Przedstawiciel Thermomix Nędza

Przedstawiciel Handlowy Vorwerk Thermomix Nędza

Thermomix

Thermomix Nędza

W czym mogę pomóc?

Jako Przedstawiciel Handlowy Thermomix pomagam i wspieram swoich klientów oraz wszystkich którzy urządzeniami Thermomix  są zainteresowani.
Dlatego też serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną.
Z radością odpowiem na wszelkie pytania dotyczące urządzeń Thermomix, aktualnej oferty, promocji, możliwości , funkcji czy też samego gotowania.

Oczywiście, zapraszam także na spotkania ze mną, które mogą odbyć się

– u Państwa w domu.
– online ( na dowolnym komunikatorze lub na platformie ZOOM)

W czasie spotkań prezentuję sprzęt, jego możliwości oraz odpowiadam szczegółowo na wszelkie pytania.
Tego typu spotkanie to najlepsza możliwość poznania urządzeń Thermomix.
A gdy podejmą Państwo decyzję, że chcecie by Thermomix zamieszkał w Waszej kuchni – sprawię by tak się stało.

Gwarantuję obsługę posprzedażową, jestem dostępny dla swoich klientów codziennie od 7.00 do 23.00 ( także w niedziele i święta) – pomagam , wspieram, doradzam, informuję o nowościach, promocjach, rozwiązuję problemy, pomagam w ew. kontakcie z serwisem itd.

Przedstawiciel Handlowy Thermomix w Nędzy

Czym jest Thermomix?

Thermomix Nędza

Thermomix to coś więcej niż zaawansowany robot kuchenny

Thermomix to przede wszystkim smaczne różnorodne i zdrowe posiłki.

To ogromna oszczędność czasu, dostęp do wielu tysięcy przepisów z całego świata za pomocą zintegrowanej  aplikacji Cookidoo

Thermomix to także integracja całej rodziny i zaangażowanie wszystkich członków rodziny w gotowanie – już 12 letnie dzieci (pod okiem rodziców) przygotowują doskonałe kilkudaniowe posiłki i desery.

Thermomix to niesamowicie zdrowa kuchnia – w której unikamy konserwantów, i innych niezdrowych dodatków dodawanych masowo do żywności.

Thermomix też to ogromna oszczędność pieniędzy – w naszej rodzinie zostaje nam ok. 400 zł miesięcznie więcej

A to nie wszystkie zalety…

Więc czym jest Thermomix?

Urządzeniem które zastępuje przynajmniej 20 innych kuchennych urządzeń. Pozwala on m. inn. na gotowanie, smażenie, karmelizowanie, siekanie, mielenie, obieranie, duszenie, ważenie, gotowanie na parze, wyrabianie wszelkich ciast, przygotowywanie sorbetów, lodów, napoi, dań słodkich i wytrawnych, przekąsek, zup, wypieków pieczywa.

Zaawansowana aplikacja Cookidoo pozwala po wybraniu dania na automatyczne generowanie listy zakupów, tworzenie swoich kolekcji czy kategorii. Zaawansowana wyszukiwarka pozwala wyszukiwać potrawy np. po ich składnikach czy typach. Pozwala planować posiłki a nawet tworzyć własne przypisy.
A to tylko niektóre z jego funkcji…

“Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia..”

Chcesz poznać Thermomix?

Thermomix Nędza

Jeżeli jesteście zainteresowani urządzeniem Thermomix i mieszkacie w Nędzy lub okolicach, serdecznie zapraszam do kontaktu.
Chętnie przedstawię pełną ofertę Vorwerk ( producenta urządzeń Thermomix), poinformuję o aktualnych promocjach. Oczywiście odpowiem też na wszelkie pytania.

Chcesz poznać Thermomix? Wybierz opcję :

01

Rozmowa telefoniczna

W czasie rozmowy odpowiem na wszelkie pytania oraz opowiem o urządzeniach Thermomix,  dostępności, aktualnej ofercie oraz możliwych sposobach finansowania.

02

Spotkanie On-line

W dowolnej wcześniej umówionej porze zaproszę Państwa do spotkania np. na Zoom – skieruję kamery na sprzęt i ze szczegółami zapoznam Was z pełną ofertą oraz funkcjonalnością Thermomix

03

Spotkanie u Państwa w Domu

Chętnie także dojadę do Państwa na spotkanie, w czasie której zaprezentuję sprzęt, wspólnie przygotujemy kilka potraw oraz opowiem o możliwościach i funkcjonalności Thermomix

ZAPRASZAM

do zapoznania się z ofertą Thermomix.  Skontaktuj się ze mną.

Przedstawiciel Thermomix Nędza

Pełne wsparcie przed i po sprzedażowe

Jako Przedstawiciel Handlowy Thermomix gwarantuję pełne wsparcie przed  jak i po zakupie.

Legalny Thermomix tylko u przedstawiciela Handlowego Vorwerk