fbpx

Gotujemy Rodzinnie

THERMOMIX

Przedstawiciel Thermomix Pszczyna

Thermomix Śląsk

Thermomix

Zapraszam do świata pysznych i zdrowych potraw .. do świata Thermomix

Thermomix Pszczyna

Szukasz Przedstawiciela Thermomix w Pszczynie?

Jestem Przedstawicielem Handlowym Thermomix. Codziennie służę pomocą, doradzam, pomagam i gotuję wspólnie z klientami Thermomix, a także pomagam sprawić by zamieszkał on w Waszej kuchni.Od wielu lat jestem pasjonatem urządzeń Thermomix, sam na nich gotuję, przygotowując wyśmienite potrawy - od pożywnych śniadań, poprzez obiady i kolacje, na niesamowitych ciastach i deserach kończąc. A dokładnie nie kończąc - nie wspomniałem przecież o wykwintnych drinkach, napojach i likierach - jedynych w swoim rodzaju przygotowywanych oczywiście na urządzeniach Thermomix. Dlatego nie dzielę się wiedzą wyczytaną z książek - lecz z własnego wieloletniego doświadczenia w mojej osobistej pracy jak i doświadczeniami setek moich klientów.Do tego co robię podchodzę sumiennie - jestem dostępny przez 7 dni w tygodniu, zawsze od godz. 7.00 do 23.00. Pomagam, doradzam, wspieram, podpowiadam, rozwiązuję problemy, odpowiadam na pytania. Jeżeli trzeba uruchamiam kamery i pokazuję gotowe rozwiązania za pomocą tele-spotkań na wszelkich znanych mi komunikatorach i platformach. Jeżeli jesteś zainteresowany urządzeniami Thermomix - serdecznie zapraszam do kontaktu. A gdy stwierdzisz, że chcesz by urządzenie na stałe zamieszkało w twojej kuchni -nie tylko pomogę ci je zdobyć ale i pomogę w wyborze opcji zakupu, doradzę a na koniec pomogę je uruchomić i wytłumaczę jego wszystkie funkcje i możliwości. Prezentuję urządzenia w dowolny sposób : mogę w najdogodniejszym dla Ciebie momencie zaprosić Was na spotkanie on-line, lub dojechać byśmy wspólnie coś ugotowali. Więc jeżeli szukasz Przedstawiciela Thermomix ze swojej okolicy- zadzwoń do mnie - tel. 794 062 404 lub napisz .Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Thermomix TM6

Znasz Thermomix?

Jeżeli chcesz go poznać lub posiadać - chętnie wprowadzę cię w jego świat. To nic nie kosztuje - napisz lub zadzwoń do mnie.

Umiesz gotować?

Wcale nie musisz. Thermomix z każdego zrobi mistrzem kuchni. Trzeba zobaczyć jakie niesamowite potrawy przygotowują dzieci moich klientów 🙂

Thermomix i Thermomix Friend Pszczyna

Najczęściej zadawane pytania

Przedstawiciel Handlowy Thermomix Pszczyna

Gdzie w Pszczynie kupić Thermomix?

Thermomix legalnie można zakupić tylko poprzez przedstawicieli handlowych Vorwerk. Skontaktuj się ze swoim przedstawicielem handlowym, wypełnij ankietę na stronie  Vorwerk – możesz także zadzwonić lub napisać do mnie.

Czy można umówić się na spotkanie?

Zawsze zachęcam do kontaktu telefonicznego –  Tak najszybciej i najprościej, a spotkanie można zaplanować nawet za 2 godziny 🙂
Więc zadzwoń, a chętnie ustalimy szczegóły, opowiem o urządzeniach i ciesz się z profesjonalnego urządzenia 🙂

Czy aby zakupić Thermomix konieczna jest prezentacja?

Prezentacja nie jest obowiązkiem a przywilejem. W ten sposób poznasz urządzenie, nauczysz się na nim gotować, poznasz wszelkie możliwości i funkcje urządzeń. Gorąco zachęcam do takiego spotkania.

Czy spotkanie można umówić Tylko w Pszczynie?

Jako Przedstawiciel Handlowy Thermomix obsługuję całe województwo śląskie, ale obsługuję klientów z całej Polski, tylko nie zawsze mogę tam osobiście dojechać. Jestem tam gdzie jestem potrzebny.
Więc bez względu na to czy Thermomix jest potrzebny w Pszczynie, Katowicach, Zawierciu, Rybniku czy Bielsku- chętnie dojadę na spotkanie.

Do czego potrzebny jest Przedstawiciel Handlowy?

Producent urządzeń, firma Vorwerk, wybrała dystrybujcję urządzeń tylko poprzez swoich wykwalifikowanych przedstawicieli handlowych.
Nabywając urządzenie przez Przedstawiciela – czyli z legalnego pochodzenia, otrzymujecie gwarancją i rękojmię producenta, otrzymujecie także wsparcie swojego przedstawiciela handlowego nie tylko przy zakupie, ale przez cały okres korzystania z niego. Twój przedstawiciel bezsprzecznie jest ważnym elementem, twoim opiekunem i doradcą.

Czym jest Thermomix

Thermomix .. i o tym mogę napisać całą książkę. To przede wszystkim zaawansowany robot kuchenny. Ale dla mnie to tak naprawdę inna filozofia i sposób gotowania.
Przecież pozwala na gotowanie niezwykle szybko, zdrowo, różnorodnie, smacznie i zdrowo. Razem z ogromną bazą przepisów w aplikacji Cookidoo, sprawia że gotowanie jest niezwykle proste.
Gotujesz w Thermomix? Zapomnij o nudzie i monotonii.  To przygoda.
I właśnie na tę przygodę chciałbym Was zaprosić. I chętnie w niej zostanę Waszym przewodnikiem.
Wystarczy zadzwonić…

 

Przedstawiciel Handlowy Thermomix Pszczyna

Opłacalność

Gotowanie na Thermomix to solidne oszczędności.

Czym się różni model TM5 i TM6

Często pojawiają się także pytania czy opłaca się zmieniać urządzenie TM 5 na TM6?

Czy z Thermomix można być na diecie?

Artykuł o dostępnych dietach na Thermomix i ich stosowaniu..

Thermomix na raty

Trochę informacji o zakupie ratalnym urządzeń Thermomix

Czy warto kupić używany Thermomix

Garść informacji i porad dotyczących używanych urządzeń Thermomix

Przedstawiciel handlowy - w czym mogę pomóc?

Opis tego czym się zajmuję i w jaki sposób pomagam klientom.

Komu polecam

THERMOMIX

Od wielu lat gotuję na kolejnych modelach urządzenia. I jestem nimi zafascynowany.  Każdy kolejny model podnosi funkcjonalność, pozwala jeszcze łatwiej, jeszcze szybciej i jeszcze smaczniej gotować. 

Za co kocham Thermomix? Prawdopodobnie przez kolejnych 30 stron mógłbym o tym opowiadać.
Począwszy od wyjątkowych rozwiązań technicznych i technologicznych, poprzez zaangażowanie dzieci w gotowanie, zdrowe, pełne smaku,  warzyw i zdrowia posiłki, brak nudy i monotonii, codzienny zapach wypiekanego pieczywa czy ciast, na oszczędnościach pieniędzy kończąc.

To zaawansowane rozwiązanie które pomaga nie tylko w gotowaniu.  Przede wszystkim  oszczędza czas za którym obecnie ciągle biegniemy. Z pewnością walczy z nudą i monotonią. Podczas gdy wcześniej dzieci siedziały przed komputerami i smartfonami – teraz z uśmiechem zaangażowały się w domowe obowiązki, gotują obiady, deserki. Gdy chcą coś pysznego – po prostu idą do kuchni i gotują.
Reasumując :  fenomen Thermomix ma wiele kolorów i kształtów. Chętnie wam ich kilka pokażę. A resztę.. odkryć musicie już sami 

Najlepszy przedstawiciel Thermomix Śląsk

Odwiedź nas :

Zapraszamy na nasze media społecznościowe