Przedstawiciel Thermomix Gliwice

Przedstawiciel Thermomix Gliwice

Chętnie zaproszę was w kolorowy i smaczny Świat thermomix

Czym jest Thermomix TM6?

To niezwykle zaawansowane urządzenie kuchenne, zastępujące ponad 20 innych urządzeń. Gotuje, smaży, sieka, praży, karmelizuje, gotuje na parze, waży, rozdrabiania, mieli, zagęszcza, obiera, wyrabia ciasta, robi lody, sorbety, desery, wypieki słodkie i wytrawne, zupy, dania główne, napoje, przekąski, itd itd..

Dzięki podłączonej aplikacji Cookidoo otrzymujemy dostęp do dziesiątek tysięcy potraw z całego świata ( w tym ponad 5000 w języku polskim).

Gotowanie na Thermomix jest niesamowicie intuicyjne i proste. Urządzenie przeprowadza nas krok po kroku przez wszystkie procesy przygotowania potraw, tworząc z każdego z nas mistrza kuchni, umiejącego przygotować najwykwintniejsze potrawy z całego świata.

Stacja Thermomix Friend

To niezwykłe urządzenie rozszerzające jeszcze możliwości urządzenia Thermomix.

Niewielkie urządzenie które można schować w wyższej szufladzie, wyposażone w identyczne naczynie miksujące jak Thermomix, pozwala na gotowanie i przygotowywanie potrwa w 2 naczyniach w tym samym czasie.

Ze stacją Thermomix Friend przygotowanie podwójnej porcji posiłku gdy przychodzą goście, lub znaczne skrócenie czasu spędzanego w kuchni gdy  podczas gotowania obiadu na stacji Thermomix Friend – w tym samym czasie możemy przygotować już na Thermomix np. ciasto, deser, sałatkę, itd..  sprawia że jest to wyjątkowy i niezwykle przydatny dodatek do Thermomix.

 

Thermomix Gliwice

Gotujemy dużo szybciej

Własnoręcznie przygotowany sorbet w 2 minuty? Pożywna i zdrowa zupa w 20 minut? 2 daniowy posiłek z ciastem w 40 minut? Obliczyłem że rocznie spędzamy z żoną w kuchni o 180 godzin mniej – to przecież dodatkowy miesiąc urlopu .

A w zaoszczędzony czas możemy przeznaczyć na to co lubimy , na pracę lub możemy spędzić go z bliskimi.

Przeczytaj więcej na temat oszczędności czasu

Gotujemy dużo taniej

W 2021 roku liczyliśmy że oszczędzamy na gotowaniu w Thermomix nawet 400 zł /miesięcznie. Teraz będzie dużo więcej – wtedy chleb kosztował 6 zł. W chwili pisania tego artykułu chleb z ziarnami kosztuje w naszej piekarni 9.50zł , a upieczenie pysznego zdrowego chleba pełnego słonecznika, siemienia, płatków owsianych kosztuje nas 3 zł.  .
Więc Thermomix nie dość że sam się spłaca to jeszcze zarabia na nas. Nie wierzysz? Przeczytaj więcej o oszczędzaniu w Thermomix.

Gotujemy zdrowiej

Z Thermomix jemy dużo zdrowiej. Zdrowa surówka nie jest problemem gdy zrobimy ją w 2 minuty. Robimy swoje własne przetwory, likiery, ketchup, majonez, koncentrat bulionu itd. Nie używamy składników zawierających ogromne ilości chemii, konserwantów, wzmacniaczy smaku, itd.  Używamy dużej ilości warzyw, owoców, pieczemy własne zdrowe pieczywo i słodkie wypieki.
Na thermomix jest dostępnych także wiele profesjonalnych diet.

Najważniesze - gotujemy rodzinnie

Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom, urządzenie z każdego domownika robi mistrza kuchni. Już 10 letnie dzieci przygotowują na nim pod okiem rodziców pierwsze posiłki, 12 latki pieką wyśmienite torty, młodzież przygotowuje 2 daniowe zdrowe obiady z deserem. Domownicy którzy dotychczas stronili od kuchni – sami przygotowują dowolne posiłki – śniadania, obiady, kolacje.
I co najważniejsze – robią to z radością i pasją.  Nie trzeba odganiać dzieci od telefonów i smartfonów – w końcu mają teraz Thermomix.

Przedstawiciel Handlowy Thermomix Gliwice

Czemu Thermomix?

Jeżeli mieszkacie w Gliwicach lub okolicach – chętnie zapoznam Was z urządzeniami Thermomix.

Nie ma możliwości przedstawienia w krótkim artykule wszystkich zalet urządzenia i tego jak wpływa ono na naszą rodzinę.
Wszyscy moi klienci jednogłośnie twierdzą że Thermomix to inny wymiar gotowania, który przewrócił ich kuchnię do góry nogami. Na plus oczywiście .

W jaki sposób mogę Wam pomóc?

Przedstawiciel Handlowy Vorwerk - Thermomix w Gliwicach

Od wielu lat zajmuję się zawodowo urządzeniami Thermomix. Sam z tych urządzeń korzystam wiele razy dziennie – dzieląc się chętnie z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem.

Informuję klientów o aktualnych promocjach i nowościach, pokazuję urządzenia podczas spotkań online i osobiście u klientów w domu. Pomagam wybrać najlepszą ofertę i opcję, doradzam najlepszą formę finansowania zakupu, pomagam uruchomić zakupione urzadzenia, a w czasie ich eksploatacji – służę pomocą, doradztwem i wsparciem.  A gdy coś nie działa poprawnie – wspieram klienta w kontakcie z serwisem.
Jestem dostępny 7 dni w tygodniu od godziny 7.00 do 23.00 .

Jeżeli mieszkasz w Gliwicach lub okolicach – serdecznie zapraszam do kontaktu i spotkania.
Osoby mieszkające dalej zapraszam także na spotkanie 0n-line, które przeprowadzam na dowolnym komunikatorze czy na Zoom, w czasie których prezentuję sprzęt, opowiadam o nim i odpowiadam na wszelkie pytania.
Zadzwoń teraz :

tel. 794 062 404

Thermomix Gliwice

Jeżeli Masz jakiekolwiek pytania dotyczące urządzeń Thermomix - zapraszam

Zapraszam wszystkie osoby zainteresowane ofertą Thermomix w Gliwicach i okolicach.

Zapomnij o nudzie i monotonii. Podaruj sobie i swoim bliskim coś wyjątkowego

Zapraszam codziennie 7.00 - 23.00 ( także w niedziele i święta)

Prezentacja Thermomix Gliwice