fbpx

Gotujemy Rodzinnie

Thermomix Rybnik

Thermo-mix w rybniku

Thermomix w rybniku

Od lat jestem ambasadorem marki Vorwerk. Dzielę się swoją pasją do urządzeń Thermomix. Prezentuję, pokazuję, informuję, pomagam. Wspieram swoich klientów na każdym etapie pracy z Thermomix – od wyboru oferty po wsparcie podczas eksploatacji urządzenia.

Z chęcią zaprezentuję Państwu ofertę, przedstawię obowiązujące aktualnie promocję, Przeprowadzę także chętnie prezentację osobiście w Państwa domu – lub gdyby nie mieli Państwo czasu na spotkanie, on-line za pomocą dowolnego komunikatora lub na platformie Zoom.

Thermomix przedstawiciel Rybnik
Przedstawiciel Thermomix w Rybniku
Thermomix w Rybniku
Thermomix Rybnik

Przedstawiciel Handlowy Thermomix Rybnik

Thermomix to inny wymiar gotowania Zadzwoń a to udowodnię!

Najlepszym sposobem na poznanie urządzeń Thermomix jest udział w prezentacji.

Spotkanie Thermomix w Rybniku i okolicach

Jeżeli zastanawiasz się nad urządzeniem Thermomix –  zapraszam do umówienia spotkania. Przyjadę do Was ze sprzętem, wspólnie przygotujemy kilka dań, z radością odpowiem na wszelkie pytania tak – byście mogli  świadomie  podjąć decyzję.

Prezentacja Thermomix On-line

Jeżeli nie macie czasu na prezentację lub z innych powodów nie jest ona możliwa – bardzo chętnie dla Państwa przeprowadzę prezentację on-line za pomocą Zoom lub dowolnego komunikatora.  W czasie tej prezentacji opowiem szczegółowo o pełnej ofercie Vorwerk i urządzeniach Thermomix, odpowiem także na wszelkie  pytania.

Masz pytanie o Thermomix?

Thermomix to coś więcej niż urządzenie...

Oszczędność czasu

Pyszne i smaczne potrawy dużo szybciej na twoim stole

Tysiące przepisów

Zintegrowana aplikacja Cookidoo z tysiącami przepisów które przygotuje nawet dziecko.

Oszczędność pieniędzy

Dzięki Thermomix wydajemy dużo mniej na jedzenie i nie marnujemy żywności.

Integracja Rodziny

Dzięki prostocie i zaawansowanym możliwością, do gotowania włączają się z radością inni domownicy w tym kilkuletnie dzieci.

Drogi ? Absolutnie

Za Termomix można zapłacić na wiele sposobów w tym można skorzystać z dobrej oferty kredytowej. A biorąc pod uwagę oszczędności - naszym zdaniem nie tylko Thermomix sam się spłaca - to jeszcze na nas zarabia .

Dieta z Thermomix? Oczywiście

Każdy przepis na Cookidoo zawiera dokładne wyliczenie kalorii oraz makroskładników. Wiele firm specjalizuje się w przygotowaniu diet właśnie pod potrawy z Thermomix.

Przedstawiciel Thermomix Rybnik
Thermomix Rybnik

Prezentacja Thermomix w Rybniku

Rodzina Thermomix

Oferta Vorwerk to nie tylko Thermomix.  Poza doskonałym urządzeniem Thermomix TM6 w ofercie znajduje się także stacja Thermomix Friend. Pozwala ona gotować jeszcze szybciej, jeszcze więcej i co najważniejsze – w dwóch naczyniach w tym samym czasie. Jest genialnym i wyjątkowym uzupełnieniem stacji Thermomix.

 

Przedstawiciel Thermomix Rybnik

Więc zapraszam serdecznie do kontaktu wszystkich zainteresowanych Thermomix.

Od wielu lat jako przedstawiciel Handlowy Vorwerk – producenta urządzeń Thermomix, dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem wspierając swoich klientów i pomagając im poznać wspaniały świat tych urządzeń.

Mieszkasz w Rybniku lub okolicach? Serdecznie zapraszam.
Odezwij się .. może coś wspólnie ugotujemy?