fbpx

Przedstawiciel Handlowy Thermomix

Przedstawiciel Handlowy Thermomix

Jerzy Antyga

Kim jestem?

Kilka słów o sobie

Przedtsawiciel Thermomix Wodzisław Śląski

Thermomix w moim życiu

Od wielu lat jestem pasjonatem urządzeń Thermomix.
Jako automatyk z wieloletnim doświadczeniem w branży spożywczej – jestem także pod wrażeniem zastosowanych rozwiązań technicznych i technologicznych.

Od wielu lat, sam też gotuję w urządzeniach Thermomix, które na stałe zamieszkały w mojej kuchni. Przygotowuję na nich ok. 90 % potraw dla całej rodziny, korzystając nie tylko z aplikacji cookidoo ale także przygotowując swoje autorskie przepisy.

Dzięki temu znam doskonale urządzenia Thermomix – ich walory i możliwości. Pracując z klientami, dzielę się przede wszystkim swoją własną wiedzą i doświadczeniem, a uzupełniam ją wiedzą zdobytą na szeregu szkoleń, książek i dostępnych materiałów.

Ja...

Mam wspaniałą żonę, dwoje już dorosłych, niesamowitych dzieci.
Po 13 latach w ostatnim moim zakładzie pracy, po podjąłem decyzję o zmianach…
Zawsze lubiłem nowe wyzwania. Wiedząc ile radości i korzyści daje Thermomix ( od lat sami z niego korzystamy) – podjąłem decyzję o dzieleniu się tą wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Było mi tym łatwiej że.. kocham ludzi. A praca ta daje mi ogromna satysfakcję – widząc niezmienne zadowolenie moich klientów, gdy mogę wspierać ich i służyć pomocą w odkrywaniu świata Thermomix .

Bo gotowanie w Thermomix to .. inny wymiar gotowania. Inny świat. Lepszy, smaczny, bardziej kolorowy. I do tego świata właśnie każdego z Państwa chciałbym zaprosić.

Przedstawiciel Thermomix

moje pasje

praca to nie wszystko..

Na co dzień jako wolontariusz, poruszam się jako ratownik własnym motoambulansem, oraz jako wolontariusz włączam się wiele akcji związanych z ratowaniem zdrowia i życia ludzkiego a także szerzeniem wiedzy o udzielaniu pierwszej pomocy.

Poza tym uwielbiam wędkować, spędzać wolny czas na łonie przyrody czy spotykać się ze znajomymi. Przyznam się ze wstydem, że niestety ostatnio mało czasu znajduję na dobrą książkę czy kino.
Ale obiecuję – że to zmienię 🙂

Wsparcie klienta Thermomix

Czego mogą ode mnie oczekiwać moi klienci?

Zawsze angażuję się we wszystko co robię całym sobą. Traktuję swoją pracę niezwykle poważnie.

Dlatego też jestem dostępny dla klientów przez wszystkie dni tygodnia od świtu do zmroku. Odbieram telefony, odpisuję, pomagam, doradzam, informuję. Jeżeli rozmowa nie pomaga – uruchamiam kamerę, kieruję ją na urządzenia i pokazuję. Jeżeli jest potrzeba, wsiadam w auto i dojeżdżam do klienta. Robię wszystko, by satysfakcja moich klientów z urządzeń była 100 % .

Jesteście zainteresowani urządzeniami Thermomix?

Jako ambasador marki Vorwerk  wszystkim zainteresowanym urządzeniami Thermomix służę pomocą, m. inn :

Posiadacie już urządzenia Thermomix?

Wspieram i pomagam wszystkich swoich klientów. Nie zostawię bez pomocy także tych , którzy  nie mają już kontaktu ze swoim przedstawicielem handlowym

KONTAKT

W przypadku jakichkolwiek pytań – serdecznie zapraszam do nieskrępowanego kontaktu. Najlepiej telefonicznego – w ten sposób będę mógł w pełni odpowiedzieć na wszelkie pytania. Będę się cieszył jak zadzwonicie 😉
Zapraszam 7:00 – 23.00 – 7 dni w tygodniu.

  1. tel:+48794062404
  2. e-mail : thermomix@rodzinagotuje.pl
  3. whatsapp
  4. facebook

 

W przypadku pytań lub wątpliwości...

Najczęściej zadawane pytania

Jaki teren obsuguję

Bez względu na to gdzie mieszkasz, nie zostawię nikogo bez wsparcia i pomocy, Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące urządzeń - zapraszam do kontaktu.

Gdzie można nabyć Thermomix

Jedynym sposobem nabycia urządzeń Thermomix z gwarancją i rękojmią producenta są przedstawiciele handlowi Thermomix.

Czy są teraz jakieś promocje

Informację o aktualnych promocjach staram się zamieś=szczać na bieżąco na profilu Facebook oraz na stronie do tego przeznaczonej

Zapraszam do świata thermomix

to naprawdę inny wymiar gotowania...

Najlepszy przedstawiciel Thermomix Śląsk