem na wszelkie pytania. A gdy już podejmiecie decyzję, zaproponuję najlepszy sposób finansowania zakupu.

Moja rola nie kończy się na sprzedaży – jestem dostępny dla swoich klientów przez cały okres eksploatacji urządzenia – zapewniając pełna obsługę posprzedażową : informuję o nowościach i promocjach, pomagam, doradzam i wspieram. A gdy  pojawiają się problemy – rozwiązuję je lub pomagam w kontakcie z serwisem.
Zapraszam do kontaktu : tel 794 062 404