fbpx

Gotujemy Rodzinnie

Thermomix Tychy

Jestem Dostępny przez 7 dni w tygodniu od 7.00 do 23.00 . Codziennie wspieram i pomagam moim klientom w odkrywaniu kolorowego i smacznego świata Thermomix.

Doradzam, prezentuję, rozwiązuję problemy, odpowiadam na pytania, informuję o aktualnej ofercie i promocjach.

Przedstawiciel Thermomix Tychy

Jerzy Antyga

Przedstawiciel Handlowy Vorwerk ( Thermomix)

woj. Śląskie

Przedstawiciel Thermomix Tychy

Od wielu lat jako ambasador marki Thermomix wspieram swoich klientów i wszystkich którzy tego potrzebują w poznawaniu świata Thermomix. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, lub chcecie by Thermomix na zawsze zamieszkał w Waszej kuchni  – zapraszam do kontaktu

Już 1 000 000 Thermomix w Polsce

Chcecie poznać urządzenia Thermomix?

Thermomix Tychy

Jeżeli zastanawiasz się czy urządzenie Thermomix będzie odpowiednim zakupem – jesteś w dobrym miejscu. Chętnie zaprezentuję Ci Urządzenia, szczegółowo o nich opowiem, odpowiem na wszelkie pytania. A gdy podejmiesz decyzję – pomogę wybrać najlepszy sposób finansowania zakupu.
Zadzwoń do mnie ; tel:+48 794 062 404

Prezentacja to najlepszy sposób na poznanie urządzeń Thermomix. Skontaktuj się ze mną, ustalimy datę i godzinę.
We wskazanym czasie przyjadę do Was z urządzeniami oraz produktami. Wspólnie coś ugotujemy, opowiem o urządzeniach i odpowiem na wszelkie pytania.
Prezentacja jest zupełnie za darmo, trwa ok. 3 godzin.

Na prezentację możesz zaprosić znajomych czy rodzinę. Jeżeli ktoś z obecnych podejmie decyzję o zakupie urządzenia – otrzymasz prezent który samodzielnie wybierzesz z katalogu prezentów.

Zapraszam !!

Nic nie szkodzi. Bez problemu w dowolnym czasie zorganizuję spotkanie on-line przez internet.  Do spotkania będziesz potrzebować tylko komputer, tablet lub ew. smartfon.
Kamery skieruje na urządzenia u siebie w domu, i poprzez spotkanie na ZOOM lub poprzez dowolny komunikator zaprezentuję urządzenia Thermomix oraz odpowiem na wszelkie pytania. Jednakże jeżeli jesteś zainteresowany zakupem na kredyt – konieczne będzie i tak nasze osobiste spotkanie.

Flagowym produktem jest znany już Thermomix TM6. Można go zakupić z 2 letnią gwarancją, lub odpłatnie przedłużyć gwarancję do lat 5.

Do rodziny Thermomix dołączył w 2021 roku przyjaciel Thermomix – stacja Thermomix Friend.
To dodatkowe urządzenie z identycznym naczyniem miksującym jak w Thermomix. Pozwala gotować jeszcze szybciej i sprawniej. Pozwala też gotować jednocześnie w 2 naczyniach. Automatycznie przesyła nastawy czasu, temperatury itd pomiędzy urządzeniami za pomocą protokołu Bluetooth.
To genialne rozwiązanie gdy chcemy gotować jeszcze szybciej, sprawniej lub więcej – gotowanie w tym samym czasie 2 porcji posiłków nie stanowi już żadnego problemu.

Poza tym firma Vorwerk zajmuje się produkcją serii odkurzaczy Kobold – ale tym zajmuje się już inna dywizja. Jeżeli jesteście zainteresowani w-w urządzeniami – dajcie znać.

Jeżeli urządzenie zostało zakupione za moim pośrednictwem – to na pewno do mnie. Zapewniam pełna obsługę przed jak i po sprzedażową. Doradzam, pomagam, wspieram, dzielę się doświadczeniem.

Jeżeli jednak urządzenie zostało zakupione w inny sposób – najlepiej skontaktować się z przedstawicielem za pomocą którego urządzenie zostało zakupione.
Jeżeli nie masz już kontaktu ze swoim przedstawicielem – skontaktuj się ze mną. Postaram się pomóc.

Przedstawiciel Handlowy Thermomix
Tychy