fbpx

Przedstawiciel Thermomix Rybnik

Thermomix Rybnik

Thermo-mix w rybniku

Gdzie kupić Thermomix w rybniku

Thermomix można nabyć wyłącznie za pośrednictwem Przedstawicieli Handlowych producenta urządzeń – firmy Vorwerk.

Od lat jestem ambasadorem marki Vorwerk. Dzielę się swoją pasją do urządzeń Thermomix. Prezentuję, pokazuję, informuję, pomagam. Wspieram swoich klientów na każdym etapie pracy z Thermomix – od wyboru oferty po wsparcie podczas eksploatacji urządzenia.

Z chęcią zaprezentuję Państwu ofertę, przedstawię obowiązujące aktualnie promocję, Przeprowadzę także chętnie prezentację osobiście w Państwa domu – lub gdyby nie mieli Państwo czasu na spotkanie, on-line za pomocą dowolnego komunikatora lub na platformie Zoom.

Thermomix przedstawiciel Rybnik
Przedstawiciel Thermomix w Rybniku
Thermomix w Rybniku
Thermomix Rybnik

Przedstawiciel Handlowy Thermomix Rybnik

Thermomix to inny wymiar gotowania Zadzwoń a to udowodnię!

Najlepszym sposobem na poznanie urządzeń Thermomix jest udział w prezentacji.

Prezentacja Thermomix w Rybniku i okolicach

Jeżeli zastanawiasz się nad urządzeniem Thermomix – przed ew. zakupem serdecznie zapraszam do umówienia prezentacji. Przyjadę do Was ze sprzętem, wspólnie przygotujemy kilka dań, z radością odpowiem na wszelkie pytania tak – byście mogli  świadomie  podjąć decyzję.

Prezentacja Thermomix On-line

Jeżeli nie macie czasu na prezentację lub z innych powodów nie jest ona możliwa – bardzo chętnie dla Państwa przeprowadzę prezentację on-line za pomocą Zoom lub dowolnego komunikatora.  W czasie tej prezentacji opowiem szczegółowo o pełnej ofercie Vorwerk i urządzeniach Thermomix, odpowiem także na wszelkie  pytania.

Masz pytanie o Thermomix?

Thermomix to coś więcej niż urządzenie...

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing the elit sekido eiusmod of the tempor incid dunt ulert labore et dolore all magna aliqua mi bibendum neque egestas congue quisque.

Oszczędność czasu

Pyszne i smaczne potrawy dużo szybciej na twoim stole

Tysiące przepisów

Zintegrowana aplikacja Cookidoo z tysiącami przepisów które przygotuje nawet dziecko.

Oszczędność pieniędzy

Dzięki Thermomix wydajemy dużo mniej na jedzenie i nie marnujemy żywności.

Integracja Rodziny

Dzięki prostocie i zaawansowanym możliwością, do gotowania włączają się z radością inni domownicy w tym kilkuletnie dzieci.

Drogi ? Absolutnie

Za Termomix można zapłacić na wiele sposobów w tym można skorzystać z dobrej oferty kredytowej. A biorąc pod uwagę oszczędności - naszym zdaniem nie tylko Thermomix sam się spłaca - to jeszcze na nas zarabia .

Dieta z Thermomix? Oczywiście

Każdy przepis na Cookidoo zawiera dokładne wyliczenie kalorii oraz makroskładników. Wiele firm specjalizuje się w przygotowaniu diet właśnie pod potrawy z Thermomix.

Przedstawiciel Thermomix Rybnik
Thermomix Rybnik

Prezentacja Thermomix w Rybniku

Rodzina Thermomix

Oferta Vorwerk to nie tylko Thermomix.  Poza doskonałym urządzeniem Thermomix TM6 w ofercie znajduje się także stacja Thermomix Friend. Pozwala ona gotować jeszcze szybciej, jeszcze więcej i co najważniejsze – w dwóch naczyniach w tym samym czasie. Jest genialnym i wyjątkowym uzupełnieniem stacji Thermomix.

 

Przedstawiciel Thermomix Rybnik

Więc zapraszam serdecznie do kontaktu wszystkich zainteresowanych ofertą Thermomix.

Od wielu lat jako przedstawiciel Handlowy Vorwerk – producenta urządzeń Thermomix, dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem wspierając swoich klientów i pomagając im poznać wspaniały świat tych urządzeń.


Mieszkasz w Rybniku lub okolicach? Serdecznie zapraszam.
Odezwij się .. może coś wspólnie ugotujemy?