fbpx

Cena Thermomix TM6

Jaka jest cena urządzenia Thermomix TM 6?

Ile kosztuje Thermomix TM6?.

Cena Thermomix TM6 odzwierciedla 50 lat doświadczeń, ulepszeń i modernizacji urządzenia,  dzięki którym każda kolejna wersja urządzenia jest bardziej dopracowana i lepsza.
W wielu domach na świecie – także w Polsce, pracują jeszcze urządzenia typu TM21 czy TM31 – produkowane 20-25 lat temu. I często, pomimo codziennej eksploatacji, pracują nadal. Zazwyczaj są to urządzenia, które które przez 10 czy 15 lat pracy wymagały tylko ew. wymiany noża, który jest materiałem eksploatacyjnym, jak wszystkie noże –  zużywającym się.

Chcesz poznać cenę urządzenia Thermomix? Najlepiej skontaktuj się ze swoim przedstawicielem handlowym. Możesz także skontaktować się z nami – kontrakt lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie producenta

Jakie są standardowe opcje zakupu urządzenia Thermomix?

– Od niedawna jest możliwość zakupu urządzenia Thermomix TM 6 z dodatkową 3 letnią Usługą Nieodpłatnej Naprawy ( czyli razem 5 lat gwarancji).

– Jest możliwość zakupu urządzenia Thermomix Friend – dodatkowej stacji roboczej z kompletnym naczyniem miksującym  ( kupując urządzenie Thermomix TM6 wraz z Thermomix Friend można oszczędzić kilkaset zł.

A może na raty? O Ratach na Thermomix przeczytasz tutaj

Czy wydanie dość dużej kwoty pieniędzy za tak rozbudowane urządzenie kuchenne jakim jest Thermomix TM6 może być uzasadnione?

Na tak zadane pytanie każdy z nas musi odpowiedzieć sobie sam.  Wiem tylko, że nie znam osobiście osoby która żałuje tego zakupu.
Cena Thermomix TM6 wydaje ci się za wysoka?
Aby móc podjąć decyzję o zakupie, trzeba te urządzenie choć odrobinę poznać – a tutaj może nie wystarczyć wizyta u znajomych którzy z niego korzystają.
Najlepszym sposobem jego poznania urządzenia Thermomix TM-6 jest udział w bezpłatnej prezentacji wykonanej przez przedstawiciela handlowego Thermomix.
Przed podjęciem ew. decyzji zachęcamy do zapoznania się naszymi doświadczeniami w tej materii – i artykułami :
Czy warto kupić Thermomix?
Oszczędzanie w Thermomomix
– I innymi materiałami zawartymi na naszej stronie

Thermomix TM6

Co otrzymujemy kupując Thermomix w cenie producenta?

Poza całym kompletnym urządzeniem i jego oprzyrządowaniem, abonamentem na aplikację Cookido oraz książką, otrzymujemy coś niespotykanego, unikalnego i tak naprawdę bezcennego.
Wiele razy zdarzyło nam się osobiście zakupić jakiś sprzęt do domu za poważne pieniądze. Co z tego, gdy mieliśmy jakiekolwiek pytania dotyczące jego eksploatacji byliśmy bezsilni – sprzedawca rozkładał ręce, brak wsparcia telefonicznego,  zamieszczone w dokumentacji informacje były lakoniczne i nic nie wnoszące. Byliśmy zdani wyłącznie sami na siebie. To samo, gdy po po 2 lub 3 latach sprzęt przestawał  działać – zaczynała się gehenna. Producenci nie byli zainteresowani ani naprawą ani wsparciem nas w jej otrzymaniu.  Więc zaczynała się długa i trudna walka. Walka o znalezienie serwisu który się zajmie naprawą, walka dostarczenie odpowiednio opakowanego urządzenia do serwisu ( a skąd oryginalny karton), walka by naprawa nie trwała 2 miesięcy, wreszcie walka z cenami z kosmosu, na koniec walka z jakością naprawy i powtórną usterką po 5 czy 10 miesiącach, oczywiście innego elementu urządzenia.
Kupując Thermomix TM-6 otrzymujemy coś bezcennego – jest to bezterminowa opieka po-sprzedażowa.

Dla mnie, niezmiernie ważne  jest zadowolenie  każdego z moich klientów. Przez cały okres eksploatacji urządzenia pozostaję do dyspozycji. Jestem dostępy pod telefonem, jeżeli mam możliwość, odwiedzam swoich klientów osobiście. Pomagam jak tylko potrafię- doradzając, informując, podsyłając i publikując na grupie stworzonej dla swoich klientów kolejne sprawdzone przepisy i rady.  Gdy coś się zepsuje – bez względu na to ile czasu minęło od zakupu, pomagam zorganizować pomoc, a jeżeli to konieczne – wspieram swoich klientów w przekazaniu urządzenia do serwisu.

A jak działa serwis Vorwerk? Jak przebiega zgłoszenie i naprawa? Przede wszystkim wypełniamy formularz na stronie producenta.
Otrzymujemy informacje kiedy po Thermomix pojawi się kurier, który  przywozi na nie  karton, wraz z dokładną instrukcją jak je zapakować, z wydrukowanym listem przewozowym a nawet taśmą klejącą do jego zamknięcia. Po zapakowaniu kurier odbiera paczkę. Jesteśmy informowani na bieżąco o statusie urządzenia i przebiegu usługi. Po jej zakończeniu kurier ponownie dostarcza do nas naprawione urządzenie.
Pozwalam sobie także regularnie kontaktować się z wszystkimi klientami próbując odpowiedzieć na ich potrzeby oraz wesprzeć ich we wszystkich sprawach związanych z urządzeniem.
Bardzo jest dla mnie ważne, by każdy z moich klientów uzyskał w każdej chwili wsparcie i opiekę.

Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, bez względu na to czy jesteś moim klientem czy nie  – zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania dotyczące urządzenia Thermomix.

A może masz pytania dotyczące urządzenia Thermomix Friend? Poczytaj tutaj

A może chcesz urządzeniem obdarować kogoś z bliskich? O Thermomix na prezent można poczytać tutaj…

Tiramisu - Thermomix TM6

Thermomix na raty ?

Jak można sfinansować zakup  urządzenia Thermomix u przedstawiciela Handlowego?

Przelew

Podczas zakupu możesz sam zapłacić za urządzenie Thermomix za pomocą szybkiego przelewu.

Gotówka

Można zapłacić gotówką - w takim wypadku przedstawiciel handlowy przyjmie gotówkę i wpłaci ją na konto producenta.

Karta płatnicza

Podczas zakupu Thermomix masz możliwość zapłaty kartą płatniczą lub kredytową

Kredyt

Zakup Thermomix można sfinansować w całości lub części, za pomocą dogodnie dobranych, elastycznych, preferencyjnych rat które są dostępne od 142 zł/miesiąc. Przeczytaj więcej o ratach

 Chętnie opowiemy o urządzeniu Thermomix i na pewno znajdziemy sposób by urządzenie Thermomix zamieszkało w twoim domu. 

Zapraszamy :

Napisz do nas lub zadzwoń :