fbpx

Kim Jesteśmy?

Kim Jesteśmy?

Małgorzata Antyga Przedstawiciel Thermomix

Od czasu zakupu urządzenia Thermomix odkrywamy świat kuchni na nowo. Gotowanie przybrało zupełnie inny kształt, smak i barwę.

Thermomix to najwspanialszy i najbardziej uniwersalny sprzęt jaki udało nam się nabyć. Pokochały go także nasze dzieci. Codziennie dzięki jego możliwościom poznajemy nowe smaki – kuchnia całego świata dzisiaj jest na wyciągnięcie ręki. Gotowanie stało się przyjemne i proste. Stało się pasją. I właśnie nią, staramy się wszystkich wokoło zarażać, służąc pomocą i radą, a także wspólnie z Wami gotując.
Dlatego też staliśmy się ambasadorami marki Vorwerk – producenta urządzeń Thermomix.
Dokładamy wszelkich starań by każdy zainteresowany urządzeniem, skądkolwiek jest i jakiekolwiek są jego doświadczenia – otrzymał od nas wsparcie i rzetelną informację.
Bo Thermomix to nie tylko urządzenie. To także sposób gotowania, planowania i przygotowania pysznych zdrowych posiłków. To jedyne w swoim rodzaju urządzenie które powoduje że w kuchni spotyka się cała rodzina. Z nim gotowanie nie należy już tylko jednej osoby, angażują się z radością wszyscy domownicy.
Thermomix to także wsparcie ambasadorów marki przez cały okres korzystania z niego. I to jest bezcenne. Sami to poczuliśmy.
Przedstawiciel handlowy Vorwerk u którego nabędziecie urządzenie będzie służył Wam pomocą, pomoże i wytłumaczy. Pokaże wszystkie możliwości urządzenia i będzie do dyspozycji przez cały okres korzystania z niego – zawsze gdy tego będziecie potrzebować. Nie ubite białko? Problemy techniczne? Potrzebny szybki sprawdzony przepis bo za 2 godziny przyjdą goście?  Jesteśmy do dyspozycji.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy uwagi.. bez względu na to czy gotujecie już z niego czy dopiero zastanawiacie się nad jego zakupem,  dajcie znać – zadzwońcie, napiszcie.

Czekamy na Was 🙂

Służmy pomocą związaną z urządzeniem Thermomix w całym województwie śląskim. M. inn.
Thermomix Jastrzębie-Zdrój, Krzyżowice, Pniówek, Golasowice, Warszowice, Pawłowice, Zbytków itd.