fbpx

Thermomix – w jaki sposób możemy pomóc?

Gdzie i kiedy możesz liczyć na naszą pomoc związaną z urządzeniem Thermomix?

Thermomix i Thermomix friend

Tak naprawdę .. zawsze i wszędzie 🙂

Jak się z nami skontaktować?

  • Osobiście dojeżdżamy do klientów w odległości nawet 200 km od Jastrzębia – Zdroju. Czasami i dalej. Najwięcej klientów mamy w województwie  Śląskim, Opolskim, Małopolskim i  Dolnośląskim, ale nigdy nie zostawiamy naszych klientów bez pomocy i wsparcia bez względu na to gdzie mieszkają.
  • Jeżeli ktoś mieszka dalej, zawsze bez problemu łączymy się z pomocą internetu – uruchamiamy dowolny komunikator, kamery i jeżeli są jakiekolwiek problemy – możemy wspólnie rozwiązać wszelkie wątpliwości lub problemy pokazując nasze urządzenia. Dlatego mamy klientów w całej Polsce.
  • Większość spraw można załatwić także telefonicznie – jesteśmy dostępni w godzinach od 6.00 do 23.00. Jeżeli zdarzy się problem w środku nocy a jutro od rana goście… odbieramy telefony od naszych klientów nawet w środku nocy (jak uda się nas obudzić ). Jeżeli aktualnie nie możemy rozmawiać – widząc nie odebrane połączenie, zawsze oddzwaniamy.
  • Co 10 minut odbieramy pocztę mailową, można nas złapać na Whatsapp, Messenger, Facebook itd

W czym możemy pomóc?

Szczególną opieką otaczamy naszych klientów  oraz osoby zainteresowane urządzeniem Thermomix . Nie pozostawiamy też bez opieki osoby które korzystają z Thermomix, lecz nie mają już kontaktu do swojego przedstawiciela handlowego lub które z różnych powodów nie chcą/nie mogą korzystać z jego pomocy. Nasza pomoc jako Przedstawicieli Handlowych Vorwerk jest oczywiście nieodpłatna, bez względu na okres gwarancji czy datę zakupu. Darmowe Wsparcie dla naszych klientów trwa przez cały okres korzystania z urządzenia.

Pomagamy :

  • W zapoznaniu się z wszelkimi możliwościami urządzenia Thermiomix i Thermomix Friend
  • W rozwiązywaniu ew. problemów z gotowaniem w Thermomix
  • W problemach technicznych
  • W kontakcie z producentem i serwisem
  • Jeżeli chcesz by Thermomix zamieszkał i w twojej kuchni – na pewno znajdziemy sposób i pomożemy go zdobyć 🙂
 
 

Historia Thermomix

Wszystko zaczęło się w 1968 r. Od tego czasu urządzenie jest wciąż rozwijane i udoskonalane. Słynie także  od dawna ze swojej niezawodności – w rodzinie mamy urządzenia które pracują codziennie od 14 lat. Nie znamy podobnego sprzętu.

Nasi klienci...

"Myślałem że Thermomix to głupi gadżet, dzisiaj nie wyobrażam sobie życia bez Thermomix"
Robert
"Nienawidziłam gotować, nie znosiłam kuchni, myśl o gotowaniu doprowadzała mnie do pasji. Ale Thermomix to inny wymiar gotowania "
Marta
"Kupiliśmy Thermomix tylko dlatego że mężowi smakowały robione w nim drinki. Dzisiaj sam gotuje w nim obiady ..."
Aneta
"Dzisiaj w Thermomix na obiad zupę i drugie danie zrobiła moja 11 letnia córka! Sama zapytała czy może 🙂 "
Joanna