fbpx

Opinie o Thermomix

Opinie o urządzeniu Thermomix

Skoro tu trafiliście – słyszeliście już o urządzeniu Thermomix.
Szukacie rzetelnych opinii? Nie wiecie komu wierzyć?
Wyszukiwanie opinii w zasobach internetu o jakimkolwiek urządzeniu czy sprzęcie,  nie jest sprawą łatwą.
Od dawna z zainteresowaniem śledzimy to co dzieje się na różnych forach,  grupach społecznościowych, portalach poświęconych urządzeniu Thermomix.
Po pół roku obserwacji i rozmów z osobami zamieszczającymi posty nasuwa się kilka jednoznacznych wniosków.

Thermomix opinie :

1) Wszędzie jest mnóstwo w dużej mierze pochwalnych postów publikowanych przez zadowolonych użytkowników Thermomix, 

2) Ok.85 % problemów z urządzeniem Thermomix zgłaszanych jest przez ludzi, którzy kupili Thermomix z poza sieci oficjalnej dystrybucji – czyli zazwyczaj na popularnych portalach aukcyjnych lub ogłoszeniowych. Czemu? To proste:


    a. Nie mają swojego przedstawiciela który może wprowadzić ich w świat Thermomix – więc z każdym drobiazgiem zamiast wykonania krótkiego telefonu – szukają pomocy po forach i grupach.


    b. Nie mieli prezentacji, instruktażu, nikt im nie wytłumaczył podstawowych zasad czy obsługi urządzenia, stąd na popularnych grupach po 5 razy dziennie pojawiają się informacje że w Thermomix nie da się a to ubić piany z białek, a to ktoś nie wie jak zrobić bitą śmietanę, a to kopystka się uszkodziła o noże, a to wifi nie działa, a to nie wiedzą jak opłacić abonament cookidoo, a to nie da się podsmażyć mięsa, a to nóż się sam ułamał..


3) Kolejnych10 % osób zgłaszających uwagi od  Thermomix to osoby które nigdy… z Thermomix nie korzystały. Tak, na prawdę. To osoby które krytykują bo mają zły dzień lub korzystają z tańszego odpowiednika Thermomix i nie mając nawet  jak porównać, krytykują wszystkich i wszystko.

4) I w reszcie zdarza się czasami krytyka mająca uzasadnienie. W Polsce liczba urządzeń Thermomix liczona jest już nie w tysiącach lecz w setkach tysięc. Część z nich to urządzenia które pracują codziennie od 5..10..15 lat. Biorąc pod uwagę ilość pracujących urządzeń – liczba usterek stawia Thermomix w rzędzie najwytrzymalszych i najmniej awaryjnych urządzeń produkowanych na świecie.

Dania z Thermomix

Chcesz wyrobić sobie opinie o Thermomix?

Domyślam się że nasze zdanie także może być nie miarodajne więc co zrobić?

1

ZNAJDŹ ZNAJOMYCH UŻYTKOWNIKÓW THERMOMIX

Znajdź osoby który nie miają żadnego interesu w poleceniu ci Thermomix. Wierzę że nie będziecie mieli problemu ze znalezieniem – tych urządzeń pracuje już naprawdę dużo. Możecie także skontaktować się z nami.

2

POPROŚ O POKAZANIE URZĄDZENIE

Odwiedźcie znajomych i  wypytajcie ich dokładnie. Zjedzcie jakąś potrawę, napijcie się zrobionego w Thermomix likieru czy drinka.ZObaczcie jak urządzenia sprawdza się w ich domu.

3

JEŻELI OKAŻE SIE ŻE JESTEŚCIE ZAINTERESOWANI

Zadzwońcie lub napiszcie do nas. Przedstawimy rzetelnie wszystkie za i przeciw. Opowiemy o urządzeniu Thermomix, o jego wykorzystaniu w codziennym życiu.
Pokażemy i opowiemy Wam jak urządzenie działa, jak się w nim gotuje, pomożemy dobrać najbardziej dla Was korzystny sposób finansowania.

A jaka jest nasza opinia ?

Choć sami używamy od dawna urządzenia Thermomix, choć używają go z powodzeniem wszyscy domownicy włącznie z naszymi dziećmi, choć sami przekonaliśmy się o tym, że dzięki niemu poznajemy setki nowych potraw, wiemy ile jesteśmy w stanie z nim miesięcznie  zaoszczędzić, wiemy że jemy zdrowiej i smaczniej, wiemy ile czasu mniej spędzamy w kuchni, wiemy że dzięki niemu planujemy posiłki, generujemy automatycznie listy zakupów, że nie zjadamy ton śmieci jak wcześniej, wiemy jak uprosiło to nasze życie, jak zintegrowało i odciążyło to nas w codziennych obowiązkach, wiemy że wreszcie polubiliśmy gotowanie ..  My to wszystko już wiemy 🙂

Więc komu polecamy Thermomix?

RODZINOM Z DZIEĆMI

Dzieci i młodzież bardzo szybko poznaje urządzenie i zaczyna z niego korzystać. Już 8..10 letnie dzieci przyrządzają za jego pomocą samodzielnie wspaniałe potrawy ( cheche szczególnie te na słodko ) Thermomix to zawsze spędzany wspólnie z dziećmi czas w kuchni,  A to już jest bezcenne. Tym bardziej że jak się okazuje kochają gotować.

PRACUJĄCYM I BARDZO ZAJĘTYM

Gotowanie w Thermomix jest dużo szybsze. Nie chodzi tylko o krótszy czas gotowania – ale co ważniejsze, dużo krótszy czas naszego zaangażowania. W czasie 99 % gotowania możesz zapomnić o kuchni, oglądać film, czytać książke czy pracować. Urządzenie zawoła Cię gdy będziesz potrzebny

CENIĄCYM KOMFORT

To urządzenie niesamowicie uprasza życie. Dzisiaj każdy z nas może stać się mistrzem kuchni, i zupełnie bez przygotowania, ugotować  wyśmienity obiad czy super kolecję.  To jedno urządzenia zastępuje ok. 20 innych.

PREFERUJĄCYCH ZDROWE ODŻYWIANIE

Thermomix to zdrowa, pozbawiona konserwantówi sztucznych dodatków kuchnia. Tu zrobisz swoje przyprawy, zmielesz ziarno na mąkę, przygotujesz zdrowe posiłki na parze itd..

OSZCZĘDNYM

Cztero osobowa rodzina bez żadnego problemu, oszczędzi gotując na urządzeniu nawet 300 – 400 zł. miesięcznie, zdrowo i regularnie się odżywiając i nie spędzając w kuchni więcej czasu niż wcześniej. 
WIęcej na ten temat – zapraszam tutaj

I WSZYSTKIM INNYM…

Bez względu na to czy cenisz kuchnię wegetariańską, bezglutenową, stosujesz specjalne diety, starasz się żyć godnie z definicją Zero Waste, czy po prostu lubicie dobrze zjeść.. nie zawiedziecie się.  To po prostu działa.

Masz jakieś pytania? Wątpliwości?

Skontaktuj się ze swoim przedstawicielem handlowym Thermomix lub zadzwoń/ napisz do nas.  Możesz też wypełnić ankietę z prośbą o prezentację zamieszczoną na stronie Vorwerk

Skontaktuj się z nami