fbpx

Thermomix na działce lub na wczasach?

Thermomix na działce lub na wczasach?

Thermomix na wakacjach
Thermomix na działce
Thermomix w plenerze ❓❓❓
Pewnie 😍
Czy jest inne urządzenie które zapewni na wczasach czy na działce tak zdrowe 💓, pożywne, smaczne i tanie jedzonko dla całej rodziny, ugotowane do tego w jednym naczyniu które samo się później umyje? Przygotuje na śniadanie pożywną owsiankę, w 40 minut 2- daniowy obiad, zrobi pyszny deser, wspaniałą mrożoną kawę, a wieczorem przygotuje pyszne drinki i shoty?
Tym bardziej że gotowanie w Thermomix to dla nas przyjemność 😋
Kiedyś uważałem że nie po to jadę w plener czy na wczasy by gotować. 👎
Dzisiaj.. po prostu lubię odkrywać Thermomix 😊
Jeżeli kubeczek świeżo wyciskanego soku to 15 zł, na naszą czwórkę to już 60 👿 – w Thermomix 2 kg pomarańczy i butelka wody to 50 zł mniej .
Do tego 3 minuty obierania… 3 minuty w czasie których zarabiam 50 zł 🙂
Czasami idziemy do restauracji – ale obiad na 4 osoby to znowu średnio 🤪 200 zł.. a wyśmienity 🐟 łosoś na parze ze świeżymi warzywami wraz z pysznym purre z ziemniaków i batatów to aż 140 zł mniej. Tylko 🕥10 minut przy Thermomix i kolejne 140 zł zostaje w kieszeni 😎
Czyli przez nie więcej niż 30 minut, w ciągu jednego dnia mogę zaoszczędzić więcej niż wynosi miesięczna rata za 🎉 Thermomix .
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o urządzeniu, poznać jego walory lub np. możliwe sposoby finansowania jego zakupu… zadzwoń 🙂
Chętnie wprowadzimy Cię w jego świat .
794 062 404
Zapraszamy

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *